72-BD-ZL
Er rijden momenteel 1.039 Nissan Interstar's rond in Nederland. Deze Interstar komt uit het jaar 2004 en is nu 22 jaren en 8 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 31 januari 2022, dus sinds 4 jaren, 3 maanden en 26 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze Nissan Interstar 90.33-307 L DC gesloten opbouw rijden er nog 379 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 2002 en januari 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 25.999 en € 67.147, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 47.148 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Nissan Interstar 90.33-307 L DC is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Nissan Interstar voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Nissan Interstar 90.33-307 L DC | 2004
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Nissan |
| Handelsbenaming | Interstar 90.33-307 L DC |
| Breedte | 1,99 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 66 kW (90 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2188cc (2,2 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 18 mei 2004 |
| Leeftijd | 22 jaren en 8 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 22 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 31 januari 2022 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 jaren, 3 maanden en 26 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 26 november 2022. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.843 kg |
| Massa rijklaar | 1.943 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.357 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.300 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.300 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.300 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.750 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,08 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,74 m (voor) / 1,73 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer op r. deurdorpel by r. voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2022 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 86 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 86 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 3 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 72-BD-ZL | 26-11-2021 | 14:34 | periodieke controle | 26-11-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 72-BD-ZL | 28-12-2020 | 15:20 | periodieke controle | 25-02-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 72-BD-ZL | 9-01-2020 | 16:20 | periodieke controle | 25-02-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 72-BD-ZL | 25-02-2019 | 13:38 | periodieke controle | 25-02-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2021 | |||||
| 26-11-2021 | 14:34 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2020 | |||||
| 28-12-2020 | 15:20 | 250 | 5.*.29 | 1 | Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| 28-12-2020 | 15:20 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 9-01-2020 | 16:20 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 9-01-2020 | 16:20 | 311 | 5.*.31 | 1 | Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij |
2019 | |||||
| 25-02-2019 | 13:38 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Vergeet ook niet alle Nissan Interstar voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 72-BD-ZL - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
72-BD-ZL
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 72-BD-ZJ | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | Onbekend | 28-06-2002 | 23,9 jaar |
| 72-BD-ZK | Ford | Transit-tourneo | Gesloten opbouw | Onbekend | 21-11-2002 | 25,3 jaar |
| 72-BD-ZL | Nissan | Interstar | Gesloten opbouw | Onbekend | 18-05-2004 | 22 jaar |
| 72-BK-ZL | Chevrolet | Avalanche | Open wagen | Onbekend | 23-01-2004 | 22,4 jaar |
| 72-BT-ZL | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | Onbekend | 12-08-2005 | 20,8 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 47.148 en/of breedte van 199 cm en/of een gewicht van ± 1.843 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Transporter | € 46.900 | 563 cm | 201 cm | 2.020 kg |
| Ford Transit Custom | € 46.500 | 516 cm | 203 cm | 2.000 kg |
| Renault Trafic | € 45.900 | 532 cm | 196 cm | 2.020 kg |
| Peugeot Expert | € 46.200 | 517 cm | 192 cm | 1.900 kg |
| Opel Vivaro | € 46.600 | 518 cm | 192 cm | 1.890 kg |
| Toyota ProAce | € 46.600 | 515 cm | 195 cm | 1.980 kg |
| Citroën Jumpy | € 47.200 | 523 cm | 192 cm | 1.960 kg |
| Peugeot Boxer | € 45.000 | 584 cm | 209 cm | 2.010 kg |
| Mercedes-Benz Vito | € 46.200 | 537 cm | 191 cm | 1.990 kg |
| Fiat Talento | € 42.500 | 532 cm | 196 cm | 1.800 kg |
| Opel Movano | € 45.400 | 573 cm | 207 cm | 1.980 kg |
| Citroën Jumper | € 46.000 | 554 cm | 209 cm | 2.020 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 47.300 | - | 201 cm | 2.010 kg |
| Fiat Scudo | € 48.100 | 520 cm | 192 cm | 1.830 kg |
| Volkswagen Crafter | € 46.800 | 591 cm | 199 cm | 2.010 kg |
| Kia PV5 | € 45.400 | 470 cm | 190 cm | 1.860 kg |
| Ford Transit | € 44.500 | - | 203 cm | 2.030 kg |
| Ssangyong Rexton | € 48.400 | 476 cm | 190 cm | 1.990 kg |
| Ford Transit-tourneo | € 42.700 | 578 cm | 199 cm | 1.920 kg |
| Renault Master | € 44.600 | - | 199 cm | 1.990 kg |
| Fiat Ducato | € 44.200 | 556 cm | 209 cm | 1.980 kg |
| Iveco 35C18 | € 47.100 | 534 cm | 203 cm | 1.900 kg |
| Kia Sorento | € 46.000 | - | 189 cm | 2.030 kg |
| Volkswagen Amarok | € 45.600 | - | 195 cm | 2.010 kg |
| Hyundai Santa Fe | € 45.400 | - | 189 cm | 1.910 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.