60-BL-ZS
Er rijden momenteel 1.039 Nissan Interstar's rond in Nederland. Deze Interstar komt uit het jaar 2004 en is nu 22 jaren, 2 maanden en 2 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Nissan Interstar 80.28-308 L gesloten opbouw rijden er nog 379 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 2002 en januari 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 25.999 en € 67.147, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 47.148 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Nissan Interstar 80.28-308 L is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Nissan Interstar voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Nissan Interstar 80.28-308 L | 2004
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Nissan |
| Handelsbenaming | Interstar 80.28-308 L |
| Breedte | 1,99 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 60 kW (82 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1870cc (1,9 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 23 maart 2004 |
| Leeftijd | 22 jaren, 2 maanden en 2 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 22 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 23 maart 2004 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 22 jaren, 2 maanden en 2 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 11 mei 2026. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.730 kg |
| Massa rijklaar | 1.830 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 970 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.800 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.800 kg |
| Maximum massa samenstelling | 4.800 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.550 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,08 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,74 m (voor) / 1,73 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer op r. deurdorpel by r. voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 81 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 3 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 60-BL-ZS | 26-03-2025 | 12:23 | periodieke controle | 11-05-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 60-BL-ZS | 8-05-2024 | 12:25 | periodieke controle | 11-05-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 60-BL-ZS | 9-05-2023 | 12:27 | periodieke controle | 11-05-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 60-BL-ZS | 11-05-2022 | 10:00 | periodieke controle | 11-05-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 60-BL-ZS | 23-03-2020 | 11:44 | periodieke controle | 23-03-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 60-BL-ZS | 21-03-2019 | 12:32 | periodieke controle | 23-03-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 26-03-2025 | 12:23 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
| 26-03-2025 | 12:23 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2024 | |||||
| 8-05-2024 | 12:25 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
| 8-05-2024 | 12:25 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2023 | |||||
| 9-05-2023 | 12:27 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
2022 | |||||
| 11-05-2022 | 10:00 | 313 | 5.*.31 | 1 | Remschijf vertoont slijtage met kans op breuk |
| 11-05-2022 | 10:00 | 486 | 5.*.55 | 1 | Achteruitrijlichten schakelaar ondeugdelijk |
| 11-05-2022 | 10:00 | 316 | 5.*.31 | 1 | Remcilinder defect/ondeugdelijk/kans op scheuren |
| 11-05-2022 | 10:00 | 205 | 5.*.27 | 4 | Band onvoldoende profiel |
| 11-05-2022 | 10:00 | 312 | 5.*.31 | 1 | Remschijf ernstig gecorrodeerd |
2020 | |||||
| 23-03-2020 | 11:44 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2019 | |||||
| 21-03-2019 | 12:32 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Vergeet ook niet alle Nissan Interstar voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 60-BL-ZS - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
60-BL-ZS
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 60-BL-ZB | Volkswagen | Transporter | Open wagen | Onbekend | 18-03-2004 | 22,2 jaar |
| 60-BL-ZF | Dodge | Ram | Open wagen | Onbekend | 22-03-2004 | 22,2 jaar |
| 60-BL-ZH | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | Onbekend | 29-03-2004 | 22,2 jaar |
| 60-BL-ZN | Toyota | Hilux | Open wagen | Onbekend | 25-03-2004 | 22,2 jaar |
| 60-BL-ZR | Chevrolet | Avalanche | Open wagen | Onbekend | 19-03-2004 | 22,2 jaar |
| 60-BL-ZS | Nissan | Interstar | Gesloten opbouw | Onbekend | 23-03-2004 | 22,2 jaar |
| 60-BL-ZV | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | Onbekend | 31-03-2004 | 22,2 jaar |
| 60-BL-ZX | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | Onbekend | 18-03-2004 | 23,3 jaar |
| 60-BN-ZS | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | Onbekend | 18-06-2004 | 21,9 jaar |
| 60-BS-ZS | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | Onbekend | 13-05-2005 | 21 jaar |
| 60-BZ-ZS | Renault | Master | Resteelwagen | Onbekend | 29-09-2006 | 19,7 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 47.148 en/of breedte van 199 cm en/of een gewicht van ± 1.730 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Transporter | € 45.800 | 563 cm | 201 cm | 1.890 kg |
| Renault Trafic | € 45.500 | 532 cm | 196 cm | 1.830 kg |
| Peugeot Expert | € 46.200 | 517 cm | 192 cm | 1.900 kg |
| Opel Vivaro | € 46.600 | 518 cm | 192 cm | 1.890 kg |
| Toyota ProAce | € 44.400 | 515 cm | 192 cm | 1.800 kg |
| Citroën Jumpy | € 45.300 | 507 cm | 192 cm | 1.680 kg |
| Fiat Talento | € 42.500 | 532 cm | 196 cm | 1.800 kg |
| Mercedes-Benz Vito | € 46.700 | 501 cm | 191 cm | 1.890 kg |
| Fiat Scudo | € 48.100 | 520 cm | 192 cm | 1.830 kg |
| Kia PV5 | € 45.400 | 470 cm | 190 cm | 1.860 kg |
| Ford Transit | € 44.200 | - | 203 cm | 1.890 kg |
| Iveco 35C18 | € 47.100 | 534 cm | 203 cm | 1.900 kg |
| Volkswagen Crafter | € 43.800 | - | 199 cm | 1.900 kg |
| Renault Master | € 44.500 | - | 199 cm | 1.890 kg |
| Land Rover Freelander | € 47.500 | 445 cm | 191 cm | 1.850 kg |
| Hyundai Santa Fe | € 43.800 | - | 189 cm | 1.830 kg |
| Peugeot Traveller | € 47.700 | 512 cm | 192 cm | 1.690 kg |
| Kia Sorento | € 46.200 | - | 189 cm | 1.760 kg |
| Mercedes-Benz 902.6 213CDi | € 43.200 | - | 193 cm | 1.890 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 48.000 | - | 198 cm | 1.900 kg |
| Opel Movano | € 45.100 | - | 199 cm | 1.890 kg |
| Chrysler Grand Voyager | € 46.100 | - | 200 cm | 1.890 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.