V-65-GTL
Er rijden momenteel 78 Mitsubishi Fuso Canter's rond in Nederland. Deze Canter komt uit het jaar 2017 en is nu 8 jaren, 5 maanden en 8 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Mitsubishi Fuso Canter gesloten opbouw rijden er nog 63 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2006 en oktober 2024. De nieuwwaarde ligt tussen de € 20.950 en € 79.484, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 49.894 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Canter bedraagt € 79.303 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Mitsubishi Fuso Canter € 29.409 duurder dan gemiddeld.
Dit voertuig van Mitsubishi Fuso haalt een maximumsnelheid van 139 km/uur. Deze Mitsubishi Fuso Canter is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij hoort bij de 27.7% traagste bedrijfsauto's in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 15 augustus 2024. Het voertuig was toen 6 jaren, 8 maanden en 9 dagen oud.
Bekijk ook alle Mitsubishi Fuso Canter voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mitsubishi Fuso Canter | 2017
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Mitsubishi Fuso |
| Handelsbenaming | Canter |
| Lengte | 6,22 m |
| Breedte | 2,20 m |
| Hoogte | 3,01 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 6 |
| Topsnelheid | 139 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 79.303 |
| Bruto BPM | € 19.047 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 110 kW (150 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2998cc (3,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 6 december 2017 |
| Leeftijd | 8 jaren, 5 maanden en 8 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 15 augustus 2024. Het voertuig was toen 6 jaren, 8 maanden en 9 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.626 kg |
| Massa rijklaar | 2.726 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 774 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 7.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.500 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,40 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,67 m (voor) / 1,50 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type FE4P10TF1N1 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 8.8 l/100km (1 liter op 11,4km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 231 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 76 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 81 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO VI C | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Zware voertuigen) 595/2009*627/2014C | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Vergeet ook niet alle Mitsubishi Fuso Canter voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van V-65-GTL - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
V-65-GTL
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| V-60-GTL | MAN | TGE | Opleggertrekker | € 53.770 | 10-10-2024 | 1,6 jaar |
| V-61-GTL | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 75.709 | 23-08-2024 | 1,7 jaar |
| V-62-GTL | Iveco | 40C16 | Kipper | € 98.428 | 14-08-2024 | 1,7 jaar |
| V-63-GTL | MAN | TGE | Gesloten opbouw | € 85.518 | 06-03-2026 | 1,9 jaar |
| V-64-GTL | Dodge | Dodge | Pick-up truck | € 126.276 | 06-09-2024 | 1,7 jaar |
| V-65-GTB | Peugeot | Expert | Gesloten opbouw | € 45.105 | 30-08-2024 | 1,7 jaar |
| V-65-GTD | Renault | Kangoo | Gesloten opbouw | € 39.197 | 16-08-2024 | 1,7 jaar |
| V-65-GTF | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 83.833 | 22-11-2024 | 1,5 jaar |
| V-65-GTG | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 38.025 | 14-08-2024 | 6 jaar |
| V-65-GTH | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 65.038 | 16-08-2024 | 1,7 jaar |
| V-65-GTJ | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 35.813 | 30-08-2024 | 1,7 jaar |
| V-65-GTK | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 111.512 | 15-08-2024 | 1,7 jaar |
| V-65-GTL | Mitsubishi Fuso | Canter | Gesloten opbouw | € 79.303 | 15-08-2024 | 8,4 jaar |
| V-65-GTN | Renault | Kangoo | Gesloten opbouw | € 32.322 | 21-08-2024 | 1,7 jaar |
| V-65-GTP | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 33.988 | 30-08-2024 | 1,7 jaar |
| V-65-GTR | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 69.831 | 28-08-2024 | 1,7 jaar |
| V-65-GTS | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 76.504 | 30-08-2024 | 1,7 jaar |
| V-65-GTT | Citroën | Jumpy | Gesloten opbouw | € 40.820 | 19-08-2024 | 8,4 jaar |
| V-65-GTV | Renault | Kangoo | Gesloten opbouw | € 32.798 | 29-08-2024 | 1,7 jaar |
| V-65-GTX | Fiat | Doblò | Gesloten opbouw | € 43.034 | 30-08-2024 | 1,7 jaar |
| V-65-GTZ | Iveco | 35C14 | Neerklapbare zijschotten | € 108.371 | 10-09-2024 | 1,7 jaar |
| V-66-GTL | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 49.345 | 15-08-2024 | 11,7 jaar |
| V-67-GTL | Dodge | RAM1500 | Pick-up truck | € 132.088 | 19-09-2024 | 1,6 jaar |
| V-68-GTL | Dodge | RAM1500 | Pick-up truck | € 132.088 | 21-09-2024 | 1,6 jaar |
| V-69-GTL | Chevrolet | Silverado | Pick-up truck | € 116.307 | 07-09-2024 | 1,7 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 49.894 en/of een afmeting van 622 x 220 cm en/of een gewicht van ± 2.626 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Renault Master | € 49.500 | 632 cm | 213 cm | 2.640 kg |
| STX Master Horsebox | € 47.300 | 629 cm | 210 cm | 2.660 kg |
| HVM Master Horsebox | € 47.300 | 632 cm | 210 cm | 2.600 kg |
| STX Master | € 51.300 | 632 cm | 210 cm | 2.600 kg |
| STX Movano Horsebox | € 52.200 | 625 cm | 210 cm | 2.670 kg |
| Fiat Ducato | € 47.100 | 619 cm | 219 cm | 2.570 kg |
| Ford Transit | € 52.000 | 618 cm | 216 cm | 2.650 kg |
| Volkswagen Crafter | € 45.600 | 612 cm | 219 cm | 2.630 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 12 mei 2026.