86-BKZ-4
Er rijden momenteel 14.251 Mercedes-Benz Actrossen rond in Nederland. Deze Actros komt uit het jaar 2016 en is nu 9 jaren, 11 maanden en 9 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz Actros opleggertrekker rijden er in dezelfde variant (KSDM3BT21AXA030) nog 125 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2015 en mei 2021. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz Actros is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 4 januari 2019. Het voertuig was toen 2 jaren, 6 maanden en 14 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz Actros voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz Actros | 2016
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | Actros |
| Lengte | 6,16 m |
| Breedte | 2,50 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 60 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | opleggertrekker |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 330 kW (449 pk) |
| Continue vermogen | 330 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | OM471LA.6-12 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 12809cc (12,8 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 12 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 22 juni 2016 |
| Leeftijd | 9 jaren, 11 maanden en 9 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 4 januari 2019. Het voertuig was toen 2 jaren, 6 maanden en 14 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 30 juli 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 8.237 kg |
| Massa rijklaar | 8.337 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 8337 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 9.663 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 18.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 18.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | 32.767 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 7.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 7.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,70 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N3 | |
| Type 963-4-A | |
| Variant KSDM3BT21AXA030 | |
| Uitvoering A060C1F1BSAXX | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*0727*09 | |
| Plaats chassisnummer r. balk by vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 80 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 104 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 104 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO VI A | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Zware voertuigen) 595/2009*627/2014A | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 86-BKZ-4 | 9-07-2024 | 09:55 | periodieke controle | 30-07-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 86-BKZ-4 | 20-07-2023 | 16:59 | periodieke controle | 20-07-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 86-BKZ-4 | 20-07-2023 | 16:59 | periodieke controle | 30-07-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 86-BKZ-4 | 20-07-2023 | 16:56 | manipulatie tacho | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| 86-BKZ-4 | 29-06-2022 | 13:29 | periodieke controle | 30-07-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 86-BKZ-4 | 21-06-2021 | 15:32 | periodieke controle | 30-07-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 86-BKZ-4 | 21-06-2021 | 15:27 | periodieke controle | 21-06-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 86-BKZ-4 | 26-06-2020 | 09:29 | periodieke controle | 30-07-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 86-BKZ-4 | 30-07-2019 | 14:36 | periodieke controle | 30-07-2020 | Ja, bekijk hier. |
| 86-BKZ-4 | 30-07-2019 | 14:36 | periodieke controle | 30-07-2021 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 9-07-2024 | 09:55 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 9-07-2024 | 09:55 | 656 | 5.*.69 | 1 | Speling sluitinrichting schotelkoppeling te groot |
| 9-07-2024 | 09:55 | 654 | 5.*.69 | 1 | Sluit-/borginrichting schotelkoppeling functioneert niet goe |
| 9-07-2024 | 09:55 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 9-07-2024 | 09:55 | 556 | 5.*.55 | 1 | Remlicht werkt niet (goed) |
| 9-07-2024 | 09:55 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
2023 | |||||
| 20-07-2023 | 16:59 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 20-07-2023 | 16:59 | 654 | 5.*.69 | 1 | Sluit-/borginrichting schotelkoppeling functioneert niet goe |
| 20-07-2023 | 16:59 | 587 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht ondeugdelijk bevestigd |
| 20-07-2023 | 16:59 | 487 | 5.*.55 | 1 | Achteruitrijlicht werkt niet (goed) |
| 20-07-2023 | 16:56 | 939 | 1 | Onderbreking stroomvoorziening meer dan 5 minuten | |
| 20-07-2023 | 16:56 | 940 | 1 | Fout in bewegingsgegevens | |
2022 | |||||
| 29-06-2022 | 13:29 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
| 29-06-2022 | 13:29 | 556 | 5.*.55 | 1 | Remlicht werkt niet (goed) |
| 29-06-2022 | 13:29 | 507 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| 29-06-2022 | 13:29 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 29-06-2022 | 13:29 | 656 | 5.*.69 | 1 | Speling sluitinrichting schotelkoppeling te groot |
2021 | |||||
| 21-06-2021 | 15:32 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 21-06-2021 | 15:32 | 587 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht ondeugdelijk bevestigd |
2020 | |||||
| 26-06-2020 | 09:29 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
2019 | |||||
| 30-07-2019 | 14:36 | 391 | 5.*.43 | 2 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| 86-BKZ-4 | onbekend | Tachograaf | Onbekend |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz Actros voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 86-BKZ-4 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
86-BKZ-4
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 86-BKD-4 | VDL | Futura FDD2-141-510 | Bus | Onbekend | 08-12-2017 | 8,5 jaar |
| 86-BKG-4 | DAF | XF 480 FTG | Opleggertrekker | Onbekend | 20-12-2017 | 8,4 jaar |
| 86-BKH-4 | DAF | XF 530 FT | Opleggertrekker | Onbekend | 09-03-2018 | 8,2 jaar |
| 86-BKJ-4 | Volvo | FH | Opleggertrekker | Onbekend | 10-01-2018 | 8,4 jaar |
| 86-BKL-4 | Iveco | 40C18 | Gesloten opbouw | Onbekend | 23-02-2018 | 8,3 jaar |
| 86-BKN-4 | Mercedes-Benz | Arocs | Kipper | Onbekend | 21-02-2018 | 8,3 jaar |
| 86-BKP-4 | DAF | XF 480 FT | Opleggertrekker | Onbekend | 07-03-2018 | 8,2 jaar |
| 86-BKT-4 | Scania | P360 | Opleggertrekker | Onbekend | 24-05-2018 | 12,3 jaar |
| 86-BKZ-1 | DAF | XF 450 FAN | Gecond. met temperatuurreg. | Onbekend | 30-05-2018 | 8 jaar |
| 86-BKZ-2 | Volvo | FH | Opleggertrekker | Onbekend | 12-10-2018 | 7,6 jaar |
| 86-BKZ-3 | MAN | TGX | Opleggertrekker | Onbekend | 06-06-2018 | 8 jaar |
| 86-BKZ-4 | Mercedes-Benz | Actros | Opleggertrekker | Onbekend | 04-01-2019 | 9,9 jaar |
| 86-BKZ-6 | DAF | XF 480 FT | Opleggertrekker | Onbekend | 14-06-2018 | 8 jaar |
| 86-BKZ-9 | DAF | XF 480 FT | Opleggertrekker | Onbekend | 28-06-2018 | 7,9 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met een afmeting van 616 x 250 cm een gewicht van ± 8.237 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| DAF XF 480 FT | 623 cm | 255 cm | 8.140 kg |
| MAN TGX | 615 cm | 255 cm | 7.830 kg |
| Volvo FH | 614 cm | 254 cm | 8.080 kg |
| DAF XF 460 FT | 612 cm | 255 cm | 8.400 kg |
| DAF XF 440 FT | 611 cm | 255 cm | 7.990 kg |
| DAF FT XF105 | 618 cm | 255 cm | 8.070 kg |
| DAF XF 530 FT | 617 cm | 255 cm | 8.300 kg |
| DAF XF 480 FTP | 626 cm | 255 cm | 8.290 kg |
| DAF XF 450 FT | 617 cm | 255 cm | 7.820 kg |
| Iveco AS440T-p | 625 cm | 255 cm | 8.070 kg |
| Scania S530 | 606 cm | 255 cm | 8.870 kg |
| DAF XF 510 FT | 612 cm | 255 cm | 8.460 kg |
| DAF FT XF | 614 cm | 255 cm | 7.990 kg |
| DAF XF 430 FT | 611 cm | 255 cm | 7.530 kg |
| Scania S590 | 608 cm | 255 cm | 8.910 kg |
| Scania S660 | 608 cm | 255 cm | 8.990 kg |
| Scania R450 | 612 cm | 255 cm | 8.510 kg |
| Volvo FH16 | 623 cm | 254 cm | 8.690 kg |
| Volvo FM | 626 cm | 254 cm | 8.150 kg |
| Scania R590 | 608 cm | 255 cm | 8.600 kg |
| Scania S770 | 608 cm | 255 cm | 9.040 kg |
| DAF TE47XS | 613 cm | 250 cm | 7.520 kg |
| Scania R660 | 618 cm | 255 cm | 8.620 kg |
| Scania R650 | 608 cm | 255 cm | 8.720 kg |
| Scania R410 | 622 cm | 255 cm | 8.340 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.