78-BSR-2
Er rijden momenteel 14.251 Mercedes-Benz Actrossen rond in Nederland. Deze Actros komt uit het jaar 2022 en is nu 4 jaren en 15 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz Actros opleggertrekker rijden er nog 7.380 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 1996 en mei 2026. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz Actros is helaas onbekend.
Dit voertuig van Mercedes-Benz haalt een maximumsnelheid van 85 km/uur. Van alle Nederlandse bedrijfsauto's behoort deze Mercedes-Benz Actros tot de 1.8% traagste bedrijfsauto's.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz Actros voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz Actros | 2022
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | Actros |
| Lengte | 6,46 m |
| Breedte | 2,51 m |
| Hoogte | 3,84 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 6 |
| Topsnelheid | 85 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | opleggertrekker |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 310 kW (421 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 12809cc (12,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 10 mei 2022 |
| Leeftijd | 4 jaren en 15 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 10 mei 2022 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 jaren en 15 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 10 mei 2027. Het voertuig moet over 11 maanden en 16 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 7.873 kg |
| Massa rijklaar | 7.973 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 7973 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 11.527 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 19.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 20.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 32.767 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 8.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 8.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 13.000 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,00 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N3 | |
| Type 963-4-A | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 78 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 86 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 86 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO VI E | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Zware voertuigen) 595/2009*2019/1939E | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 78-BSR-2 | 1-05-2026 | 16:11 | periodieke controle | 10-05-2027 | Ja, bekijk hier. |
| 78-BSR-2 | 1-05-2026 | 12:04 | periodieke controle | 1-05-2028 | Ja, bekijk hier. |
| 78-BSR-2 | 30-04-2026 | 14:09 | periodieke controle | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| 78-BSR-2 | 24-04-2025 | 10:51 | periodieke controle | 10-05-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 78-BSR-2 | 7-05-2024 | 14:30 | inbouw | 7-05-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 78-BSR-2 | 7-05-2024 | 10:36 | periodieke controle | 10-05-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 78-BSR-2 | 3-05-2023 | 11:20 | periodieke controle | 10-05-2024 | Nee |
| 78-BSR-2 | 10-05-2022 | 15:36 | inbouw | 10-05-2024 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 1-05-2026 | 16:11 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 1-05-2026 | 16:11 | 610 | 5.*.65 | 2 | Voertuig voorzien van niet toegestane lichten |
| 1-05-2026 | 16:11 | 429 | 5.*.48 | 2 | Wiel of band niet goed afgeschermd |
| 1-05-2026 | 16:11 | 353 | 5.*.38 | 1 | Remvertraging bedrijfsrem onvoldoende (< 90% >= 50% awet) |
| 1-05-2026 | 16:11 | 330 | 5.*.31 | 2 | Drukreservoirs ondeugdelijk, beschadigd, verroest of lek |
| 1-05-2026 | 16:11 | 227 | 5.*.28 | 2 | Veerbevestiging ondeugdelijk |
| 30-04-2026 | 14:09 | 230 | 5.*.28 | 2 | Werking veersysteem ondeugdelijk |
| 30-04-2026 | 14:09 | 330 | 5.*.31 | 2 | Drukreservoirs ondeugdelijk, beschadigd, verroest of lek |
| 30-04-2026 | 14:09 | 353 | 5.*.38 | 1 | Remvertraging bedrijfsrem onvoldoende (< 90% >= 50% awet) |
| 30-04-2026 | 14:09 | 610 | 5.*.65 | 2 | Voertuig voorzien van niet toegestane lichten |
| 30-04-2026 | 14:09 | 656 | 5.*.69 | 1 | Speling sluitinrichting schotelkoppeling te groot |
| 30-04-2026 | 14:09 | 672 | 5.*.71 | 1 | Geluidssignaalinrichting niet volgens voorschriften |
2025 | |||||
| 24-04-2025 | 10:51 | 656 | 5.*.69 | 1 | Speling sluitinrichting schotelkoppeling te groot |
| 24-04-2025 | 10:51 | 391 | 5.*.43 | 2 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
2024 | |||||
| 7-05-2024 | 10:36 | 598 | 5.*.59B | 2 | Mistlicht voor onjuist afgesteld |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| 78-BSR-2 | 10-05-2022 | Tachograaf | Onbekend | ||
| 78-BSR-2 | 7-05-2024 | Tachograaf | Onbekend |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz Actros voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 78-BSR-2 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
78-BSR-2
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 78-BSF-2 | Mercedes-Benz | Actros | Opleggertrekker | Onbekend | 03-01-2022 | 4,4 jaar |
| 78-BSG-2 | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | Onbekend | 15-11-2021 | 4,5 jaar |
| 78-BSH-2 | Volvo | FH | Containercarrier | Onbekend | 26-11-2021 | 4,5 jaar |
| 78-BSJ-2 | Scania | S530 | Opleggertrekker | Onbekend | 02-02-2022 | 4,3 jaar |
| 78-BSK-2 | DAF | XF 480 FT | Opleggertrekker | Onbekend | 13-01-2022 | 4,4 jaar |
| 78-BSL-2 | Renault | T | Opleggertrekker | Onbekend | 01-02-2022 | 4,3 jaar |
| 78-BSN-2 | DAF | XF 480 FT | Opleggertrekker | Onbekend | 18-03-2022 | 4,2 jaar |
| 78-BSP-2 | Iveco | FF160E | Brandweerwagen | Onbekend | 21-02-2022 | 4,3 jaar |
| 78-BSR-1 | Scania | R450 | Opleggertrekker | Onbekend | 22-06-2022 | 3,9 jaar |
| 78-BSR-2 | Mercedes-Benz | Actros | Opleggertrekker | Onbekend | 10-05-2022 | 4 jaar |
| 78-BSR-3 | Scania | R410 | Opleggertrekker | Onbekend | 09-03-2022 | 4,2 jaar |
| 78-BSR-4 | DAF | Xg+ 530 FT | Opleggertrekker | Onbekend | 11-03-2022 | 4,2 jaar |
| 78-BSR-5 | DAF | CF 450 FAN | Open laadvloer | Onbekend | 11-03-2022 | 4,2 jaar |
| 78-BSR-6 | Volvo | FL6 | Takelwagen | Onbekend | 15-03-2022 | 34,8 jaar |
| 78-BSR-7 | Scania | R490LB6X24HLa | Kraanwagen | Onbekend | 16-03-2022 | 10,7 jaar |
| 78-BSR-8 | Scania | R450 | Opleggertrekker | Onbekend | 17-03-2022 | 6 jaar |
| 78-BST-2 | MAN | TGX | Opleggertrekker | Onbekend | 28-03-2022 | 7,8 jaar |
| 78-BSV-2 | DAF | XF 480 FTP | Opleggertrekker | Onbekend | 10-05-2022 | 4 jaar |
| 78-BSX-2 | Volvo | FH | Neerklapbare zijschotten | Onbekend | 02-05-2022 | 11,7 jaar |
| 78-BSZ-2 | Van Hool | EX17 High | Bus | Onbekend | 16-05-2022 | 10,4 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met een afmeting van 646 x 251 cm een gewicht van ± 7.873 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| DAF XG 480 FT | 650 cm | 255 cm | 8.450 kg |
| DAF Xg+ 480 FT | 648 cm | 255 cm | 8.180 kg |
| DAF Xg+ 530 FT | 649 cm | 255 cm | 8.340 kg |
| MAN TGX | 648 cm | 255 cm | 8.580 kg |
| DAF XF 480 FTG | 652 cm | 255 cm | 8.480 kg |
| DAF XG 450 FT | 638 cm | 255 cm | 7.740 kg |
| DAF XG 530 FT | 646 cm | 255 cm | 8.230 kg |
| DAF XF 480 FT | 649 cm | 255 cm | 8.320 kg |
| DAF Ftg XF105 | 640 cm | 254 cm | 8.650 kg |
| Iveco AS440STx-p | 643 cm | 255 cm | 8.060 kg |
| Volvo FM | 651 cm | 253 cm | 8.390 kg |
| DAF Ftg XF | 637 cm | 251 cm | 8.570 kg |
| DAF XF 480 FTP | 647 cm | 255 cm | 8.350 kg |
| Scania G410 | 640 cm | 255 cm | 8.640 kg |
| Scania R143 | 641 cm | 250 cm | 8.140 kg |
| DAF Ftg CF85 | 640 cm | 254 cm | 8.250 kg |
| DAF 44 | 640 cm | 255 cm | 8.150 kg |
| Scania R500 | 637 cm | 255 cm | 8.500 kg |
| Scania G420 | 644 cm | 255 cm | 8.400 kg |
| Renault T | 639 cm | 253 cm | 8.000 kg |
| Volvo 440 | 649 cm | 248 cm | 8.630 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.