BH-04-79
OLDTIMER
Er rijden momenteel 2.599 Land Rover 88's rond in Nederland. Deze 88 komt uit het jaar 1966 en is nu 60 jaren, 1 maand en 6 dagen oud en heeft de status oldtimer. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 20 december 2022, dus sinds 3 jaren, 5 maanden en 5 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze Land Rover 88 Ii 2 1/4 Metal TOP huifopbouw rijden er nog 938 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1950 en mei 2001. De nieuwwaarde van deze Land Rover 88 Ii 2 1/4 Metal TOP is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Land Rover 88 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Land Rover 88 Ii 2 1/4 Metal TOP | 1966
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Land Rover |
| Handelsbenaming | 88 Ii 2 1/4 Metal TOP |
| Breedte | 1,70 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | huifopbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 52 kW (71 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 19 april 1966 |
| Leeftijd | 60 jaren, 1 maand en 6 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 60 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 20 december 2022 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 jaren, 5 maanden en 5 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.410 kg |
| Massa rijklaar | 1.510 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 488 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.998 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.998 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 808 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 808 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.190 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.190 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,24 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen r. 1e veerh. |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2019 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Land Rover 88 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van BH-04-79 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
BH-04-79
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BH-00-79 | Ford | Ranchero | Pick-up truck | Onbekend | 26-08-2021 | 67,3 jaar |
| BH-01-79 | Mercedes-Benz | L311 | Huifopbouw | Onbekend | 20-12-2021 | 66,8 jaar |
| BH-02-79 | Bussing | LU11 | Gesloten opbouw | Onbekend | 29-04-2022 | 60,9 jaar |
| BH-04-70 | International | Loadstar 1800 | Kipper | Onbekend | 27-12-2022 | 60,3 jaar |
| BH-04-72 | Chevrolet | C10 | Pick-up truck | Onbekend | 09-12-2022 | 54,3 jaar |
| BH-04-74 | Citroën | 2CV | Gesloten opbouw | Onbekend | 09-12-2022 | 67,6 jaar |
| BH-04-75 | Chevrolet | 3100 | Pick-up truck | Onbekend | 15-12-2022 | 73,7 jaar |
| BH-04-76 | G.m.c. | 1966 Serie | Pick-up truck | Onbekend | 16-12-2022 | 60,3 jaar |
| BH-04-77 | Chevrolet | 3600 3/4 TON | Pick-up truck | Onbekend | 19-12-2022 | 75 jaar |
| BH-04-79 | Land Rover | 88 | Huifopbouw | Onbekend | 19-04-1966 | 60,1 jaar |
| BH-05-79 | Ford | F 100 | Pick-up truck | Onbekend | 10-06-2023 | 54,3 jaar |
| BH-06-79 | Setra | S7 Kassbohrer | Gesloten opbouw | Onbekend | 09-09-2021 | 59,1 jaar |
| BH-07-79 | Ford | F 100 | Pick-up truck | Onbekend | 30-04-2024 | 61,3 jaar |
| BH-08-79 | Mercedes-Benz | LF 408 G | Gesloten opbouw | Onbekend | 03-09-2024 | 54 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met breedte van 170 cm een gewicht van ± 1.410 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Volkswagen Caddy | 462 cm | 180 cm | 1.530 kg |
| Ford Transit Connect | 437 cm | 180 cm | 1.480 kg |
| Renault Express | 439 cm | 178 cm | 1.270 kg |
| Citroën Berlingo | 439 cm | 180 cm | 1.400 kg |
| Nissan E-NV200 | 456 cm | 176 cm | 1.510 kg |
| Fiat Doblò | - | 172 cm | 1.350 kg |
| Nissan NV200 | 440 cm | 170 cm | 1.350 kg |
| Volkswagen Touran | - | 179 cm | 1.540 kg |
| Renault Megane | 456 cm | 180 cm | 1.420 kg |
| Ford Transit | 457 cm | 180 cm | 1.410 kg |
| Jeep Wrangler | 488 cm | 180 cm | 1.510 kg |
| Nissan Vanette | - | 171 cm | 1.480 kg |
| Volkswagen Golf Variant | - | 178 cm | 1.390 kg |
| Opel Zafira | - | 180 cm | 1.480 kg |
| Jeep CJ-7 | - | 169 cm | 1.490 kg |
| Suzuki Grand Vitara | - | 179 cm | 1.530 kg |
| Hyundai H 100 | - | 170 cm | 1.440 kg |
| Nissan X-Trail | - | 177 cm | 1.550 kg |
| Ford Focus | - | 170 cm | 1.370 kg |
| Opel Astra | - | 175 cm | 1.350 kg |
| Renault Kangoo | - | 178 cm | 1.350 kg |
| Toyota RAV 4 | - | 179 cm | 1.470 kg |
| Peugeot 307 | - | 176 cm | 1.340 kg |
| Mitsubishi L300 | - | 169 cm | 1.400 kg |
| Toyota Verso | 446 cm | 179 cm | 1.530 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.