5-VKB-22
Er rijden momenteel 279 Iveco 50C's rond in Nederland. Deze 50C komt uit het jaar 2004 en is nu 21 jaren, 10 maanden en 3 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 30 september 2010, dus sinds 15 jaren en 8 maanden. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 7 zitplaatsen.
Van deze Iveco 50C opleggertrekker rijden er nog 264 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 1999 en december 2024. De nieuwwaarde ligt tussen de € 62.888 en € 64.015, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 63.452 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Iveco 50C is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Iveco 50C voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 50C | 2004
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 50C |
| Breedte | 2,03 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | opleggertrekker |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 107 kW (145 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 27 juli 2004 |
| Leeftijd | 21 jaren, 10 maanden en 3 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 21 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 30 september 2010 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 15 jaren en 8 maanden. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 25 augustus 2026. Het voertuig moet over 2 maanden en 26 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.500 kg |
| Massa rijklaar | 2.600 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 900 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 4.700 kg |
| Maximum massa samenstelling | 10.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 3.700 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 3.700 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,35 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,69 m (voor) / 1,54 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N2 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk a. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 3 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 5-VKB-22 | 25-08-2025 | 13:15 | periodieke controle | 25-08-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 5-VKB-22 | 29-07-2024 | 13:06 | periodieke controle | 29-07-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 5-VKB-22 | 28-07-2023 | 16:06 | periodieke controle | 28-07-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 5-VKB-22 | 9-06-2022 | 16:35 | periodieke controle | 27-07-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 5-VKB-22 | 21-07-2021 | 11:18 | periodieke controle | 27-07-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 5-VKB-22 | 9-06-2020 | 16:07 | periodieke controle | 27-07-2021 | Nee |
| 5-VKB-22 | 26-06-2019 | 11:46 | periodieke controle | 27-07-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 25-08-2025 | 13:15 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2024 | |||||
| 29-07-2024 | 13:06 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 29-07-2024 | 13:06 | 207 | 5.*.27 | 1 | Band vertoont uitstulping(en) |
| 29-07-2024 | 13:06 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
2023 | |||||
| 28-07-2023 | 16:06 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 28-07-2023 | 16:06 | 283 | 5.*.31 | 1 | Remonderdelen te veel gecorrodeerd |
| 28-07-2023 | 16:06 | 207 | 5.*.27 | 1 | Band vertoont uitstulping(en) |
2022 | |||||
| 9-06-2022 | 16:35 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 9-06-2022 | 16:35 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 9-06-2022 | 16:35 | 487 | 5.*.55 | 1 | Achteruitrijlicht werkt niet (goed) |
| 9-06-2022 | 16:35 | 435 | 5.*.48 | 1 | Scherpe delen aan buitenzijde |
2021 | |||||
| 21-07-2021 | 11:18 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 21-07-2021 | 11:18 | 572 | 5.*.55 | 1 | Zijrichtingaanwijzer(s) werkt niet (goed) |
2019 | |||||
| 26-06-2019 | 11:46 | 391 | 5.*.43 | 2 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
Vergeet ook niet alle Iveco 50C voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 5-VKB-22 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
5-VKB-22
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5-VKB-22 | Iveco | 50C | Opleggertrekker | Onbekend | 27-07-2004 | 21,9 jaar |
| 5-VKB-24 | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | € 20.995 | 23-10-2010 | 15,6 jaar |
| 5-VKB-26 | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | € 23.978 | 20-10-2010 | 15,6 jaar |
| 5-VKB-27 | Citroën | Jumpy | Gesloten opbouw | € 43.416 | 30-09-2010 | 15,7 jaar |
| 5-VKN-22 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 22.631 | 26-11-2010 | 15,5 jaar |
| 5-VKP-22 | Opel | Combo | Gesloten opbouw | € 20.262 | 01-12-2010 | 15,5 jaar |
| 5-VKR-22 | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | Onbekend | 15-12-2010 | 17,7 jaar |
| 5-VKT-22 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 25.085 | 10-01-2011 | 15,4 jaar |
| 5-VKV-22 | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 39.370 | 03-01-2011 | 15,4 jaar |
| 5-VKX-22 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 41.921 | 26-01-2011 | 15,4 jaar |
| 5-VKZ-22 | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 37.264 | 30-12-2010 | 15,4 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 63.452 en/of breedte van 203 cm en/of een gewicht van ± 2.500 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Sprinter | € 63.000 | 776 cm | 213 cm | 2.680 kg |
| Volkswagen ID. Buzz Cargo | € 61.400 | 471 cm | 199 cm | 2.290 kg |
| Dodge RAM1500 | € 63.700 | 589 cm | 204 cm | 2.650 kg |
| Renault Master | € 63.200 | 686 cm | 213 cm | 2.680 kg |
| Volkswagen Crafter | € 63.000 | 700 cm | 213 cm | 2.560 kg |
| Ford F 150 | € 60.900 | 595 cm | 212 cm | 2.670 kg |
| MAN TGE | € 66.900 | 689 cm | 213 cm | 2.620 kg |
| Mercedes-Benz eSprinter | € 65.900 | 697 cm | 206 cm | 2.710 kg |
| Ford Transit | € 59.300 | 617 cm | 213 cm | 2.610 kg |
| Ford Tourneo Custom | € 61.700 | 543 cm | 203 cm | 2.380 kg |
| Toyota Tundra | € 61.400 | 585 cm | 203 cm | 2.650 kg |
| Chevrolet Silverado | € 63.500 | 655 cm | 204 cm | 2.410 kg |
| Roelofsen Parados Sport | € 62.400 | 624 cm | 213 cm | 2.430 kg |
| Dodge Dodge | € 63.300 | 670 cm | 207 cm | 2.690 kg |
| Nissan Interstar | € 63.400 | 572 cm | 208 cm | 2.280 kg |
| Nissan Patrol | € 58.300 | - | 193 cm | 2.290 kg |
| Mercedes-Benz eVito | € 66.000 | 537 cm | 193 cm | 2.480 kg |
| Toyota Proace Max | € 64.700 | 584 cm | 205 cm | 2.320 kg |
| Chevrolet Suburban | € 62.600 | 663 cm | 201 cm | 2.490 kg |
| Volkswagen 21 | € 61.200 | 471 cm | 199 cm | 2.300 kg |
| Maxus eDeliver 9 | € 62.600 | 652 cm | 212 cm | 2.480 kg |
| Chevrolet Avalanche | € 60.100 | 557 cm | 201 cm | 2.650 kg |
| Dodge Ram | € 69.600 | 583 cm | 204 cm | 2.410 kg |
| Maxus Deliver 9 | € 58.600 | 594 cm | 206 cm | 2.340 kg |
| Volkswagen Transporter | € 58.300 | 540 cm | 203 cm | 2.350 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.