6-VDG-03
Er rijden momenteel 3.874 Iveco 40C18's rond in Nederland. Deze 40C18 komt uit het jaar 2009 en is nu 16 jaren, 11 maanden en 9 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 21 juli 2023, dus sinds 2 jaren, 10 maanden en 5 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Iveco 40C12 Euro 4 gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (ICF1A40C) nog 29 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2008 en juni 2009. De nieuwwaarde van deze Iveco 40C12 Euro 4 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Iveco 40C18 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 40C12 Euro 4 | 2009
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 40C12 Euro 4 |
| Breedte | 2,20 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 160 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 11.244 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 85 kW (116 pk) |
| Continue vermogen | 85 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | F1AE0481G*B |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2287cc (2,3 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 17 juni 2009 |
| Leeftijd | 16 jaren, 11 maanden en 9 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 21 juli 2023 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren, 10 maanden en 5 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 2 januari 2027. Het voertuig moet over 7 maanden en 9 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.565 kg |
| Massa rijklaar | 2.665 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 835 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,10 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,70 m (voor) / 1,54 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant ICF1A40C | |
| Uitvoering 12E4R1B | |
| Typegoedkeuringsnummer nl*2001/116*0144*01 | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk a. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 78 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 86 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 86 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 70/220*2003/76B | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 6-VDG-03 | 29-12-2025 | 12:43 | periodieke controle | 2-01-2027 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VDG-03 | 2-01-2025 | 16:44 | periodieke controle | 2-01-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VDG-03 | 25-04-2024 | 16:50 | periodieke controle | 22-05-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VDG-03 | 17-04-2024 | 16:52 | periodieke controle | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| 6-VDG-03 | 22-05-2023 | 14:37 | periodieke controle | 22-05-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VDG-03 | 16-03-2022 | 16:20 | periodieke controle | 16-03-2023 | Nee |
| 6-VDG-03 | 29-10-2020 | 16:16 | periodieke controle | 29-10-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VDG-03 | 21-10-2019 | 16:09 | periodieke controle | 21-10-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 29-12-2025 | 12:43 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 29-12-2025 | 12:43 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 29-12-2025 | 12:43 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 2-01-2025 | 16:44 | 205 | 5.*.27 | 3 | Band onvoldoende profiel |
| 2-01-2025 | 16:44 | 311 | 5.*.31 | 2 | Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij |
| 2-01-2025 | 16:44 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 2-01-2025 | 16:44 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2024 | |||||
| 25-04-2024 | 16:50 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 25-04-2024 | 16:50 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 25-04-2024 | 16:50 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 17-04-2024 | 16:52 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 17-04-2024 | 16:52 | 037 | 5.*.3 | 1 | Roestschade hoofdbalk |
| 17-04-2024 | 16:52 | 200 | 5.*.26 | 1 | Stabilisator ondeugdelijk bevestigd, gebroken of gescheurd |
| 17-04-2024 | 16:52 | 289 | 5.*.31 | 1 | Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| 17-04-2024 | 16:52 | 361 | 5.*.38 | 1 | Remverschil op 1 as te groot |
| 17-04-2024 | 16:52 | 503 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht schakelaar ondeugdelijk |
2023 | |||||
| 22-05-2023 | 14:37 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2020 | |||||
| 29-10-2020 | 16:16 | 239 | 5.*.28 | 2 | Schokdemper ondeugdelijk bevestigd |
| 29-10-2020 | 16:16 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2019 | |||||
| 21-10-2019 | 16:09 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Vergeet ook niet alle Iveco 40C18 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 6-VDG-03 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
6-VDG-03
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6-VDB-03 | Renault | Express | Gesloten opbouw | Onbekend | 30-06-2009 | 16,9 jaar |
| 6-VDF-03 | Dodge | Ram | Open wagen | Onbekend | 16-06-2009 | 21 jaar |
| 6-VDG-01 | Dodge | RAM1500 | Open wagen | Onbekend | 26-06-2009 | 19,9 jaar |
| 6-VDG-03 | Iveco | 40C18 | Gesloten opbouw | Onbekend | 17-06-2009 | 17 jaar |
| 6-VDG-04 | Chevrolet | Express | Gesloten opbouw | Onbekend | 18-06-2009 | 16,9 jaar |
| 6-VDG-09 | Chevrolet | Silverado | Open wagen | Onbekend | 17-06-2009 | 48,4 jaar |
| 6-VDL-03 | Volkswagen | Transporter | Open wagen | € 48.988 | 10-07-2009 | 16,9 jaar |
| 6-VDV-03 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 23.894 | 07-10-2009 | 16,6 jaar |
| 6-VDX-03 | Ford | F 150 | Open wagen | Onbekend | 08-09-2009 | 19,4 jaar |
| 6-VDZ-03 | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 27.660 | 09-09-2009 | 16,7 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met breedte van 220 cm een gewicht van ± 2.565 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Sprinter | 788 cm | 229 cm | 2.820 kg |
| Renault Master | 769 cm | 223 cm | 2.790 kg |
| Volkswagen Crafter | 790 cm | 224 cm | 2.750 kg |
| Ford Transit | 782 cm | 225 cm | 2.780 kg |
| Opel Movano | 779 cm | 221 cm | 2.650 kg |
| MAN TGE | 797 cm | 229 cm | 2.780 kg |
| Peugeot Boxer | 644 cm | 215 cm | 2.710 kg |
| Fiat Ducato | 693 cm | 220 cm | 2.640 kg |
| STX Master Horsebox | 629 cm | 210 cm | 2.660 kg |
| Citroën Jumper | 610 cm | 218 cm | 2.590 kg |
| Ford F 150 | 591 cm | 219 cm | 2.720 kg |
| Junge Fahrzeugbau GmbH Sprinter | 705 cm | 217 cm | 2.510 kg |
| Roelofsen Parados Sport | 624 cm | 214 cm | 2.430 kg |
| HVM Master BOX | 635 cm | 210 cm | 2.650 kg |
| Mitsubishi Canter | 751 cm | 220 cm | 2.750 kg |
| HVM Master Horsebox | 635 cm | 210 cm | 2.600 kg |
| Mitsubishi Colt | - | 220 cm | 2.780 kg |
| Volkswagen LT | 664 cm | 221 cm | 2.680 kg |
| Saxas Nutzfahr. Werdau AG Mkd 43-l | 669 cm | 226 cm | 2.770 kg |
| Mercedes-Benz 518 CDI | 798 cm | 219 cm | 2.810 kg |
| Mercedes-Benz T2 | 710 cm | 222 cm | 2.820 kg |
| STX Master | 635 cm | 210 cm | 2.620 kg |
| Fuso Canter | 695 cm | 223 cm | 2.720 kg |
| STX Movano Horsebox | 626 cm | 210 cm | 2.670 kg |
| RAM RAM1500 | 594 cm | 224 cm | 2.820 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.