7-VVL-53
Er rijden momenteel 568 Iveco 40C17's rond in Nederland. Deze 40C17 komt uit het jaar 2012 en is nu 14 jaren, 1 maand en 7 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 mei 2022, dus sinds 4 jaren en 20 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Iveco 40C17 Euro V Hd EEV opleggertrekker rijden er nog 487 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2005 en april 2018. De nieuwwaarde ligt tussen de € 24.078 en € 93.906, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 55.356 uitkomt. De nieuwwaarde van deze 40C17 Euro V Hd EEV bedraagt € 51.334 incl. BTW en BPM, deze Iveco 40C17 Euro V Hd EEV is daardoor € 4.022 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Iveco 40C17 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 40C17 Euro V Hd EEV | 2012
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 40C17 Euro V Hd EEV |
| Breedte | 2,05 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 51.334 |
| Bruto BPM | € 12.557 |
| Inrichting | opleggertrekker |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 125 kW (170 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2998cc (3,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 23 april 2012 |
| Leeftijd | 14 jaren, 1 maand en 7 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 10 mei 2022 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 jaren en 20 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 27 augustus 2026. Het voertuig moet over 2 maanden en 28 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.185 kg |
| Massa rijklaar | 2.285 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.215 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 7.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,75 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,70 m (voor) / 1,54 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk by vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 5 / EEV K | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 7-VVL-53 | 25-07-2025 | 09:05 | periodieke controle | 27-08-2026 | Nee |
| 7-VVL-53 | 27-08-2024 | 13:18 | periodieke controle | 27-08-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 7-VVL-53 | 3-07-2024 | 14:26 | periodieke controle | 3-07-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 7-VVL-53 | 3-07-2024 | 14:21 | manipulatie tacho | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| 7-VVL-53 | 14-06-2023 | 12:21 | periodieke controle | 14-06-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 7-VVL-53 | 23-05-2022 | 09:54 | periodieke controle | 23-05-2024 | Nee |
| 7-VVL-53 | 20-05-2022 | 13:58 | zegelverbreking tacho | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| 7-VVL-53 | 20-05-2022 | 12:13 | manipulatie tacho | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| 7-VVL-53 | 19-05-2022 | 16:10 | periodieke controle | 19-05-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 7-VVL-53 | 14-01-2021 | 10:25 | periodieke controle | 14-01-2022 | Nee |
| 7-VVL-53 | 28-06-2019 | 14:13 | periodieke controle | 28-06-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 27-08-2024 | 13:18 | 141 | 5.*.11 | 1 | Roetfilter werkt niet goed, aantal deeltjes meer dan toegest |
| 3-07-2024 | 14:21 | 939 | 1 | Onderbreking stroomvoorziening meer dan 5 minuten | |
| 3-07-2024 | 14:21 | 940 | 1 | Fout in bewegingsgegevens | |
2023 | |||||
| 14-06-2023 | 12:21 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 14-06-2023 | 12:21 | 522 | 5.*.56 | 1 | Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijk |
| 14-06-2023 | 12:21 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 14-06-2023 | 12:21 | 434 | 5.*.48 | 1 | Gevaar losraken deel aan buitenzijde |
2022 | |||||
| 20-05-2022 | 12:13 | 940 | 1 | Fout in bewegingsgegevens | |
| 20-05-2022 | 12:13 | 925 | 1 | Verzegeling (digitale) bewegingssensor | |
| 20-05-2022 | 12:13 | 939 | 1 | Onderbreking stroomvoorziening meer dan 5 minuten | |
| 20-05-2022 | 12:13 | 923 | 1 | Installatieplaat ontbreekt/niet te lezen | |
| 19-05-2022 | 16:10 | 210 | 5.*.27 | 4 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 19-05-2022 | 16:10 | 190 | 5.*.20 | 2 | Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
| 19-05-2022 | 16:10 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 19-05-2022 | 16:10 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 19-05-2022 | 16:10 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
2019 | |||||
| 28-06-2019 | 14:13 | 588 | 5.*.51 | 4 | (Zij-)markeringslicht niet volgens voorschriften |
| 28-06-2019 | 14:13 | 524 | 5.*.56 | 2 | Lichtbeeld dimlicht onjuist |
| 28-06-2019 | 14:13 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 28-06-2019 | 14:13 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 28-06-2019 | 14:13 | 470 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd of verwijd |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| 7-VVL-53 | onbekend | Tachograaf | Onbekend | ||
| 7-VVL-53 | 28-03-2018 | Tachograaf | DTCO 1381 |
Vergeet ook niet alle Iveco 40C17 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 7-VVL-53 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
7-VVL-53
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7-VVB-53 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 38.434 | 16-07-2012 | 16 jaar |
| 7-VVG-53 | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | € 24.588 | 10-04-2012 | 14,1 jaar |
| 7-VVK-53 | Fiat | Fiorino | Gesloten opbouw | € 21.390 | 27-04-2012 | 14,1 jaar |
| 7-VVL-51 | Dodge | RAM1500 | Open wagen | € 55.778 | 26-04-2012 | 14,1 jaar |
| 7-VVL-52 | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 66.237 | 02-05-2012 | 14,1 jaar |
| 7-VVL-53 | Iveco | 40C17 | Opleggertrekker | € 51.334 | 23-04-2012 | 14,1 jaar |
| 7-VVL-54 | Iveco | 40C13 Euro 4 LD | Neerklapbare zijschotten | Onbekend | 23-04-2012 | 14,1 jaar |
| 7-VVL-56 | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 21.316 | 12-10-2012 | 16,4 jaar |
| 7-VVL-58 | Toyota | Land Cruiser | Gesloten opbouw | € 57.376 | 07-05-2012 | 15,5 jaar |
| 7-VVN-53 | Renault | Kangoo | Gesloten opbouw | € 22.308 | 07-05-2012 | 14,1 jaar |
| 7-VVR-53 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 20.700 | 22-05-2012 | 14 jaar |
| 7-VVT-53 | Mercedes-Benz | Viano | Gesloten opbouw | Onbekend | 06-02-2009 | 17,3 jaar |
| 7-VVX-53 | Nissan | NV200 | Gesloten opbouw | € 24.116 | 21-06-2012 | 13,9 jaar |
| 7-VVZ-53 | Chevrolet | C20 | Open wagen | Onbekend | 07-06-2012 | 53,3 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 55.356 en/of breedte van 205 cm en/of een gewicht van ± 2.185 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Renault Master | € 52.800 | 765 cm | 213 cm | 2.360 kg |
| Ford Transit | € 57.600 | 592 cm | 212 cm | 2.400 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 55.200 | 788 cm | 212 cm | 2.400 kg |
| Fiat Ducato | € 52.300 | 713 cm | 213 cm | 2.320 kg |
| Volkswagen Crafter | € 52.900 | 746 cm | 212 cm | 2.360 kg |
| Opel Movano | € 55.400 | 747 cm | 211 cm | 2.350 kg |
| Volkswagen ID. Buzz Cargo | € 60.100 | 471 cm | 199 cm | 2.250 kg |
| Volkswagen Amarok | € 55.900 | 520 cm | 195 cm | 2.180 kg |
| Ford Transit Custom | € 52.800 | 534 cm | 203 cm | 2.360 kg |
| Nissan Interstar | € 56.500 | 609 cm | 208 cm | 2.110 kg |
| Maxus eDeliver 7 | € 53.000 | 525 cm | 203 cm | 2.390 kg |
| Ford Tourneo Custom | € 58.000 | 532 cm | 203 cm | 2.380 kg |
| Toyota ProAce | € 50.600 | 515 cm | 195 cm | 2.190 kg |
| Citroën Jumper | € 50.300 | 643 cm | 212 cm | 2.180 kg |
| Roelofsen Parados Sport | € 57.700 | 617 cm | 214 cm | 2.380 kg |
| Allied Vehicles LTD Ford Independence RE | € 51.300 | 529 cm | 203 cm | 2.200 kg |
| Farizon SV | € 59.000 | 541 cm | 198 cm | 2.240 kg |
| Maxus Deliver 9 | € 58.600 | 594 cm | 206 cm | 2.340 kg |
| Ford F 150 | € 55.400 | 584 cm | 201 cm | 2.310 kg |
| Volkswagen Transporter | € 58.300 | 540 cm | 203 cm | 2.350 kg |
| Lancia Voyager | € 54.600 | 522 cm | 200 cm | 2.040 kg |
| Peugeot Expert | € 52.200 | 513 cm | 195 cm | 2.080 kg |
| G.m.c. Sierra | € 60.700 | - | 201 cm | 2.400 kg |
| MAN TGE | € 59.500 | 741 cm | 212 cm | 2.190 kg |
| Fiat Scudo | € 50.100 | 529 cm | 195 cm | 2.220 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.