VSK-69-P
Er rijden momenteel 579 Iveco 40C16's rond in Nederland. Deze 40C16 komt uit het jaar 2022 en is nu 3 jaren, 6 maanden en 16 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Iveco 40C16 gesloten opbouw rijden er nog 562 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen augustus 2017 en maart 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 39.948 en € 119.432, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 90.133 uitkomt. De nieuwwaarde van deze 40C16 bedraagt € 86.478 incl. BTW en BPM, deze Iveco 40C16 is daardoor € 3.655 goedkoper dan gemiddeld.
Dit voertuig van Iveco haalt een maximumsnelheid van 90 km/uur. Van alle Nederlandse bedrijfsauto's behoort deze Iveco 40C16 tot de 18.7% traagste bedrijfsauto's.
Bekijk ook alle Iveco 40C16 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 40C16 | 2022
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 40C16 |
| Lengte | 7,20 m |
| Breedte | 2,24 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 6 |
| Topsnelheid | 90 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 86.478 |
| Bruto BPM | € 20.751 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 118 kW (160 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2998cc (3,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 10 november 2022 |
| Leeftijd | 3 jaren, 6 maanden en 16 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.839 kg |
| Massa rijklaar | 2.939 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 561 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 4.200 kg |
| Maximum massa samenstelling | 7.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 2.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 2.100 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.800 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 3.100 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,10 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N2 | |
| Type IS52CI2BA | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 85 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 85 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO VI E | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Zware voertuigen) 595/2009*2020/1181E | |
Vergeet ook niet alle Iveco 40C16 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VSK-69-P - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VSK-69-P
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VSK-60-P | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 80.841 | 22-12-2022 | 4 jaar |
| VSK-61-P | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 80.841 | 03-01-2023 | 4 jaar |
| VSK-62-P | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 80.841 | 04-05-2023 | 4 jaar |
| VSK-63-P | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 80.841 | 20-01-2023 | 4 jaar |
| VSK-64-P | Ford | Tourneo | Gesloten opbouw | € 59.427 | 13-03-2023 | 3,8 jaar |
| VSK-65-P | Land Rover | Discovery | Gesloten opbouw | € 91.322 | 27-10-2022 | 9,3 jaar |
| VSK-66-P | Volkswagen | Multivan | Gesloten opbouw | € 57.801 | 09-11-2022 | 4,2 jaar |
| VSK-67-P | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 58.769 | 02-12-2022 | 10,1 jaar |
| VSK-68-P | Jeep | Grand Cherokee | Gesloten opbouw | € 85.847 | 01-12-2022 | 13,1 jaar |
| VSK-69-B | Iveco | 35S18 | Gesloten opbouw | € 70.552 | 25-10-2022 | 3,6 jaar |
| VSK-69-D | Citroën | Jumpy | Gesloten opbouw | € 44.232 | 28-10-2022 | 3,6 jaar |
| VSK-69-F | Fiat | Scudo | Gesloten opbouw | € 50.057 | 02-11-2022 | 3,6 jaar |
| VSK-69-G | Mercedes-Benz | Sprinter | Opleggertrekker | € 72.653 | 21-02-2023 | 3,3 jaar |
| VSK-69-H | Mercedes-Benz | Citan | Gesloten opbouw | € 32.523 | 16-11-2022 | 3,5 jaar |
| VSK-69-J | Fiat | Doblò | Gesloten opbouw | € 30.132 | 18-11-2022 | 3,5 jaar |
| VSK-69-K | Fiat | Ducato | Open laadvloer | Onbekend | 11-10-2022 | 3,6 jaar |
| VSK-69-L | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 71.798 | 03-01-2023 | 3,4 jaar |
| VSK-69-N | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 31.624 | 31-10-2022 | 3,6 jaar |
| VSK-69-P | Iveco | 40C16 | Gesloten opbouw | € 86.478 | 10-11-2022 | 3,5 jaar |
| VSK-69-R | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | € 34.465 | 30-11-2022 | 3,5 jaar |
| VSK-69-S | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 70.284 | 23-05-2023 | 5 jaar |
| VSK-69-T | Mercedes-Benz | Citan | Gesloten opbouw | € 27.655 | 03-11-2022 | 3,6 jaar |
| VSK-69-V | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 63.427 | 31-10-2022 | 3,6 jaar |
| VSK-69-X | Peugeot | Expert | Gesloten opbouw | € 40.820 | 31-10-2022 | 3,6 jaar |
| VSK-69-Z | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 56.731 | 21-11-2022 | 3,5 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.