VSJ-09-J
Er rijden momenteel 2.016 Iveco 35S18's rond in Nederland. Deze 35S18 komt uit het jaar 2022 en is nu 3 jaren, 8 maanden en 2 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 25 februari 2026, dus sinds 3 maanden en 3 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Iveco 35S18 gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (FD11C1C) nog 1.106 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juli 2016 en december 2024. De nieuwwaarde ligt tussen de € 29.156 en € 119.789, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 75.448 uitkomt. De nieuwwaarde van deze 35S18 bedraagt € 74.043 incl. BTW en BPM, deze Iveco 35S18 is daardoor € 1.405 goedkoper dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 15 februari 2023. Het voertuig was toen 4 maanden en 22 dagen oud.
Bekijk ook alle Iveco 35S18 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 35S18 | 2022
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 35S18 |
| Lengte | 7,27 m |
| Breedte | 2,05 m |
| Hoogte | 2,88 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 74.043 |
| Bruto BPM | € 17.797 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 129 kW (175 pk) |
| Continue vermogen | 129 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | F1CFL411B*S |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2998cc (3,0 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 8 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 26 september 2022 |
| Leeftijd | 3 jaren, 8 maanden en 2 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 25 februari 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 maanden en 3 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 15 februari 2023. Het voertuig was toen 4 maanden en 22 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 26 september 2026. Het voertuig moet over 4 maanden en 1 dag gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.302 kg |
| Massa rijklaar | 2.402 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.098 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 7.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.240 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.240 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,10 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,74 m (voor) / 1,70 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type IS35SC2AA | |
| Variant FD11C1C | |
| Uitvoering CN14CA7C6FR36K | |
| Typegoedkeuringsnummer e3*2007/46*0120*23 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (WLTP) 305 gr/km | 0 gr/km (schoon) (zeer vervuilend) 305 gr/km |
| Geluidsniveau stationair 85 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 85 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO VI E | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Zware voertuigen) 595/2009*2020/1181E | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VSJ-09-J | 22-09-2025 | 13:20 | periodieke controle | 26-09-2026 | Nee |
Vergeet ook niet alle Iveco 35S18 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VSJ-09-J - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VSJ-09-J
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VSJ-01-J | Citroën | Jumper | Gesloten opbouw | € 49.311 | 21-10-2022 | 5,1 jaar |
| VSJ-02-J | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 23.998 | 23-02-2023 | 7,5 jaar |
| VSJ-04-J | Mercedes-Benz | Citan | Gesloten opbouw | € 28.403 | 14-11-2023 | 7,1 jaar |
| VSJ-05-J | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 59.785 | 08-11-2022 | 3,7 jaar |
| VSJ-07-J | Iveco | 35S18 | Gesloten opbouw | € 64.474 | 21-10-2022 | 3,7 jaar |
| VSJ-09-B | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 65.164 | 26-05-2023 | 3 jaar |
| VSJ-09-D | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 58.548 | 17-03-2023 | 3,2 jaar |
| VSJ-09-F | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 41.272 | 26-10-2022 | 3,6 jaar |
| VSJ-09-G | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | € 31.632 | 31-10-2022 | 3,6 jaar |
| VSJ-09-H | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 53.040 | 24-11-2022 | 5,5 jaar |
| VSJ-09-J | Iveco | 35S18 | Gesloten opbouw | € 74.043 | 15-02-2023 | 3,7 jaar |
| VSJ-09-K | RAM | RAM1500 | Pick-up truck | € 131.648 | 02-01-2023 | 3,4 jaar |
| VSJ-09-L | Opel/carpol | Movano | Neerklapbare zijschotten | € 60.451 | 12-01-2023 | 3,8 jaar |
| VSJ-09-N | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 76.647 | 20-12-2022 | 3,4 jaar |
| VSJ-09-P | Ford | Transit Courier | Gesloten opbouw | € 14.904 | 12-11-2022 | 8,9 jaar |
| VSJ-09-R | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 56.859 | 09-12-2022 | 6,1 jaar |
| VSJ-09-S | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 62.284 | 18-11-2022 | 3,9 jaar |
| VSJ-09-T | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 49.390 | 12-01-2024 | 6,8 jaar |
| VSJ-09-X | Toyota | ProAce | Gesloten opbouw | € 44.137 | 28-10-2022 | 3,6 jaar |
| VSJ-09-Z | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 32.306 | 09-11-2022 | 3,6 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 75.448 en/of een afmeting van 727 x 205 cm en/of een gewicht van ± 2.302 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Sprinter | € 68.900 | 721 cm | 202 cm | 2.490 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.