VSJ-07-J
Er rijden momenteel 2.016 Iveco 35S18's rond in Nederland. Deze 35S18 komt uit het jaar 2022 en is nu 3 jaren, 8 maanden en 18 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 januari 2025, dus sinds 1 jaar, 4 maanden en 16 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Iveco 35S18 gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (ID11C1C/NK) nog 83 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen december 2019 en december 2023. De nieuwwaarde ligt tussen de € 39.948 en € 84.057, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 57.745 uitkomt. De nieuwwaarde van deze 35S18 bedraagt € 64.474 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Iveco 35S18 € 6.729 duurder dan gemiddeld.
Je trekt met deze Iveco geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 160 km/uur. Deze Iveco 35S18 is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij behoort bij de 40.3% snellere bedrijfsauto's in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 21 oktober 2022. Het voertuig was toen 1 maand en 13 dagen oud.
Bekijk ook alle Iveco 35S18 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 35S18 | 2022
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 35S18 |
| Lengte | 7,00 m |
| Breedte | 2,20 m |
| Hoogte | 3,30 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 160 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 64.474 |
| Bruto BPM | € 15.524 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 129 kW (175 pk) |
| Continue vermogen | 129 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | F1CFL411B*S |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2998cc (3,0 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 8 september 2022 |
| Leeftijd | 3 jaren, 8 maanden en 18 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 10 januari 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 4 maanden en 16 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 21 oktober 2022. Het voertuig was toen 1 maand en 13 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 8 september 2026. Het voertuig moet over 3 maanden en 16 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.417 kg |
| Massa rijklaar | 2.517 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 983 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 7.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.240 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.240 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,10 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,74 m (voor) / 1,70 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type IS35SI2AA/E6 | |
| Variant ID11C1C/NK | |
| Uitvoering CN4CA2LR36K | |
| Typegoedkeuringsnummer e32*2007/46*0327*12 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (WLTP) 14.7 l/100km (1 liter op 6,8km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 14.742 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (WLTP) 387 gr/km | 0 gr/km (schoon) (zeer vervuilend) 387 gr/km |
| Geluidsniveau stationair 85 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 85 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO VI E | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Zware voertuigen) 595/2009*2020/1181E | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VSJ-07-J | 25-08-2025 | 16:55 | periodieke controle | 8-09-2026 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 25-08-2025 | 16:55 | 507 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
Vergeet ook niet alle Iveco 35S18 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VSJ-07-J - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VSJ-07-J
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VSJ-01-J | Citroën | Jumper | Gesloten opbouw | € 49.311 | 21-10-2022 | 5,1 jaar |
| VSJ-02-J | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 23.998 | 23-02-2023 | 7,5 jaar |
| VSJ-04-J | Mercedes-Benz | Citan | Gesloten opbouw | € 28.403 | 14-11-2023 | 7,1 jaar |
| VSJ-05-J | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 59.785 | 08-11-2022 | 3,7 jaar |
| VSJ-07-B | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 65.164 | 08-12-2022 | 3,5 jaar |
| VSJ-07-D | Mercedes-Benz | eVito | Gesloten opbouw | € 59.460 | 01-11-2022 | 3,6 jaar |
| VSJ-07-F | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 55.722 | 27-10-2022 | 3,6 jaar |
| VSJ-07-G | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 60.222 | 04-11-2022 | 3,6 jaar |
| VSJ-07-H | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 54.278 | 04-11-2022 | 3,6 jaar |
| VSJ-07-J | Iveco | 35S18 | Gesloten opbouw | € 64.474 | 21-10-2022 | 3,7 jaar |
| VSJ-07-K | Fiat | Doblò | Gesloten opbouw | € 25.941 | 21-10-2022 | 10,4 jaar |
| VSJ-07-L | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 50.385 | 23-12-2022 | 6,6 jaar |
| VSJ-07-N | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 70.673 | 10-11-2022 | 3,5 jaar |
| VSJ-07-P | Peugeot | Expert | Gesloten opbouw | € 43.122 | 03-02-2023 | 6,7 jaar |
| VSJ-07-R | Volkswagen | Transporter | Gecond. met temperatuurreg. | € 43.343 | 24-10-2022 | 5,8 jaar |
| VSJ-07-S | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 66.966 | 23-11-2022 | 3,7 jaar |
| VSJ-07-T | Suzuki | Jimny | Gesloten opbouw | € 35.360 | 02-01-2023 | 3,4 jaar |
| VSJ-07-X | Toyota | ProAce | Gesloten opbouw | € 66.961 | 26-10-2022 | 3,6 jaar |
| VSJ-07-Z | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 49.779 | 31-10-2022 | 3,6 jaar |
| VSJ-09-J | Iveco | 35S18 | Gesloten opbouw | € 74.043 | 15-02-2023 | 3,7 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 57.745 en/of een afmeting van 700 x 220 cm en/of een gewicht van ± 2.417 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Crafter | € 60.000 | 700 cm | 222 cm | 2.500 kg |
| Junge Fahrzeugbau GmbH Sprinter | € 61.900 | 705 cm | 217 cm | 2.510 kg |
| Renault Master | € 59.900 | 703 cm | 220 cm | 2.570 kg |
| Renault/izotermy TIM Master | € 54.800 | 692 cm | 222 cm | 2.630 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 61.800 | 704 cm | 216 cm | 2.510 kg |
| Ford Transit | € 55.500 | 690 cm | 225 cm | 2.570 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.