VLP-88-T
Er rijden momenteel 2.016 Iveco 35S18's rond in Nederland. Deze 35S18 komt uit het jaar 2021 en is nu 4 jaren, 8 maanden en 1 dag oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 20 mei 2026, dus sinds 5 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Iveco 35S18 gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (FD11C1C) nog 1.106 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juli 2016 en december 2024. De nieuwwaarde ligt tussen de € 29.156 en € 119.789, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 75.448 uitkomt. De nieuwwaarde van deze 35S18 bedraagt € 90.803 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Iveco 35S18 € 15.355 duurder dan gemiddeld.
Je trekt met deze Iveco geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 160 km/uur. Deze Iveco 35S18 is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij behoort bij de 40.3% snellere bedrijfsauto's in Nederland.
Bekijk ook alle Iveco 35S18 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 35S18 | 2021
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 35S18 |
| Lengte | 6,09 m |
| Breedte | 2,05 m |
| Hoogte | 2,66 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 160 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 90.803 |
| Bruto BPM | € 21.779 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 132 kW (179 pk) |
| Continue vermogen | 132 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | F1CFL4117*M |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2998cc (3,0 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 8 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 24 september 2021 |
| Leeftijd | 4 jaren, 8 maanden en 1 dag |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 20 mei 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 30 september 2026. Het voertuig moet over 4 maanden en 8 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.327 kg |
| Massa rijklaar | 2.427 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.073 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 7.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.240 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.240 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | 150 kg |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,52 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,74 m (voor) / 1,70 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type IS35SC2AA | |
| Variant FD11C1C | |
| Uitvoering VK14CA11B6FD36K | |
| Typegoedkeuringsnummer e3*2007/46*0120*17 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 10.1 l/100km (1 liter op 9,9km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 10.11 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 7.9 l/100km (1 liter op 12,7km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 8.7 l/100km (1 liter op 11,5km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (WLTP) 11 l/100km (1 liter op 9,1km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 10.99 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (WLTP) 301 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 228 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 85 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 85 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO VI D | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Zware voertuigen) 595/2009*2018/932D | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VLP-88-T | 30-09-2025 | 11:57 | periodieke controle | 30-09-2026 | Ja, bekijk hier. |
| VLP-88-T | 24-09-2024 | 11:41 | periodieke controle | 24-09-2025 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 30-09-2025 | 11:57 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
2024 | |||||
| 24-09-2024 | 11:41 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 24-09-2024 | 11:41 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 24-09-2024 | 11:41 | 211 | 5.*.27 | 2 | Bandenspanning op 1 as niet gelijk |
Vergeet ook niet alle Iveco 35S18 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VLP-88-T - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VLP-88-T
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VLP-80-T | Peugeot | Expert | Gesloten opbouw | € 64.943 | 30-09-2021 | 4,7 jaar |
| VLP-81-T | Peugeot | Expert | Gesloten opbouw | € 54.532 | 29-09-2021 | 4,7 jaar |
| VLP-82-T | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 24.887 | 29-09-2021 | 4,7 jaar |
| VLP-83-T | Peugeot | Expert | Gesloten opbouw | € 47.605 | 01-10-2021 | 4,6 jaar |
| VLP-84-T | Peugeot | Boxer | Gesloten opbouw | € 49.231 | 24-09-2021 | 4,7 jaar |
| VLP-85-T | Peugeot | Expert | Gesloten opbouw | € 53.778 | 08-10-2021 | 4,6 jaar |
| VLP-86-T | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 25.490 | 30-09-2021 | 4,7 jaar |
| VLP-87-T | Peugeot | Boxer | Gesloten opbouw | € 50.739 | 28-09-2021 | 4,7 jaar |
| VLP-88-B | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 50.327 | 04-03-2022 | 4,2 jaar |
| VLP-88-D | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 58.167 | 14-10-2021 | 4,6 jaar |
| VLP-88-F | Mercedes-Benz | EQV | Gesloten opbouw | € 88.749 | 17-09-2021 | 4,7 jaar |
| VLP-88-G | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 44.066 | 23-09-2021 | 4,7 jaar |
| VLP-88-J | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 44.987 | 29-09-2021 | 4,7 jaar |
| VLP-88-K | Toyota | ProAce | Gesloten opbouw | € 40.773 | 08-10-2021 | 4,6 jaar |
| VLP-88-L | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 62.166 | 16-09-2021 | 13,4 jaar |
| VLP-88-N | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 60.579 | 24-09-2021 | 4,7 jaar |
| VLP-88-P | Toyota | ProAce | Gesloten opbouw | € 35.171 | 29-10-2021 | 4,6 jaar |
| VLP-88-R | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 30.894 | 23-09-2021 | 4,7 jaar |
| VLP-88-S | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 55.699 | 25-10-2021 | 4,6 jaar |
| VLP-88-T | Iveco | 35S18 | Gesloten opbouw | € 90.803 | 24-09-2021 | 4,7 jaar |
| VLP-88-V | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 76.653 | 11-01-2022 | 4,4 jaar |
| VLP-88-X | Mercedes-Benz | eVito | Gecond. met temperatuurreg. | € 70.536 | 20-09-2021 | 4,7 jaar |
| VLP-88-Z | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | € 28.608 | 02-11-2021 | 8,6 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 75.448 en/of een afmeting van 609 x 205 cm en/of een gewicht van ± 2.327 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Sprinter | € 70.900 | 616 cm | 215 cm | 2.500 kg |
| Volkswagen Crafter | € 74.000 | 619 cm | 207 cm | 2.390 kg |
| Ford F 250 | € 73.000 | 603 cm | 203 cm | 2.240 kg |
| MAN TGE | € 69.100 | 604 cm | 204 cm | 2.410 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.