V-74-PLF
Er rijden momenteel 3.199 Iveco 35S14's rond in Nederland. Deze 35S14 komt uit het jaar 2020 en is nu 5 jaren, 5 maanden en 5 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 mei 2026, dus sinds 9 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Iveco 35S14 neerklapbare zijschotten rijden er in dezelfde variant (LD11A1F) nog 54 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen november 2019 en december 2024. De nieuwwaarde ligt tussen de € 48.205 en € 95.373, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 78.557 uitkomt. De nieuwwaarde van deze 35S14 bedraagt € 50.699 incl. BTW en BPM, deze Iveco 35S14 is daardoor € 27.858 goedkoper dan gemiddeld.
Je trekt met deze Iveco geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 160 km/uur. Deze Iveco 35S14 is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij behoort bij de 40.3% snellere bedrijfsauto's in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 6 mei 2026. Het voertuig was toen 5 jaren, 4 maanden en 26 dagen oud.
Bekijk ook alle Iveco 35S14 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 35S14 | 2020
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 35S14 |
| Lengte | 6,03 m |
| Breedte | 2,13 m |
| Hoogte | 2,32 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 160 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 50.699 |
| Bruto BPM | € 12.252 |
| Inrichting | neerklapbare zijschotten |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 100 kW (136 pk) |
| Continue vermogen | 100 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | F1AGL411Y*E |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2287cc (2,3 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 8 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 10 december 2020 |
| Leeftijd | 5 jaren, 5 maanden en 5 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 6 mei 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 9 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 6 mei 2026. Het voertuig was toen 5 jaren, 4 maanden en 26 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 31 augustus 2027. Het voertuig moet over 1 jaar, 3 maanden en 19 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.106 kg |
| Massa rijklaar | 2.206 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.294 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 7.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.240 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.240 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,45 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,74 m (voor) / 1,70 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type IS35SI2AA | |
| Variant LD11A1F | |
| Uitvoering ZJ4CA4DF36K | |
| Typegoedkeuringsnummer e3*2007/46*0118*18 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 7.7 l/100km (1 liter op 13,1km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (WLTP) 11 l/100km (1 liter op 9,1km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 11.01 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (WLTP) 289 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 200 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 72 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 82 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 CI | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*2018/1832CI | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Vergeet ook niet alle Iveco 35S14 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van V-74-PLF - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
V-74-PLF
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| V-70-PLF | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 50.326 | 06-05-2026 | 2,1 jaar |
| V-71-PLF | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 32.177 | 06-05-2026 | 1,7 jaar |
| V-72-PLF | Volkswagen | Amarok | Pick-up truck | € 85.971 | 06-05-2026 | 1,9 jaar |
| V-73-PLF | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 73.178 | 06-05-2026 | 6,6 jaar |
| V-74-PLB | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | € 42.422 | 11-05-2026 | Nieuw |
| V-74-PLD | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 64.307 | 06-05-2026 | 3,7 jaar |
| V-74-PLF | Iveco | 35S14 | Neerklapbare zijschotten | € 50.699 | 06-05-2026 | 5,4 jaar |
| V-74-PLH | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 48.477 | 07-05-2026 | 7,1 jaar |
| V-74-PLK | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 26.923 | 09-05-2026 | 14,6 jaar |
| V-74-PLL | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 74.237 | 11-05-2026 | 7 jaar |
| V-74-PLN | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 63.498 | 11-05-2026 | 2,7 jaar |
| V-74-PLR | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 70.259 | 12-05-2026 | 2,2 jaar |
| V-75-PLF | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 63.753 | 06-05-2026 | 4,8 jaar |
| V-76-PLF | Ford | Ranger | Pick-up truck | € 92.716 | 06-05-2026 | 1,6 jaar |
| V-77-PLF | Mercedes-Benz | Ecitan | Gesloten opbouw | € 49.543 | 11-05-2026 | Nieuw |
| V-78-PLF | Mercedes-Benz | Ecitan | Gesloten opbouw | € 47.667 | 11-05-2026 | Nieuw |
| V-79-PLF | Mercedes-Benz | Ecitan | Gesloten opbouw | € 49.543 | 11-05-2026 | Nieuw |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 78.557 en/of een afmeting van 603 x 213 cm en/of een gewicht van ± 2.106 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Crafter | € 74.100 | 607 cm | 207 cm | 2.150 kg |
| Renault Master | € 80.700 | 612 cm | 207 cm | 2.160 kg |
| Ford F 250 | € 73.000 | 603 cm | 203 cm | 2.240 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 12 mei 2026.