V-239-VN
Er rijden momenteel 1.046 Iveco 35C15's rond in Nederland. Deze 35C15 komt uit het jaar 2019 en is nu 7 jaren, 4 maanden en 6 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Iveco 35C15 gesloten opbouw rijden er nog 694 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2002 en augustus 2021. De nieuwwaarde ligt tussen de € 20.299 en € 87.558, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 54.901 uitkomt. De nieuwwaarde van deze 35C15 bedraagt € 66.918 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Iveco 35C15 € 12.017 duurder dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Iveco 35C15 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 35C15 | 2019
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 35C15 |
| Breedte | 2,20 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 6 |
| Nieuwprijs | € 66.918 |
| Bruto BPM | € 16.105 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 110 kW (150 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2998cc (3,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 21 januari 2019 |
| Leeftijd | 7 jaren, 4 maanden en 6 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 21 januari 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.965 kg |
| Massa rijklaar | 3.065 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 435 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 7.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,10 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,74 m (voor) / 1,54 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type IS35CI2AA | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk by vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 10.1 l/100km (1 liter op 9,9km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 10.1 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 8.1 l/100km (1 liter op 12,3km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 8.9 l/100km (1 liter op 11,2km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 234 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 78 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 83 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 83 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 Y | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*136/2014Y | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| V-239-VN | 27-12-2023 | 08:55 | periodieke controle | 21-01-2025 | Ja, bekijk hier. |
| V-239-VN | 9-01-2023 | 16:23 | periodieke controle | 21-01-2024 | Ja, bekijk hier. |
| V-239-VN | 24-12-2021 | 13:10 | periodieke controle | 21-01-2023 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2023 | |||||
| 27-12-2023 | 08:55 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 9-01-2023 | 16:23 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
| 9-01-2023 | 16:23 | 311 | 5.*.31 | 4 | Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij |
| 9-01-2023 | 16:23 | 313 | 5.*.31 | 2 | Remschijf vertoont slijtage met kans op breuk |
2021 | |||||
| 24-12-2021 | 13:10 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 24-12-2021 | 13:10 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 24-12-2021 | 13:10 | 389 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie werkt niet goed |
Vergeet ook niet alle Iveco 35C15 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van V-239-VN - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
V-239-VN
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| V-230-VN | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 27.926 | 31-01-2019 | 7,3 jaar |
| V-231-VN | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 27.926 | 31-01-2019 | 7,3 jaar |
| V-232-VN | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 27.926 | 31-01-2019 | 7,3 jaar |
| V-233-VN | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 41.947 | 20-02-2019 | 10,8 jaar |
| V-234-VN | Dodge | RAM1500 | Pick-up truck | € 89.761 | 08-02-2019 | 7,3 jaar |
| V-235-VN | Jeep | Renegade | Gesloten opbouw | € 32.975 | 24-01-2019 | 7,3 jaar |
| V-237-VN | Fiat | Ducato | Voor vervoer voertuigen | € 47.327 | 23-01-2019 | 7,5 jaar |
| V-238-VN | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 52.992 | 18-01-2019 | 7,4 jaar |
| V-239-VB | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 49.758 | 08-07-2019 | 13,8 jaar |
| V-239-VD | Peugeot | Expert | Gesloten opbouw | € 32.504 | 10-01-2019 | 7,4 jaar |
| V-239-VF | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 50.866 | 24-05-2019 | 7 jaar |
| V-239-VG | Fiat | Talento | Gesloten opbouw | € 44.669 | 14-01-2019 | 7,4 jaar |
| V-239-VH | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | € 32.631 | 16-01-2019 | 7,4 jaar |
| V-239-VJ | Peugeot | Expert | Gesloten opbouw | € 35.187 | 16-01-2019 | 7,4 jaar |
| V-239-VK | Peugeot | Expert | Gesloten opbouw | € 41.558 | 15-01-2019 | 7,4 jaar |
| V-239-VL | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | Onbekend | 08-10-2003 | 22,6 jaar |
| V-239-VN | Iveco | 35C15 | Gesloten opbouw | € 66.918 | 21-01-2019 | 7,4 jaar |
| V-239-VP | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 48.248 | 05-02-2019 | 7,3 jaar |
| V-239-VR | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 47.169 | 22-02-2019 | 7,3 jaar |
| V-239-VS | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 46.812 | 31-01-2019 | 7,3 jaar |
| V-239-VT | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 47.169 | 22-02-2019 | 7,3 jaar |
| V-239-VV | Ford | Ranger | Pick-up truck | € 55.500 | 21-05-2019 | 7 jaar |
| V-239-VX | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 61.095 | 15-02-2019 | 7,3 jaar |
| V-239-VZ | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 47.377 | 15-02-2019 | 7,3 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 54.901 en/of breedte van 220 cm en/of een gewicht van ± 2.965 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Sprinter | € 55.000 | 745 cm | 224 cm | 3.070 kg |
| Renault Master | € 55.600 | 694 cm | 222 cm | 2.920 kg |
| Volkswagen Crafter | € 53.000 | 701 cm | 220 cm | 3.190 kg |
| Fuso Canter | € 50.800 | 636 cm | 221 cm | 2.890 kg |
| STX Movano Horsebox | € 52.200 | 626 cm | 210 cm | 2.670 kg |
| Ford F 150 | € 53.900 | - | 216 cm | 2.680 kg |
| Mercedes-Benz 518 CDI | € 51.100 | 675 cm | 219 cm | 3.000 kg |
| Maxus eDeliver 9 | € 52.000 | 671 cm | 222 cm | 2.840 kg |
| MTM Sprinter | € 59.800 | 669 cm | 217 cm | 2.810 kg |
| Ford Transit | € 54.300 | 673 cm | 228 cm | 3.100 kg |
| Ford F 350 | € 57.500 | 624 cm | 212 cm | 2.890 kg |
| Maxus EV80 | € 58.700 | 595 cm | 210 cm | 2.850 kg |
| Maxus V80 | € 60.100 | 639 cm | 221 cm | 2.950 kg |
| Renault Mascott | € 52.700 | - | 223 cm | 2.760 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.