72-VVH-6
Er rijden momenteel 1.046 Iveco 35C15's rond in Nederland. Deze 35C15 komt uit het jaar 2008 en is nu 17 jaren, 9 maanden en 1 dag oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Iveco 35C15 Euro 4 kipper rijden er in dezelfde variant (ICF1C35C) nog 31 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 2006 en juni 2009. De nieuwwaarde van deze Iveco 35C15 Euro 4 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Iveco 35C15 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 35C15 Euro 4 | 2008
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 35C15 Euro 4 |
| Breedte | 2,14 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 160 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 12.244 |
| Inrichting | kipper |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 107 kW (145 pk) |
| Continue vermogen | 107 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | F1CE0481F*A |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2998cc (3,0 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 26 augustus 2008 |
| Leeftijd | 17 jaren, 9 maanden en 1 dag |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 12 juli 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.560 kg |
| Massa rijklaar | 2.660 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 840 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 7.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.800 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.800 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,45 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,72 m (voor) / 1,54 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant ICF1C35C | |
| Uitvoering 15E4--A | |
| Typegoedkeuringsnummer nl*2001/116*0144*01 | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk a. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 72-VVH-6 | 12-07-2024 | 10:31 | periodieke controle | 12-07-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 72-VVH-6 | 5-07-2023 | 10:38 | periodieke controle | 5-07-2024 | Nee |
| 72-VVH-6 | 27-06-2022 | 10:55 | periodieke controle | 1-07-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 72-VVH-6 | 17-06-2021 | 15:29 | periodieke controle | 1-07-2022 | Nee |
| 72-VVH-6 | 24-06-2020 | 14:51 | periodieke controle | 1-07-2021 | Nee |
| 72-VVH-6 | 18-06-2019 | 13:41 | periodieke controle | 1-07-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 12-07-2024 | 10:31 | 355 | 5.*.39 | 1 | Remvertraging / remwerking parkeerrem onvoldoende |
| 12-07-2024 | 10:31 | 522 | 5.*.56 | 1 | Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijk |
2022 | |||||
| 27-06-2022 | 10:55 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Vergeet ook niet alle Iveco 35C15 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 72-VVH-6 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
72-VVH-6
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 72-VVB-6 | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 31.565 | 25-08-2008 | 17,8 jaar |
| 72-VVD-6 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | Onbekend | 29-08-2008 | 17,8 jaar |
| 72-VVF-6 | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 47.541 | 27-08-2008 | 17,8 jaar |
| 72-VVG-6 | Volkswagen | Touran | Gesloten opbouw | Onbekend | 29-08-2008 | 17,8 jaar |
| 72-VVH-4 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | Onbekend | 22-09-2008 | 17,7 jaar |
| 72-VVH-5 | Dodge | RAM1500 | Open wagen | Onbekend | 08-12-2008 | 20,3 jaar |
| 72-VVH-6 | Iveco | 35C15 | Kipper | Onbekend | 26-08-2008 | 17,8 jaar |
| 72-VVJ-6 | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | Onbekend | 19-09-2008 | 17,7 jaar |
| 72-VVK-6 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | Onbekend | 10-09-2008 | 17,7 jaar |
| 72-VVN-6 | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 34.062 | 19-09-2008 | 17,7 jaar |
| 72-VVP-6 | Fiat | Scudo | Gesloten opbouw | Onbekend | 24-09-2008 | 17,7 jaar |
| 72-VVT-6 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | Onbekend | 01-10-2008 | 17,7 jaar |
| 72-VVZ-6 | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | Onbekend | 10-10-2008 | 17,6 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met breedte van 214 cm een gewicht van ± 2.560 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Sprinter | 788 cm | 224 cm | 2.810 kg |
| Renault Master | 769 cm | 223 cm | 2.790 kg |
| Volkswagen Crafter | 790 cm | 224 cm | 2.750 kg |
| Ford Transit | 782 cm | 222 cm | 2.780 kg |
| RAM RAM1500 | 594 cm | 224 cm | 2.810 kg |
| Dodge RAM1500 | 593 cm | 209 cm | 2.760 kg |
| MAN TGE | 797 cm | 222 cm | 2.780 kg |
| Opel Movano | 779 cm | 221 cm | 2.650 kg |
| Dodge Dodge | 621 cm | 208 cm | 2.780 kg |
| Ford F 150 | 592 cm | 219 cm | 2.720 kg |
| Peugeot Boxer | 644 cm | 215 cm | 2.710 kg |
| Fiat Ducato | 693 cm | 220 cm | 2.640 kg |
| Citroën Jumper | 627 cm | 218 cm | 2.700 kg |
| Chevrolet Silverado | 655 cm | 208 cm | 2.570 kg |
| Maxus eDeliver 9 | 665 cm | 221 cm | 2.810 kg |
| STX Master Horsebox | 629 cm | 210 cm | 2.660 kg |
| Mercedes-Benz eSprinter | 697 cm | 211 cm | 2.710 kg |
| Volkswagen LT | 664 cm | 221 cm | 2.680 kg |
| Junge Fahrzeugbau GmbH Sprinter | 705 cm | 217 cm | 2.510 kg |
| Roelofsen Parados Sport | 624 cm | 214 cm | 2.430 kg |
| HVM Master BOX | 635 cm | 210 cm | 2.650 kg |
| Mitsubishi Colt | - | 220 cm | 2.780 kg |
| Mitsubishi Canter | 751 cm | 220 cm | 2.750 kg |
| HVM Master Horsebox | 635 cm | 210 cm | 2.600 kg |
| Chevrolet Chevy Van | - | 214 cm | 2.740 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.