6-VRV-56
Er rijden momenteel 1.046 Iveco 35C15's rond in Nederland. Deze 35C15 komt uit het jaar 2009 en is nu 16 jaren, 11 maanden en 23 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 november 2011, dus sinds 14 jaren, 6 maanden en 27 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Iveco 35C15 open wagen rijden er nog 694 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2002 en augustus 2021. De nieuwwaarde ligt tussen de € 20.299 en € 87.558, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 54.901 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Iveco 35C15 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 27 oktober 2011. Het voertuig was toen 2 jaren, 4 maanden en 20 dagen oud.
Bekijk ook alle Iveco 35C15 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 35C15 | 2009
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 35C15 |
| Breedte | 2,15 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 10.830 |
| Inrichting | open wagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 107 kW (145 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2998cc (3,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 8 juni 2009 |
| Leeftijd | 16 jaren, 11 maanden en 23 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 4 november 2011 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 14 jaren, 6 maanden en 27 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 27 oktober 2011. Het voertuig was toen 2 jaren, 4 maanden en 20 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 19 juni 2026. Het voertuig moet over 19 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.210 kg |
| Massa rijklaar | 2.310 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.190 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 7.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.800 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.800 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,75 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,72 m (voor) / 1,54 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk a. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 6-VRV-56 | 26-05-2025 | 16:19 | periodieke controle | 19-06-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VRV-56 | 19-06-2024 | 11:39 | periodieke controle | 19-06-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VRV-56 | 30-05-2023 | 11:37 | periodieke controle | 12-06-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VRV-56 | 8-06-2022 | 09:48 | periodieke controle | 12-06-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VRV-56 | 31-05-2021 | 09:39 | periodieke controle | 12-06-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VRV-56 | 12-06-2020 | 12:24 | periodieke controle | 12-06-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VRV-56 | 22-05-2019 | 16:33 | periodieke controle | 8-06-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 26-05-2025 | 16:19 | 179 | 5.*.18 | 1 | As of wielgeleidingselement ondeugdelijk |
| 26-05-2025 | 16:19 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 26-05-2025 | 16:19 | AC2 | AC2 | 1 | Schokdemper aanwezig die lekkage vertoont |
| 26-05-2025 | 16:19 | AC3 | AC3 | 1 | Roestschade van 1,5 t/m 2,0E of meer dan 15% dikteafname |
| 26-05-2025 | 16:19 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2024 | |||||
| 19-06-2024 | 11:39 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 19-06-2024 | 11:39 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 19-06-2024 | 11:39 | 186 | 5.*.19 | 1 | Fusee(kogel) te veel speling |
2023 | |||||
| 30-05-2023 | 11:37 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
| 30-05-2023 | 11:37 | 522 | 5.*.56 | 2 | Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijk |
| 30-05-2023 | 11:37 | 589 | 5.*.55 | 6 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 30-05-2023 | 11:37 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2022 | |||||
| 8-06-2022 | 09:48 | 205 | 5.*.27 | 4 | Band onvoldoende profiel |
2021 | |||||
| 31-05-2021 | 09:39 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 31-05-2021 | 09:39 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 31-05-2021 | 09:39 | 589 | 5.*.55 | 2 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
2020 | |||||
| 12-06-2020 | 12:24 | 030 | 5.*.1 | 1 | Kentekenplaat; letter/cijfers niet goed leesbaar |
| 12-06-2020 | 12:24 | 470 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd of verwijd |
| 12-06-2020 | 12:24 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 12-06-2020 | 12:24 | 241 | 5.*.28 | 1 | Schokdemper werkt niet (goed) |
| 12-06-2020 | 12:24 | 179 | 5.*.18 | 1 | As of wielgeleidingselement ondeugdelijk |
| 12-06-2020 | 12:24 | 297 | 5.*.31 | 1 | Remvloeistoflekkage reminrichting |
| 12-06-2020 | 12:24 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
2019 | |||||
| 22-05-2019 | 16:33 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 22-05-2019 | 16:33 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 22-05-2019 | 16:33 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 22-05-2019 | 16:33 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 22-05-2019 | 16:33 | 487 | 5.*.55 | 1 | Achteruitrijlicht werkt niet (goed) |
Vergeet ook niet alle Iveco 35C15 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 6-VRV-56 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
6-VRV-56
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6-VRB-56 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 31.988 | 31-08-2011 | 14,8 jaar |
| 6-VRF-56 | Iveco | 40C18 | Opleggertrekker | € 52.548 | 09-09-2011 | 14,7 jaar |
| 6-VRH-56 | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | € 22.433 | 03-10-2011 | 14,7 jaar |
| 6-VRJ-56 | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | € 23.804 | 29-09-2011 | 14,7 jaar |
| 6-VRK-56 | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 29.144 | 14-10-2011 | 14,6 jaar |
| 6-VRL-56 | Nissan | Primastar | Gesloten opbouw | € 35.560 | 07-11-2011 | 14,6 jaar |
| 6-VRN-56 | Dodge | RAM1500 | Open wagen | Onbekend | 18-10-2011 | 14,6 jaar |
| 6-VRT-56 | Nissan | Pick Up | Open wagen | Onbekend | 29-10-2011 | 20,7 jaar |
| 6-VRV-50 | Mercedes-Benz | Viano | Gesloten opbouw | Onbekend | 27-10-2011 | 14,6 jaar |
| 6-VRV-52 | Mercedes-Benz | T1 | Open wagen | Onbekend | 27-10-2011 | 44,1 jaar |
| 6-VRV-55 | Mercedes-Benz | Viano | Gesloten opbouw | € 75.941 | 08-11-2011 | 14,6 jaar |
| 6-VRV-56 | Iveco | 35C15 | Open wagen | Onbekend | 27-10-2011 | 17 jaar |
| 6-VRV-57 | Volkswagen | Crafter | Open wagen | € 48.419 | 27-10-2011 | 14,6 jaar |
| 6-VRX-56 | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 48.586 | 10-11-2011 | 14,6 jaar |
| 6-VRZ-56 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 25.829 | 09-11-2011 | 14,6 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 54.901 en/of breedte van 215 cm en/of een gewicht van ± 2.210 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Ford Transit | € 54.900 | 702 cm | 220 cm | 2.400 kg |
| Fiat Ducato | € 52.300 | 713 cm | 213 cm | 2.320 kg |
| Renault Master | € 53.100 | 765 cm | 219 cm | 2.410 kg |
| Opel Movano | € 54.800 | 779 cm | 216 cm | 2.390 kg |
| Volkswagen Crafter | € 54.700 | 746 cm | 218 cm | 2.420 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 54.400 | 788 cm | 218 cm | 2.400 kg |
| Nissan Interstar | € 56.500 | 609 cm | 208 cm | 2.110 kg |
| Citroën Jumper | € 50.300 | 643 cm | 212 cm | 2.180 kg |
| Roelofsen Parados Sport | € 57.700 | 617 cm | 214 cm | 2.380 kg |
| Maxus Deliver 9 | € 58.600 | 594 cm | 206 cm | 2.340 kg |
| Renault Infowheels | € 52.900 | 712 cm | 214 cm | 2.420 kg |
| Renault/izotermy TIM Master | € 55.700 | 732 cm | 221 cm | 2.270 kg |
| MAN TGE | € 59.500 | 741 cm | 212 cm | 2.190 kg |
| Nissan NV400 | € 50.400 | 627 cm | 210 cm | 2.250 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.