48-VVN-1
Er rijden momenteel 1.046 Iveco 35C15's rond in Nederland. Deze 35C15 komt uit het jaar 2007 en is nu 18 jaren, 11 maanden en 12 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 24 januari 2015, dus sinds 11 jaren, 4 maanden en 3 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Iveco 35C15 gesloten opbouw rijden er nog 694 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2002 en augustus 2021. De nieuwwaarde ligt tussen de € 20.299 en € 87.558, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 54.901 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Iveco 35C15 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 25 september 2008. Het voertuig was toen 1 jaar, 3 maanden en 14 dagen oud.
Bekijk ook alle Iveco 35C15 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 35C15 | 2007
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 35C15 |
| Breedte | 2,25 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 17.438 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 107 kW (145 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2998cc (3,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 15 juni 2007 |
| Leeftijd | 18 jaren, 11 maanden en 12 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 24 januari 2015 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 jaren, 4 maanden en 3 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 25 september 2008. Het voertuig was toen 1 jaar, 3 maanden en 14 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 2 september 2026. Het voertuig moet over 3 maanden en 9 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.830 kg |
| Massa rijklaar | 2.930 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 570 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.800 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.800 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,75 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,70 m (voor) / 1,54 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 48-VVN-1 | 1-09-2025 | 11:25 | periodieke controle | 2-09-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 48-VVN-1 | 27-08-2024 | 10:47 | periodieke controle | 2-09-2025 | Nee |
| 48-VVN-1 | 23-08-2023 | 10:56 | periodieke controle | 2-09-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 48-VVN-1 | 10-08-2022 | 13:29 | periodieke controle | 2-09-2023 | Nee |
| 48-VVN-1 | 18-08-2021 | 10:35 | periodieke controle | 2-09-2022 | Nee |
| 48-VVN-1 | 30-07-2020 | 10:13 | periodieke controle | 2-09-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 48-VVN-1 | 16-08-2019 | 11:42 | periodieke controle | 2-09-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 1-09-2025 | 11:25 | 289 | 5.*.31 | 1 | Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
2023 | |||||
| 23-08-2023 | 10:56 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
2020 | |||||
| 30-07-2020 | 10:13 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 30-07-2020 | 10:13 | 200 | 5.*.26 | 1 | Stabilisator ondeugdelijk bevestigd, gebroken of gescheurd |
| 30-07-2020 | 10:13 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
Vergeet ook niet alle Iveco 35C15 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 48-VVN-1 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
48-VVN-1
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 48-VVB-1 | Opel | Combo | Gesloten opbouw | Onbekend | 21-08-2008 | 17,8 jaar |
| 48-VVG-1 | Ford | Transit | Gesloten opbouw | Onbekend | 28-08-2008 | 17,8 jaar |
| 48-VVH-1 | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | Onbekend | 28-08-2008 | 17,8 jaar |
| 48-VVJ-1 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | Onbekend | 02-09-2008 | 17,7 jaar |
| 48-VVN-1 | Iveco | 35C15 | Gesloten opbouw | Onbekend | 25-09-2008 | 19 jaar |
| 48-VVN-2 | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 19.581 | 22-10-2008 | 17,6 jaar |
| 48-VVN-4 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | Onbekend | 17-09-2008 | 17,7 jaar |
| 48-VVN-9 | Mercedes-Benz | 601 KA | Kampeerwagen | Onbekend | 16-09-2008 | 41,3 jaar |
| 48-VVP-1 | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 69.573 | 24-09-2008 | 17,7 jaar |
| 48-VVS-1 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | Onbekend | 16-10-2008 | 17,6 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 54.901 en/of breedte van 225 cm en/of een gewicht van ± 2.830 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Renault Master | € 56.000 | 719 cm | 222 cm | 2.920 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 54.700 | 745 cm | 224 cm | 3.070 kg |
| Volkswagen Crafter | € 51.900 | 686 cm | 231 cm | 2.900 kg |
| Fuso Canter | € 50.800 | 636 cm | 221 cm | 2.890 kg |
| Renault/izotermy TIM Master | € 57.500 | 692 cm | 222 cm | 2.630 kg |
| Mercedes-Benz 518 CDI | € 51.900 | 675 cm | 219 cm | 3.000 kg |
| Ford Transit | € 53.900 | 690 cm | 228 cm | 3.100 kg |
| Maxus eDeliver 9 | € 52.000 | 671 cm | 222 cm | 2.840 kg |
| Opel Movano | € 51.800 | - | 215 cm | 2.650 kg |
| Ford F 150 | € 52.700 | - | 216 cm | 2.670 kg |
| MTM Sprinter | € 59.800 | 669 cm | 217 cm | 2.810 kg |
| Nissan NV400 | € 50.800 | - | 223 cm | 2.650 kg |
| Maxus V80 | € 60.100 | 639 cm | 221 cm | 2.950 kg |
| Renault Mascott | € 52.700 | - | 223 cm | 2.760 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.