3-VLJ-17
Er rijden momenteel 1.046 Iveco 35C15's rond in Nederland. Deze 35C15 komt uit het jaar 2007 en is nu 18 jaren, 8 maanden en 3 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Iveco 35C15 geconditioneerd voertuig rijden er nog 694 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2002 en augustus 2021. De nieuwwaarde ligt tussen de € 20.299 en € 87.558, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 54.901 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Iveco 35C15 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 28 januari 2011. Het voertuig was toen 3 jaren, 4 maanden en 6 dagen oud.
Bekijk ook alle Iveco 35C15 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 35C15 | 2007
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 35C15 |
| Breedte | 2,08 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 10.272 |
| Inrichting | geconditioneerd voertuig |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 107 kW (145 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2999cc (3,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 24 september 2007 |
| Leeftijd | 18 jaren, 8 maanden en 3 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 28 januari 2011. Het voertuig was toen 3 jaren, 4 maanden en 6 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 11 maart 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.650 kg |
| Massa rijklaar | 2.750 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 750 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 7.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,00 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,70 m (voor) / 1,54 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk a. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Emissieklasse EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 3-VLJ-17 | 31-01-2024 | 14:00 | periodieke controle | 11-03-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 3-VLJ-17 | 6-03-2023 | 15:57 | periodieke controle | 11-03-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 3-VLJ-17 | 4-03-2022 | 10:33 | periodieke controle | 11-03-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 3-VLJ-17 | 1-03-2021 | 14:38 | periodieke controle | 11-03-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 3-VLJ-17 | 31-01-2020 | 12:07 | periodieke controle | 11-03-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 3-VLJ-17 | 25-02-2019 | 16:28 | periodieke controle | 11-03-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 31-01-2024 | 14:00 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 31-01-2024 | 14:00 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 31-01-2024 | 14:00 | 556 | 5.*.55 | 1 | Remlicht werkt niet (goed) |
| 31-01-2024 | 14:00 | 487 | 5.*.55 | 1 | Achteruitrijlicht werkt niet (goed) |
| 31-01-2024 | 14:00 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
2023 | |||||
| 6-03-2023 | 15:57 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 6-03-2023 | 15:57 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 6-03-2023 | 15:57 | 205 | 5.*.27 | 4 | Band onvoldoende profiel |
2022 | |||||
| 4-03-2022 | 10:33 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 4-03-2022 | 10:33 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 4-03-2022 | 10:33 | 401 | 5.*.45 | 1 | Spiegelglas beschadigd of verweerd |
| 4-03-2022 | 10:33 | 497 | 5.*.55 | 2 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
2021 | |||||
| 1-03-2021 | 14:38 | 497 | 5.*.55 | 2 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
2020 | |||||
| 31-01-2020 | 12:07 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
2019 | |||||
| 25-02-2019 | 16:28 | 205 | 5.*.27 | 6 | Band onvoldoende profiel |
Vergeet ook niet alle Iveco 35C15 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 3-VLJ-17 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
3-VLJ-17
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3-VLF-17 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 26.793 | 20-01-2011 | 15,4 jaar |
| 3-VLG-17 | Peugeot | Expert | Gesloten opbouw | € 28.540 | 14-01-2011 | 15,4 jaar |
| 3-VLJ-11 | Chevrolet | Silverado | Open wagen | Onbekend | 18-01-2011 | 43,9 jaar |
| 3-VLJ-12 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 44.704 | 21-01-2011 | 15,4 jaar |
| 3-VLJ-16 | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | Onbekend | 07-04-2011 | 17,2 jaar |
| 3-VLJ-17 | Iveco | 35C15 | Geconditioneerd voertuig | Onbekend | 28-01-2011 | 18,7 jaar |
| 3-VLJ-18 | Toyota | Land Cruiser | Gesloten opbouw | Onbekend | 24-01-2011 | 15,4 jaar |
| 3-VLJ-19 | Fiat | Fiorino | Gesloten opbouw | € 25.527 | 31-01-2011 | 15,3 jaar |
| 3-VLK-17 | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | € 23.608 | 26-01-2011 | 15,3 jaar |
| 3-VLN-17 | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 34.171 | 09-02-2011 | 15,3 jaar |
| 3-VLR-17 | Ssangyong | Kyron | Gesloten opbouw | Onbekend | 10-02-2011 | 18,4 jaar |
| 3-VLV-17 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 26.230 | 02-03-2011 | 15,2 jaar |
| 3-VLX-17 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 41.751 | 03-03-2011 | 15,2 jaar |
| 3-VLZ-17 | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 20.440 | 09-05-2011 | 15,1 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 54.901 en/of breedte van 208 cm en/of een gewicht van ± 2.650 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Renault Master | € 54.500 | 719 cm | 218 cm | 2.670 kg |
| Volkswagen Crafter | € 54.200 | 697 cm | 218 cm | 2.890 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 55.100 | 786 cm | 218 cm | 2.850 kg |
| Ford F 150 | € 55.200 | 592 cm | 216 cm | 2.680 kg |
| Ford Transit | € 55.300 | 657 cm | 216 cm | 2.660 kg |
| Chevrolet Avalanche | € 57.800 | 557 cm | 202 cm | 2.660 kg |
| RAM RAM1500 | € 52.600 | 591 cm | 204 cm | 2.660 kg |
| HVM Master BOX | € 53.600 | 635 cm | 210 cm | 2.650 kg |
| Dodge Ram | € 56.800 | 600 cm | 207 cm | 2.910 kg |
| Maxus eDeliver 7 | € 53.000 | 525 cm | 203 cm | 2.390 kg |
| Dodge RAM1500 | € 53.500 | 583 cm | 203 cm | 2.670 kg |
| Toyota Tundra | € 55.300 | 585 cm | 203 cm | 2.610 kg |
| Fiat Ducato | € 51.700 | 596 cm | 210 cm | 2.550 kg |
| Dodge Dodge | € 54.800 | 592 cm | 207 cm | 2.760 kg |
| STX Master | € 51.300 | 632 cm | 210 cm | 2.600 kg |
| STX Movano Horsebox | € 52.200 | 626 cm | 210 cm | 2.670 kg |
| Sommer Gmbh TIM | € 54.400 | 592 cm | 214 cm | 2.460 kg |
| Renault Infowheels | € 52.900 | 712 cm | 214 cm | 2.420 kg |
| Opel Movano | € 50.600 | 779 cm | 215 cm | 2.650 kg |
| Nissan Titan | € 50.500 | - | 200 cm | 2.540 kg |
| Citroën Jumper | € 55.500 | 608 cm | 211 cm | 2.490 kg |
| MTM Sprinter | € 59.800 | 669 cm | 217 cm | 2.810 kg |
| Chevrolet Express | € 52.500 | - | 201 cm | 2.520 kg |
| Fuso Canter | € 49.900 | 695 cm | 212 cm | 2.490 kg |
| Ford F 350 | € 57.500 | 624 cm | 212 cm | 2.890 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.