3-VHF-77
Er rijden momenteel 1.046 Iveco 35C15's rond in Nederland. Deze 35C15 komt uit het jaar 2010 en is nu 16 jaren, 1 maand en 25 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 januari 2013, dus sinds 13 jaren, 4 maanden en 23 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Iveco 35C15 Euro 4 gesloten opbouw rijden er nog 694 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2002 en augustus 2021. De nieuwwaarde ligt tussen de € 20.299 en € 87.558, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 54.901 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Iveco 35C15 Euro 4 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Iveco 35C15 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 35C15 Euro 4 | 2010
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 35C15 Euro 4 |
| Breedte | 2,23 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 11.863 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 107 kW (145 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2998cc (3,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 2 april 2010 |
| Leeftijd | 16 jaren, 1 maand en 25 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 4 januari 2013 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 13 jaren, 4 maanden en 23 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 16 oktober 2026. Het voertuig moet over 4 maanden en 22 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.790 kg |
| Massa rijklaar | 2.890 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 610 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 7.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.800 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.800 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,10 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,74 m (voor) / 1,54 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk a. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 5 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 3-VHF-77 | 16-10-2025 | 15:57 | periodieke controle | 16-10-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 3-VHF-77 | 8-01-2025 | 11:59 | periodieke controle | 11-01-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 3-VHF-77 | 16-11-2023 | 11:20 | periodieke controle | 11-01-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 3-VHF-77 | 10-01-2023 | 14:54 | periodieke controle | 11-01-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 3-VHF-77 | 15-12-2021 | 11:52 | periodieke controle | 11-01-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 3-VHF-77 | 6-01-2021 | 14:34 | periodieke controle | 11-01-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 3-VHF-77 | 8-01-2020 | 15:42 | periodieke controle | 11-01-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 3-VHF-77 | 19-12-2018 | 13:53 | periodieke controle | 11-01-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 16-10-2025 | 15:57 | AC5 | AC5 | 1 | Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
| 16-10-2025 | 15:57 | AC3 | AC3 | 1 | Roestschade van 1,5 t/m 2,0E of meer dan 15% dikteafname |
| 8-01-2025 | 11:59 | 053 | 5.*.4 | 1 | Bovenbouw ondeugdelijk bevestigd |
| 8-01-2025 | 11:59 | 401 | 5.*.45 | 1 | Spiegelglas beschadigd of verweerd |
| 8-01-2025 | 11:59 | 497 | 5.*.55 | 2 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 8-01-2025 | 11:59 | 571 | 5.*.55 | 1 | Richtingaanwijzer werkt niet (goed) |
| 8-01-2025 | 11:59 | AC5 | AC5 | 1 | Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
2023 | |||||
| 16-11-2023 | 11:20 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
| 16-11-2023 | 11:20 | 117 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem ondeugdelijk bevestigd |
| 16-11-2023 | 11:20 | 200 | 5.*.26 | 2 | Stabilisator ondeugdelijk bevestigd, gebroken of gescheurd |
| 16-11-2023 | 11:20 | 211 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning op 1 as niet gelijk |
| 16-11-2023 | 11:20 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 16-11-2023 | 11:20 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 16-11-2023 | 11:20 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 16-11-2023 | 11:20 | 055 | 5.*.4 | 2 | Ondersteuning laadvloer/laadruimte ondeugdelijk |
| 16-11-2023 | 11:20 | 053 | 5.*.4 | 1 | Bovenbouw ondeugdelijk bevestigd |
| 10-01-2023 | 14:54 | 576 | 5.*.53 | 1 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
| 10-01-2023 | 14:54 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
2021 | |||||
| 15-12-2021 | 11:52 | 284 | 5.*.31 | 1 | Rempedaal niet stroef |
| 15-12-2021 | 11:52 | 556 | 5.*.55 | 1 | Remlicht werkt niet (goed) |
| 15-12-2021 | 11:52 | 522 | 5.*.56 | 2 | Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijk |
| 15-12-2021 | 11:52 | 497 | 5.*.55 | 2 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 15-12-2021 | 11:52 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 6-01-2021 | 14:34 | 495 | 5.*.53 | 2 | Kentekenplaatverlichting straalt licht naar achter |
| 6-01-2021 | 14:34 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2020 | |||||
| 8-01-2020 | 15:42 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 8-01-2020 | 15:42 | 259 | 5.*.29 | 1 | Stuurkogel te veel speling |
| 8-01-2020 | 15:42 | 289 | 5.*.31 | 1 | Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
2018 | |||||
| 19-12-2018 | 13:53 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
| 19-12-2018 | 13:53 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
Vergeet ook niet alle Iveco 35C15 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 3-VHF-77 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
3-VHF-77
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3-VHB-77 | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | Onbekend | 28-09-2010 | 15,7 jaar |
| 3-VHF-71 | Mercedes-Benz | Viano | Gesloten opbouw | Onbekend | 02-04-2010 | 16,2 jaar |
| 3-VHF-72 | Mercedes-Benz | GLK | Gesloten opbouw | Onbekend | 02-04-2010 | 16,2 jaar |
| 3-VHF-74 | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | Onbekend | 09-04-2010 | 16,7 jaar |
| 3-VHF-76 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 39.915 | 09-04-2010 | 16,1 jaar |
| 3-VHF-77 | Iveco | 35C15 | Gesloten opbouw | Onbekend | 02-04-2010 | 16,2 jaar |
| 3-VHG-77 | Nissan | Primastar | Gesloten opbouw | € 35.383 | 23-04-2010 | 16,1 jaar |
| 3-VHK-77 | Peugeot | Boxer | Gesloten opbouw | € 39.720 | 29-04-2010 | 16,1 jaar |
| 3-VHL-77 | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 48.415 | 19-05-2010 | 16 jaar |
| 3-VHN-77 | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | € 23.703 | 02-07-2010 | 15,9 jaar |
| 3-VHP-77 | Dacia | Logan | Gesloten opbouw | € 11.361 | 08-06-2010 | 16 jaar |
| 3-VHR-77 | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 36.105 | 28-05-2010 | 16 jaar |
| 3-VHT-77 | Piaggio | Porter | Kipper | € 14.600 | 23-06-2010 | 15,9 jaar |
| 3-VHV-77 | Nissan | NV200 | Gesloten opbouw | € 22.003 | 17-06-2010 | 16 jaar |
| 3-VHZ-77 | Citroën | Nemo | Gesloten opbouw | € 18.260 | 24-06-2010 | 15,9 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 54.901 en/of breedte van 223 cm en/of een gewicht van ± 2.790 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Renault Master | € 55.700 | 719 cm | 222 cm | 2.920 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 54.900 | 745 cm | 224 cm | 3.060 kg |
| Ford Transit | € 55.500 | 690 cm | 225 cm | 2.660 kg |
| Volkswagen Crafter | € 52.900 | 686 cm | 231 cm | 2.900 kg |
| Fuso Canter | € 50.800 | 636 cm | 221 cm | 2.890 kg |
| Fiat Ducato | € 54.000 | 608 cm | 219 cm | 2.530 kg |
| Renault/izotermy TIM Master | € 57.500 | 692 cm | 222 cm | 2.630 kg |
| Ford F 150 | € 53.900 | - | 216 cm | 2.680 kg |
| Mercedes-Benz 518 CDI | € 51.900 | 675 cm | 219 cm | 3.000 kg |
| Maxus eDeliver 9 | € 52.000 | 671 cm | 222 cm | 2.840 kg |
| Nissan NV400 | € 53.900 | 659 cm | 223 cm | 2.650 kg |
| Opel Movano | € 51.800 | - | 215 cm | 2.650 kg |
| MTM Sprinter | € 59.800 | 669 cm | 217 cm | 2.810 kg |
| Maxus V80 | € 60.100 | 639 cm | 221 cm | 2.950 kg |
| Renault Mascott | € 52.700 | - | 223 cm | 2.760 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.