27-VTJ-8
Er rijden momenteel 1.046 Iveco 35C15's rond in Nederland. Deze 35C15 komt uit het jaar 2007 en is nu 19 jaren, 1 maand en 20 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 23 november 2012, dus sinds 13 jaren, 6 maanden en 2 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Iveco 35C15 gesloten opbouw rijden er nog 694 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2002 en augustus 2021. De nieuwwaarde ligt tussen de € 20.299 en € 87.558, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 54.901 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Iveco 35C15 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 20 augustus 2008. Het voertuig was toen 1 jaar, 4 maanden en 18 dagen oud.
Bekijk ook alle Iveco 35C15 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 35C15 | 2007
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 35C15 |
| Breedte | 2,23 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 17.438 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 107 kW (145 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2998cc (3,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 5 april 2007 |
| Leeftijd | 19 jaren, 1 maand en 20 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 23 november 2012 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 13 jaren, 6 maanden en 2 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 20 augustus 2008. Het voertuig was toen 1 jaar, 4 maanden en 18 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 17 december 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.830 kg |
| Massa rijklaar | 2.930 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 400 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.330 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.800 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.800 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,76 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,70 m (voor) / 1,58 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 27-VTJ-8 | 29-11-2024 | 10:05 | periodieke controle | 17-12-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 27-VTJ-8 | 28-11-2023 | 11:35 | periodieke controle | 17-12-2024 | Nee |
| 27-VTJ-8 | 7-12-2022 | 13:32 | periodieke controle | 17-12-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 27-VTJ-8 | 12-11-2021 | 12:06 | periodieke controle | 17-12-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 27-VTJ-8 | 17-12-2020 | 15:33 | periodieke controle | 17-12-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 27-VTJ-8 | 6-12-2019 | 11:06 | periodieke controle | 11-12-2020 | Ja, bekijk hier. |
| 27-VTJ-8 | 11-12-2018 | 16:03 | periodieke controle | 11-12-2019 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 29-11-2024 | 10:05 | 188 | 5.*.19 | 1 | Stofhoes fuseekogel beschadigd en dicht niet af |
| 29-11-2024 | 10:05 | 117 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem ondeugdelijk bevestigd |
| 29-11-2024 | 10:05 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
2022 | |||||
| 7-12-2022 | 13:32 | 289 | 5.*.31 | 1 | Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| 7-12-2022 | 13:32 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 7-12-2022 | 13:32 | 522 | 5.*.56 | 2 | Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijk |
| 7-12-2022 | 13:32 | 556 | 5.*.55 | 1 | Remlicht werkt niet (goed) |
| 7-12-2022 | 13:32 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 7-12-2022 | 13:32 | 674 | 5.*.71 | 1 | Claxon werkt niet goed |
2021 | |||||
| 12-11-2021 | 12:06 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 12-11-2021 | 12:06 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 12-11-2021 | 12:06 | 507 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
2020 | |||||
| 17-12-2020 | 15:33 | 289 | 5.*.31 | 1 | Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| 17-12-2020 | 15:33 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 17-12-2020 | 15:33 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 17-12-2020 | 15:33 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
2019 | |||||
| 6-12-2019 | 11:06 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 6-12-2019 | 11:06 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 6-12-2019 | 11:06 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
2018 | |||||
| 11-12-2018 | 16:03 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
| 11-12-2018 | 16:03 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 11-12-2018 | 16:03 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
Vergeet ook niet alle Iveco 35C15 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 27-VTJ-8 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
27-VTJ-8
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 27-VTD-8 | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | Onbekend | 24-06-2008 | 17,9 jaar |
| 27-VTF-8 | Renault | Express | Gesloten opbouw | Onbekend | 05-07-2008 | 17,9 jaar |
| 27-VTJ-4 | Opel | Combo | Gesloten opbouw | Onbekend | 30-06-2008 | 17,9 jaar |
| 27-VTJ-7 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | Onbekend | 07-07-2008 | 17,9 jaar |
| 27-VTJ-8 | Iveco | 35C15 | Gesloten opbouw | Onbekend | 20-08-2008 | 19,2 jaar |
| 27-VTJ-9 | Peugeot | Boxer | Gesloten opbouw | € 33.082 | 15-07-2008 | 17,9 jaar |
| 27-VTS-8 | Citroën | Jumpy | Gesloten opbouw | € 31.144 | 30-07-2008 | 17,8 jaar |
| 27-VTV-8 | Toyota | Tundra | Open wagen | Onbekend | 29-07-2008 | 18,2 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 54.901 en/of breedte van 223 cm en/of een gewicht van ± 2.830 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Renault Master | € 55.500 | 719 cm | 222 cm | 2.920 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 54.900 | 745 cm | 224 cm | 3.070 kg |
| Volkswagen Crafter | € 52.900 | 686 cm | 231 cm | 2.900 kg |
| Ford Transit | € 55.300 | 690 cm | 228 cm | 3.100 kg |
| Fuso Canter | € 50.800 | 636 cm | 221 cm | 2.890 kg |
| Renault/izotermy TIM Master | € 57.500 | 692 cm | 222 cm | 2.630 kg |
| Ford F 150 | € 53.900 | - | 216 cm | 2.680 kg |
| Mercedes-Benz 518 CDI | € 51.900 | 675 cm | 219 cm | 3.000 kg |
| Maxus eDeliver 9 | € 52.000 | 671 cm | 222 cm | 2.840 kg |
| Opel Movano | € 51.800 | - | 215 cm | 2.650 kg |
| MTM Sprinter | € 59.800 | 669 cm | 217 cm | 2.810 kg |
| Nissan NV400 | € 50.800 | - | 223 cm | 2.650 kg |
| Maxus V80 | € 60.100 | 639 cm | 221 cm | 2.950 kg |
| Renault Mascott | € 52.700 | - | 223 cm | 2.760 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.