VN-483-X
Er rijden momenteel 72 Iveco 35C11's rond in Nederland. Deze 35C11 komt uit het jaar 2015 en is nu 11 jaren en 17 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 mei 2026, dus sinds 17 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 6 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Iveco 35C11 kipper rijden er nog 60 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen oktober 1999 en april 2016. De nieuwwaarde ligt tussen de € 33.450 en € 56.841, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 48.291 uitkomt. De nieuwwaarde van deze 35C11 bedraagt € 54.834 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Iveco 35C11 € 6.543 duurder dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Iveco 35C11 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 35C11 | 2015
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 35C11 |
| Breedte | 2,08 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 54.834 |
| Bruto BPM | € 13.234 |
| Inrichting | kipper |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 78 kW (106 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2287cc (2,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 11 mei 2015 |
| Leeftijd | 11 jaren en 17 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 11 mei 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 17 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 11 mei 2026. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.711 kg |
| Massa rijklaar | 2.811 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 689 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 7.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,75 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,74 m (voor) / 1,70 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type IS35CI2AA | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk by vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 10.1 l/100km (1 liter op 10,0km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 10.05 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 8.5 l/100km (1 liter op 11,8km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 9.1 l/100km (1 liter op 11,0km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 239 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 78 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 M | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*143/2013M | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VN-483-X | 18-04-2025 | 12:16 | periodieke controle | 11-05-2026 | Nee |
| VN-483-X | 5-04-2024 | 09:06 | periodieke controle | 11-05-2025 | Ja, bekijk hier. |
| VN-483-X | 21-04-2023 | 12:59 | periodieke controle | 11-05-2024 | Ja, bekijk hier. |
| VN-483-X | 6-05-2022 | 11:55 | periodieke controle | 11-05-2023 | Ja, bekijk hier. |
| VN-483-X | 23-04-2021 | 09:43 | periodieke controle | 11-05-2022 | Ja, bekijk hier. |
| VN-483-X | 1-05-2020 | 09:54 | periodieke controle | 11-05-2021 | Nee |
| VN-483-X | 19-04-2019 | 15:22 | periodieke controle | 11-05-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 5-04-2024 | 09:06 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 5-04-2024 | 09:06 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
2023 | |||||
| 21-04-2023 | 12:59 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 21-04-2023 | 12:59 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 21-04-2023 | 12:59 | 576 | 5.*.53 | 1 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
| 21-04-2023 | 12:59 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 21-04-2023 | 12:59 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
2022 | |||||
| 6-05-2022 | 11:55 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 6-05-2022 | 11:55 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
2021 | |||||
| 23-04-2021 | 09:43 | 590 | 5.*.51 | 1 | (Zij-)markeringslichten ontbreken |
| 23-04-2021 | 09:43 | 210 | 5.*.27 | 6 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
2019 | |||||
| 19-04-2019 | 15:22 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 19-04-2019 | 15:22 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Vergeet ook niet alle Iveco 35C11 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VN-483-X - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VN-483-X
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VN-480-X | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | € 25.279 | 30-04-2015 | 11,1 jaar |
| VN-483-B | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 36.265 | 27-02-2015 | 11,3 jaar |
| VN-483-D | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 34.232 | 06-03-2015 | 11,2 jaar |
| VN-483-F | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 23.116 | 08-08-2015 | 10,8 jaar |
| VN-483-H | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 49.992 | 27-03-2015 | 11,2 jaar |
| VN-483-J | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 21.510 | 30-04-2015 | 11,1 jaar |
| VN-483-K | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 59.798 | 21-04-2015 | 11,1 jaar |
| VN-483-N | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 62.527 | 28-03-2015 | 11,2 jaar |
| VN-483-R | Peugeot | Bipper | Gesloten opbouw | € 10.537 | 08-04-2015 | 16,2 jaar |
| VN-483-S | Roelofsen | Parados Sport | Veewagen | € 53.000 | 10-06-2015 | 11 jaar |
| VN-483-T | Fiat | Ducato | Gesloten opbouw | Onbekend | 25-04-2015 | 17,5 jaar |
| VN-483-V | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 31.274 | 05-06-2015 | 11 jaar |
| VN-483-X | Iveco | 35C11 | Kipper | € 54.834 | 11-05-2015 | 11,1 jaar |
| VN-483-Z | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 38.796 | 26-05-2015 | 11 jaar |
| VN-484-X | Iveco | 40C-35 | Gesloten opbouw | € 53.746 | 29-04-2015 | 11,1 jaar |
| VN-485-X | Iveco | 40C17 | Voor vervoer voertuigen | € 64.705 | 28-04-2015 | 11,1 jaar |
| VN-486-X | Mercedes-Benz | Sprinter | Voor vervoer voertuigen | € 73.034 | 28-04-2015 | 11,1 jaar |
| VN-488-X | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 41.414 | 01-05-2015 | 11,1 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 48.291 en/of breedte van 208 cm en/of een gewicht van ± 2.711 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Renault Master | € 49.500 | 685 cm | 218 cm | 2.970 kg |
| Dodge RAM1500 | € 48.500 | 603 cm | 204 cm | 2.670 kg |
| Volkswagen Crafter | € 47.500 | 715 cm | 218 cm | 2.920 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 49.800 | 745 cm | 218 cm | 2.940 kg |
| Peugeot Boxer | € 46.400 | 644 cm | 215 cm | 2.710 kg |
| STX Master Horsebox | € 47.300 | 629 cm | 210 cm | 2.660 kg |
| Fuso Canter | € 47.700 | 695 cm | 212 cm | 2.540 kg |
| Ford F 150 | € 51.700 | 570 cm | 216 cm | 2.670 kg |
| Toyota Tundra | € 49.500 | 583 cm | 203 cm | 2.550 kg |
| Citroën Jumper | € 47.700 | 627 cm | 213 cm | 2.570 kg |
| Dodge Dodge | € 47.900 | 592 cm | 207 cm | 2.910 kg |
| HVM Master BOX | € 49.700 | 635 cm | 210 cm | 2.650 kg |
| Fiat Ducato | € 47.600 | 693 cm | 216 cm | 2.550 kg |
| HVM Master Horsebox | € 47.300 | 632 cm | 210 cm | 2.600 kg |
| Opel Movano | € 47.800 | 636 cm | 215 cm | 2.650 kg |
| RAM RAM1500 | € 50.500 | 583 cm | 202 cm | 2.710 kg |
| STX Master | € 51.300 | 632 cm | 210 cm | 2.600 kg |
| STX Movano Horsebox | € 52.200 | 626 cm | 210 cm | 2.670 kg |
| Chevrolet Avalanche | € 46.300 | - | 199 cm | 2.630 kg |
| Renault Maxity | € 45.800 | - | 214 cm | 2.590 kg |
| Chevrolet Express | € 48.500 | 573 cm | 203 cm | 2.660 kg |
| Nissan Titan | € 50.500 | - | 200 cm | 2.540 kg |
| Ford Transit | € 52.500 | 618 cm | 216 cm | 2.650 kg |
| Ford F 350 | € 44.900 | 634 cm | 216 cm | 2.930 kg |
| Mercedes-Benz 518 CDI | € 50.300 | 591 cm | 210 cm | 2.750 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.