VN-364-R
Er rijden momenteel 72 Iveco 35C11's rond in Nederland. Deze 35C11 komt uit het jaar 2015 en is nu 11 jaren, 1 maand en 5 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 mei 2026, dus sinds 17 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 6 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Iveco 35C11 neerklapbare zijschotten rijden er nog 60 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen oktober 1999 en april 2016. De nieuwwaarde ligt tussen de € 33.450 en € 56.841, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 48.291 uitkomt. De nieuwwaarde van deze 35C11 bedraagt € 54.833 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Iveco 35C11 € 6.542 duurder dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Iveco 35C11 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 35C11 | 2015
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 35C11 |
| Breedte | 2,09 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 54.833 |
| Bruto BPM | € 13.234 |
| Inrichting | neerklapbare zijschotten |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 78 kW (106 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2287cc (2,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 23 april 2015 |
| Leeftijd | 11 jaren, 1 maand en 5 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 11 mei 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 17 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 28 mei 2026. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.760 kg |
| Massa rijklaar | 2.860 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 640 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 7.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,75 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,74 m (voor) / 1,70 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type IS35CI2AA | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk by vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 10.1 l/100km (1 liter op 10,0km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 10.05 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 8.5 l/100km (1 liter op 11,8km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 9.1 l/100km (1 liter op 11,0km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 239 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 78 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 M | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*143/2013M | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VN-364-R | 25-04-2025 | 09:31 | periodieke controle | 28-05-2026 | Nee |
| VN-364-R | 28-05-2024 | 10:40 | periodieke controle | 28-05-2025 | Ja, bekijk hier. |
| VN-364-R | 28-04-2023 | 12:42 | periodieke controle | 8-05-2024 | Ja, bekijk hier. |
| VN-364-R | 28-04-2022 | 12:50 | periodieke controle | 8-05-2023 | Ja, bekijk hier. |
| VN-364-R | 21-04-2021 | 11:14 | periodieke controle | 8-05-2022 | Ja, bekijk hier. |
| VN-364-R | 29-04-2020 | 14:15 | periodieke controle | 8-05-2021 | Nee |
| VN-364-R | 3-04-2019 | 13:33 | periodieke controle | 8-05-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 28-05-2024 | 10:40 | 556 | 5.*.55 | 1 | Remlicht werkt niet (goed) |
| 28-05-2024 | 10:40 | 576 | 5.*.53 | 1 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
2023 | |||||
| 28-04-2023 | 12:42 | 497 | 5.*.55 | 2 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 28-04-2023 | 12:42 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
2022 | |||||
| 28-04-2022 | 12:50 | 475 | 5.*.55 | 2 | Achterlicht werkt niet (goed) |
2021 | |||||
| 21-04-2021 | 11:14 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 21-04-2021 | 11:14 | 210 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
2019 | |||||
| 3-04-2019 | 13:33 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
| 3-04-2019 | 13:33 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
Vergeet ook niet alle Iveco 35C11 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VN-364-R - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VN-364-R
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VN-360-R | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | Onbekend | 15-05-2015 | 19,7 jaar |
| VN-362-R | Dodge | RAM1500 | Pick-up truck | € 36.093 | 10-04-2015 | 11,1 jaar |
| VN-364-D | Citroën | Nemo | Gesloten opbouw | € 17.165 | 04-03-2015 | 14,6 jaar |
| VN-364-F | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | € 21.791 | 23-03-2015 | 11,2 jaar |
| VN-364-G | Renault | Express | Gesloten opbouw | € 33.982 | 11-03-2015 | 11,2 jaar |
| VN-364-J | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | € 22.303 | 30-03-2015 | 11,2 jaar |
| VN-364-K | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 20.820 | 30-03-2015 | 11,2 jaar |
| VN-364-L | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 36.072 | 31-03-2015 | 11,2 jaar |
| VN-364-N | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 52.937 | 01-04-2015 | 11,2 jaar |
| VN-364-R | Iveco | 35C11 | Neerklapbare zijschotten | € 54.833 | 23-04-2015 | 11,1 jaar |
| VN-364-S | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 64.665 | 17-04-2015 | 11,1 jaar |
| VN-364-T | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 31.333 | 28-04-2015 | 11,1 jaar |
| VN-364-V | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 37.447 | 19-05-2015 | 11 jaar |
| VN-364-X | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 59.909 | 04-05-2015 | 11,1 jaar |
| VN-364-Z | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 47.669 | 08-05-2015 | 11,1 jaar |
| VN-366-R | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | Onbekend | 19-05-2015 | 19,6 jaar |
| VN-368-R | Dodge | RAM1500 | Pick-up truck | € 36.094 | 17-04-2015 | 11,1 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 48.291 en/of breedte van 209 cm en/of een gewicht van ± 2.760 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Renault Master | € 49.600 | 685 cm | 219 cm | 3.030 kg |
| Volkswagen Crafter | € 47.300 | 715 cm | 219 cm | 2.920 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 49.300 | 745 cm | 219 cm | 2.940 kg |
| STX Master Horsebox | € 47.300 | 629 cm | 210 cm | 2.660 kg |
| Fuso Canter | € 48.700 | 695 cm | 219 cm | 2.720 kg |
| Toyota Tundra | € 49.500 | 583 cm | 203 cm | 2.550 kg |
| Fiat Ducato | € 47.400 | 693 cm | 219 cm | 2.570 kg |
| HVM Master BOX | € 49.700 | 635 cm | 210 cm | 2.650 kg |
| Ford F 150 | € 52.000 | - | 216 cm | 2.670 kg |
| Dodge Dodge | € 47.300 | 592 cm | 207 cm | 2.910 kg |
| HVM Master Horsebox | € 47.300 | 632 cm | 210 cm | 2.600 kg |
| Peugeot Boxer | € 46.800 | 644 cm | 215 cm | 2.710 kg |
| RAM RAM1500 | € 49.800 | 583 cm | 202 cm | 2.710 kg |
| Dodge RAM1500 | € 49.100 | 592 cm | 204 cm | 2.670 kg |
| STX Master | € 51.300 | 632 cm | 210 cm | 2.600 kg |
| STX Movano Horsebox | € 52.200 | 626 cm | 210 cm | 2.670 kg |
| Mercedes-Benz 518 CDI | € 51.100 | 675 cm | 219 cm | 3.000 kg |
| Opel Movano | € 50.400 | 636 cm | 215 cm | 2.650 kg |
| Chevrolet Avalanche | € 46.300 | - | 199 cm | 2.630 kg |
| Renault Maxity | € 45.800 | - | 214 cm | 2.590 kg |
| Nissan Titan | € 50.500 | - | 200 cm | 2.540 kg |
| Chevrolet Express | € 48.500 | 573 cm | 203 cm | 2.660 kg |
| Ford Transit | € 50.500 | 623 cm | 216 cm | 3.030 kg |
| Ford F 350 | € 44.900 | 634 cm | 216 cm | 2.930 kg |
| Citroën Jumper | € 47.400 | 627 cm | 209 cm | 2.570 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.