83-VF-ND
Er rijden momenteel 166 Iveco 35-12's rond in Nederland. Deze 35-12 komt uit het jaar 1999 en is nu 27 jaren, 4 maanden en 12 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 7 november 2019, dus sinds 6 jaren, 6 maanden en 20 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze Iveco 35-12 open wagen rijden er nog 91 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen december 1992 en april 2000. De nieuwwaarde van deze Iveco 35-12 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Iveco 35-12 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 35-12 | 1999
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 35-12 |
| Breedte | 2,30 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | open wagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 90 kW (122 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 15 januari 1999 |
| Leeftijd | 27 jaren, 4 maanden en 12 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 27 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 7 november 2019 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 jaren, 6 maanden en 20 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 1 februari 2020. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.800 kg |
| Massa rijklaar | 2.900 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 600 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.800 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.800 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,60 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk 035 cm a. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2019 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 2 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 83-VF-ND | 1-02-2019 | 10:48 | periodieke controle | 1-02-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2019 | |||||
| 1-02-2019 | 10:48 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 1-02-2019 | 10:48 | 395 | 5.*.44 | 1 | Voorruitontdooiing en ontwaseming werkt niet |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| 83-VF-ND | 3-07-2000 | Tachograaf | KIENZLE |
Vergeet ook niet alle Iveco 35-12 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 83-VF-ND - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Normaal gesproken zijn er meer kentekens die lijken op
83-VF-ND
In dit geval zijn er nog maar enkele voertuigen over, dit komt doordat dit kenteken oud is waarbij de meeste andere voertuigen met bijna hetzelfde kenteken gesloopt zijn.
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 83-VF-ND | Iveco | 35-12 | Open wagen | Onbekend | 15-01-1999 | 27,4 jaar |
| 83-VF-NZ | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | Onbekend | 01-03-1999 | 27,3 jaar |
| 83-VN-ND | Mercedes-Benz | Sprinter | Veewagen | Onbekend | 03-02-2000 | 26,3 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met breedte van 230 cm een gewicht van ± 2.800 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Sprinter | 730 cm | 234 cm | 3.070 kg |
| Renault Master | 703 cm | 239 cm | 2.990 kg |
| Volkswagen Crafter | 741 cm | 240 cm | 3.070 kg |
| MAN TGE | 797 cm | 229 cm | 2.950 kg |
| Opel Movano | 686 cm | 240 cm | 2.610 kg |
| Fuso Canter | 685 cm | 224 cm | 3.010 kg |
| Saxas Nutzfahr. Werdau AG Mkd 43-l | 669 cm | 226 cm | 2.770 kg |
| Mitsubishi Canter | 627 cm | 223 cm | 2.940 kg |
| RAM RAM1500 | 594 cm | 224 cm | 2.820 kg |
| Dodge RAM1500 | 592 cm | 224 cm | 2.860 kg |
| Renault/izotermy TIM Master | 692 cm | 222 cm | 2.630 kg |
| Fiat Ducato | 670 cm | 220 cm | 2.830 kg |
| Mercedes-Benz T2 | 651 cm | 224 cm | 3.070 kg |
| Ford Transit | 782 cm | 225 cm | 2.680 kg |
| Renault Mascott | 687 cm | 223 cm | 3.010 kg |
| Maxus eDeliver 9 | 671 cm | 222 cm | 2.840 kg |
| STX Transit | 620 cm | 226 cm | 2.590 kg |
| Mitsubishi Colt | - | 220 cm | 2.900 kg |
| Ford F 350 | 644 cm | 222 cm | 2.980 kg |
| Junge Fahrzeugbau GmbH Sprinter | 699 cm | 231 cm | 2.930 kg |
| Volkswagen LT46A | - | 220 cm | 2.870 kg |
| Renault T 35 D | - | 220 cm | 2.760 kg |
| Dodge Ram | 635 cm | 237 cm | 3.020 kg |
| Mercedes-Benz L 608 D | 703 cm | 221 cm | 2.950 kg |
| Nissan NV400 | - | 223 cm | 2.650 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.