V-60-PBB
Er rijden momenteel 5.674 Ford Ranger's rond in Nederland. Deze Ranger komt uit het jaar 2026 en is nu 2 maanden en 9 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien. Deze bedrijfsauto rijdt op elektriciteit & benzine, oftewel een Benzine (Plug-in Hybride) en heeft 5 zitplaatsen.
Van deze Ford Ranger open laadvloer rijden er in dezelfde variant (C42XFPGX) nog 484 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 2025 en mei 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 49.182 en € 90.578, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 69.389 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Ranger bedraagt € 68.809 incl. BTW en BPM, deze Ford Ranger is daardoor € 580 goedkoper dan gemiddeld.
Je trekt met deze Ford geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 170 km/uur. Daardoor behoort deze Ford Ranger tot de snelste 20% bedrijfsauto's van Nederland.
Bekijk ook alle Ford Ranger voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Ford Ranger | 2026
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Ford |
| Handelsbenaming | Ranger |
| Lengte | 5,40 m |
| Breedte | 1,92 m |
| Hoogte | 1,88 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 170 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 68.809 |
| Bruto BPM | € 831 |
| Inrichting | open laadvloer |
Motor
| Vermogen | Elektromotor(en): 75.14 kW (102 pk) Verbrandingsmotor: 138.3 kW (188 pk) |
| Continue vermogen | 138.3 kW |
| Brandstof | Elektriciteit & Benzine, oftewel een Benzine (Plug-in Hybride) |
| Motorcode(s) | C42X |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2261cc (2,3 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 10 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 6 maart 2026 |
| Leeftijd | 2 maanden en 9 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 6 maart 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 maanden en 9 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 6 maart 2030. Het voertuig moet over 3 jaren, 9 maanden en 22 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.535 kg |
| Massa rijklaar | 2.635 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 865 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 6.600 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.490 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.490 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.100 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,27 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,63 m (voor) / 1,63 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type 2AB | |
| Variant C42XFPGX | |
| Uitvoering 05CB4050HBK18B | |
| Typegoedkeuringsnummer e5*2007/46*0080*14 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Actieradius snelweg elektrisch | |
| Actieradius (theoretische) WLTP-test 41 km | 0 km (beperkt) (ver) 750 km |
| Actieradius realistisch zomer (100 km/u) * 30 km | 0 km (beperkt) (ver) 750 km |
| Actieradius realistisch winter (100 km/u) * 25 km | 0 km (beperkt) (ver) 750 km |
| Actieradius realistisch zomer (130 km/u) * 25 km | 0 km (beperkt) (ver) 750 km |
| Actieradius realistisch winter (130 km/u) * 20 km | 0 km (beperkt) (ver) 750 km |
| Verbruik, uitstoot en geluidsniveau | |
| Elektrisch verbruik (WLTP) 23,4 kWh/100km (1 kW op 4,3km) | 0 kWh/km (zuinig) (onzuinig) 30 kWh/km |
| Verbruik gewogen verbrandingsmotor gecombineerd (WLTP) 3.2 l/100km (1 liter op 31,3km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gewogen gecombineerd (WLTP) 72 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 70 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
| Klasse Hybride Elektrisch Voertuig OVC-HEV | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*2023/443EA | |
* De WLTP-Test is een laboratorium test en komt daardoor nog steeds niet altijd overeen met de werkelijkheid. Vandaar dat wij ook (bij benadering) een meer realistische schatting maken. Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie.
Vergeet ook niet alle Ford Ranger voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van V-60-PBB - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
V-60-PBB
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| V-60-PBB | Ford | Ranger | Open laadvloer | € 68.809 | 06-03-2026 | 0,2 jaar |
| V-60-PBD | Iveco | 70C18 | Neerklapbare zijschotten | Onbekend | 04-01-2022 | 4,4 jaar |
| V-60-PBF | Nissan | Townstar | Gesloten opbouw | € 45.786 | 04-03-2026 | 0,2 jaar |
| V-60-PBG | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 39.114 | 20-02-2026 | 4,5 jaar |
| V-60-PBH | Honda | Acty SDX | Neerklapbare zijschotten | Onbekend | 23-02-2026 | 32,9 jaar |
| V-60-PBJ | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 40.146 | 23-02-2026 | 6,5 jaar |
| V-60-PBK | Toyota | ProAce | Gesloten opbouw | € 55.600 | 11-03-2026 | 0,2 jaar |
| V-60-PBL | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 64.735 | 26-02-2026 | 0,2 jaar |
| V-60-PBN | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 31.219 | 25-02-2026 | 2,5 jaar |
| V-60-PBP | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 65.134 | 25-02-2026 | 3,5 jaar |
| V-60-PBR | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 67.370 | 25-02-2026 | 1,6 jaar |
| V-60-PBS | MAN | TGE | Gesloten opbouw | € 73.266 | 26-02-2026 | 2,7 jaar |
| V-60-PBT | Nissan | Townstar | Gesloten opbouw | € 39.917 | 26-02-2026 | 3,1 jaar |
| V-60-PBV | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 55.420 | 27-02-2026 | 3,3 jaar |
| V-60-PBX | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 63.077 | 03-03-2026 | 0,2 jaar |
| V-60-PBZ | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 58.436 | 02-03-2026 | 3,3 jaar |
| V-61-PBB | Ford | Ranger | Open laadvloer | € 68.809 | 06-03-2026 | 0,2 jaar |
| V-62-PBB | Ford | Transit Courier | Gesloten opbouw | € 38.266 | 27-02-2026 | 0,2 jaar |
| V-63-PBB | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 51.858 | 19-02-2026 | 8,6 jaar |
| V-64-PBB | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 67.458 | 20-03-2026 | Nieuw |
| V-66-PBB | Toyota | ProAce | Gesloten opbouw | € 36.421 | 16-04-2026 | Nieuw |
| V-67-PBB | Toyota | ProAce | Gesloten opbouw | € 40.366 | 09-03-2026 | 0,2 jaar |
| V-68-PBB | Toyota | ProAce | Gesloten opbouw | € 40.366 | 09-03-2026 | 0,2 jaar |
| V-69-PBB | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 56.088 | 25-02-2026 | 0,2 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 69.389 en/of een afmeting van 540 x 192 cm en/of een gewicht van ± 2.535 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz eVito | € 71.100 | 537 cm | 193 cm | 2.770 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 14 mei 2026.