23-BSZ-8
Er rijden momenteel 259 DAF XF 510 FT's rond in Nederland. Deze XF 510 FT komt uit het jaar 2017 en is nu 9 jaren, 2 maanden en 9 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze DAF XF 510 FT opleggertrekker rijden er in dezelfde variant (TE205CD6ZZZ) nog 180 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen augustus 2013 en mei 2018. De nieuwwaarde van deze DAF XF 510 FT is helaas onbekend.
Dit voertuig van DAF haalt een maximumsnelheid van 90 km/uur. Van alle Nederlandse bedrijfsauto's behoort deze DAF XF 510 FT tot de 18.7% traagste bedrijfsauto's.
Het voertuig is geïmporteerd op 23 mei 2022. Het voertuig was toen 5 jaren, 2 maanden en 6 dagen oud.
Bekijk ook alle DAF XF 510 FT voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
DAF XF 510 FT | 2017
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | DAF |
| Handelsbenaming | XF 510 FT |
| Lengte | 6,16 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 6 |
| Topsnelheid | 90 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | opleggertrekker |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 375 kW (510 pk) |
| Continue vermogen | 375 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | MX-13 375 H1 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 12902cc (12,9 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 16 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 16 maart 2017 |
| Leeftijd | 9 jaren, 2 maanden en 9 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 23 mei 2022. Het voertuig was toen 5 jaren, 2 maanden en 6 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 1 mei 2026. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 8.454 kg |
| Massa rijklaar | 8.554 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 8554 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 10.946 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 19.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 20.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 32.767 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 8.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 8.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 13.000 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,80 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N3 | |
| Type H4EN3 | |
| Variant TE205CD6ZZZ | |
| Uitvoering ECA205JMLRSNNKD3375H1 | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*2007/46*0001*18 | |
| Plaats chassisnummer tegen balk |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 80 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 89 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 89 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO VI C | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Zware voertuigen) 595/2009*627/2014C | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 23-BSZ-8 | 1-05-2025 | 12:16 | periodieke controle | 1-05-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 23-BSZ-8 | 25-10-2024 | 15:46 | inbouw | 25-10-2026 | Nee |
| 23-BSZ-8 | 23-04-2024 | 16:59 | periodieke controle | 23-04-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 23-BSZ-8 | 17-04-2023 | 14:08 | periodieke controle | 17-04-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 23-BSZ-8 | 24-10-2022 | 14:22 | periodieke controle | 24-10-2024 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 1-05-2025 | 12:16 | 203 | 5.*.27 | 6 | Band beschadigd |
| 1-05-2025 | 12:16 | 475 | 5.*.55 | 2 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 1-05-2025 | 12:16 | 520 | 5.*.56 | 1 | Koplamp met afwijkend lichtbeeld onjuist afgesteld |
| 1-05-2025 | 12:16 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 1-05-2025 | 12:16 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 1-05-2025 | 12:16 | AC5 | AC5 | 1 | Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
2024 | |||||
| 23-04-2024 | 16:59 | 391 | 5.*.43 | 3 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 23-04-2024 | 16:59 | 475 | 5.*.55 | 2 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 23-04-2024 | 16:59 | 576 | 5.*.53 | 6 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
| 23-04-2024 | 16:59 | 584 | 5.*.55 | 2 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 23-04-2024 | 16:59 | 654 | 5.*.69 | 1 | Sluit-/borginrichting schotelkoppeling functioneert niet goe |
| 23-04-2024 | 16:59 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2023 | |||||
| 17-04-2023 | 14:08 | 576 | 5.*.53 | 2 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
| 17-04-2023 | 14:08 | 507 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| 17-04-2023 | 14:08 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 17-04-2023 | 14:08 | 429 | 5.*.48 | 1 | Wiel of band niet goed afgeschermd |
| 17-04-2023 | 14:08 | 083 | 5.*.9 | 1 | Tankdop (passende) ontbreekt |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| 23-BSZ-8 | onbekend | Tachograaf | Onbekend | ||
| 23-BSZ-8 | 25-10-2024 | Tachograaf | Onbekend |
Vergeet ook niet alle DAF XF 510 FT voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 23-BSZ-8 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
23-BSZ-8
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23-BSB-8 | Scania | S580 | Opleggertrekker | Onbekend | 29-10-2021 | 6,8 jaar |
| 23-BSF-8 | MAN | TGX | Opleggertrekker | Onbekend | 04-11-2021 | 4,6 jaar |
| 23-BSG-8 | Volvo | FH | Opleggertrekker | Onbekend | 02-12-2021 | 4,5 jaar |
| 23-BSH-8 | Renault | D | Opleggertrekker | Onbekend | 08-12-2021 | 17,9 jaar |
| 23-BSJ-8 | DAF | XF 480 FT | Opleggertrekker | Onbekend | 21-07-2022 | 3,8 jaar |
| 23-BSL-8 | Volvo | FM | Niet nader aangeduid | Onbekend | 27-01-2022 | 4,3 jaar |
| 23-BSN-8 | Volvo | FH | Voertuig met haakarm | Onbekend | 14-02-2022 | 4,3 jaar |
| 23-BSP-8 | DAF | Xg+ 480 FT | Opleggertrekker | Onbekend | 25-03-2022 | 4,2 jaar |
| 23-BSR-8 | Volvo | FH | Opleggertrekker | Onbekend | 24-03-2022 | 10,2 jaar |
| 23-BSV-8 | Mercedes-Benz | Econic | Vuilniswagen | Onbekend | 15-04-2022 | 4,1 jaar |
| 23-BSZ-1 | Volvo | FH | Opleggertrekker | Onbekend | 22-09-2022 | 3,7 jaar |
| 23-BSZ-2 | Mercedes-Benz | Actros | Opleggertrekker | Onbekend | 17-08-2022 | 3,8 jaar |
| 23-BSZ-3 | Volvo | F 10-4X2 T-6 J | Opleggertrekker | Onbekend | 12-05-2022 | 38,1 jaar |
| 23-BSZ-4 | Volvo | FH | Opleggertrekker | Onbekend | 18-05-2022 | 4 jaar |
| 23-BSZ-5 | Mercedes-Benz | Actros | Opleggertrekker | Onbekend | 06-07-2022 | 3,9 jaar |
| 23-BSZ-6 | Scania | G370 | Opleggertrekker | Onbekend | 03-06-2022 | 4 jaar |
| 23-BSZ-7 | DAF | CF 450 6X2 WSG | Kipper | Onbekend | 15-06-2022 | 3,9 jaar |
| 23-BSZ-8 | DAF | XF 510 FT | Opleggertrekker | Onbekend | 23-05-2022 | 9,2 jaar |
| 23-BSZ-9 | Wierda Voertuig Techniek | TGS | Kipper | Onbekend | 20-05-2022 | 4,1 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met een afmeting van 616 x 255 cm een gewicht van ± 8.454 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Actros | 623 cm | 251 cm | 8.100 kg |
| MAN TGX | 615 cm | 255 cm | 7.830 kg |
| Volvo FH | 614 cm | 254 cm | 8.080 kg |
| Iveco AS440T-p | 624 cm | 255 cm | 8.070 kg |
| Scania S530 | 606 cm | 255 cm | 8.870 kg |
| Scania S590 | 608 cm | 255 cm | 8.910 kg |
| Scania S660 | 608 cm | 255 cm | 8.990 kg |
| Volvo FH16 | 623 cm | 254 cm | 8.690 kg |
| Volvo FM | 626 cm | 254 cm | 8.150 kg |
| Scania R450 | 611 cm | 255 cm | 8.510 kg |
| Scania R590 | 608 cm | 255 cm | 8.600 kg |
| Scania S770 | 608 cm | 255 cm | 9.040 kg |
| Scania R660 | 618 cm | 255 cm | 8.620 kg |
| Scania R650 | 608 cm | 255 cm | 8.720 kg |
| Scania R410 | 622 cm | 255 cm | 8.340 kg |
| Scania PRT | 615 cm | 255 cm | 8.340 kg |
| Scania S500 | 616 cm | 255 cm | 8.830 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.