40-BLT-7
Er rijden momenteel 7.692 DAF XF 480 FT's rond in Nederland. Deze XF 480 FT komt uit het jaar 2017 en is nu 8 jaren, 7 maanden en 8 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 25 februari 2020, dus sinds 6 jaren en 3 maanden. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze DAF XF 480 FT opleggertrekker rijden er in dezelfde variant (TE205CD6ZZZ) nog 5.430 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 2017 en mei 2026. De nieuwwaarde van deze DAF XF 480 FT is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 15 januari 2019. Het voertuig was toen 1 jaar, 3 maanden en 1 dag oud.
Bekijk ook alle DAF XF 480 FT voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
DAF XF 480 FT | 2017
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | DAF |
| Handelsbenaming | XF 480 FT |
| Lengte | 6,10 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 6 |
| Topsnelheid | 80 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | opleggertrekker |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 355 kW (483 pk) |
| Continue vermogen | 355 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | MX-13 355 H2 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 12902cc (12,9 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 16 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 17 oktober 2017 |
| Leeftijd | 8 jaren, 7 maanden en 8 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 25 februari 2020 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 jaren en 3 maanden. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 15 januari 2019. Het voertuig was toen 1 jaar, 3 maanden en 1 dag oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 1 november 2026. Het voertuig moet over 5 maanden en 9 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 7.662 kg |
| Massa rijklaar | 7.762 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 7762 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 11.738 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 19.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 20.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 32.767 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 8.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 8.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 13.000 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,80 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N3 | |
| Type H4EN3 | |
| Variant TE205CD6ZZZ | |
| Uitvoering ECA205JMLRSNNKA3355H2 | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*2007/46*0001*19 | |
| Plaats chassisnummer tegen balk |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 77 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 85 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 85 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO VI C | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Zware voertuigen) 595/2009*2016/1718C | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 40-BLT-7 | 31-12-2025 | 10:04 | inbouw | 31-12-2027 | Nee |
| 40-BLT-7 | 3-10-2025 | 10:21 | periodieke controle | 1-11-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 40-BLT-7 | 1-11-2024 | 15:32 | periodieke controle | 1-11-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 40-BLT-7 | 1-11-2024 | 15:30 | inbouw | 1-11-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 40-BLT-7 | 5-01-2024 | 16:09 | periodieke controle | 15-01-2025 | Nee |
| 40-BLT-7 | 2-12-2022 | 12:05 | periodieke controle | 15-01-2024 | Nee |
| 40-BLT-7 | 22-11-2022 | 15:05 | periodieke controle | 22-11-2024 | Nee |
| 40-BLT-7 | 3-12-2021 | 16:19 | periodieke controle | 15-01-2023 | Nee |
| 40-BLT-7 | 23-11-2020 | 16:17 | periodieke controle | 23-11-2022 | Nee |
| 40-BLT-7 | 16-11-2020 | 15:52 | periodieke controle | 15-01-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 40-BLT-7 | 16-12-2019 | 13:43 | periodieke controle | 15-01-2021 | Nee |
| 40-BLT-7 | 13-03-2019 | 12:35 | periodieke controle | 13-03-2021 | Nee |
| 40-BLT-7 | 15-01-2019 | 21:30 | periodieke controle | 15-01-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 3-10-2025 | 10:21 | 391 | 5.*.43 | 3 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 3-10-2025 | 10:21 | 259 | 5.*.29 | 1 | Stuurkogel te veel speling |
2024 | |||||
| 1-11-2024 | 15:32 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
| 1-11-2024 | 15:32 | 656 | 5.*.69 | 1 | Speling sluitinrichting schotelkoppeling te groot |
2020 | |||||
| 16-11-2020 | 15:52 | 656 | 5.*.69 | 1 | Speling sluitinrichting schotelkoppeling te groot |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| 40-BLT-7 | onbekend | Tachograaf | Onbekend | ||
| 40-BLT-7 | 13-03-2019 | Tachograaf | STONERIDGE | ||
| 40-BLT-7 | 1-11-2024 | Tachograaf | Onbekend |
Vergeet ook niet alle DAF XF 480 FT voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 40-BLT-7 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
40-BLT-7
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40-BLB-7 | MAN | TGM | Gesloten opbouw | Onbekend | 25-06-2018 | 7,9 jaar |
| 40-BLF-7 | Volvo | FM | Neerklapbare zijschotten | Onbekend | 03-08-2018 | 7,8 jaar |
| 40-BLH-7 | DAF | FA LF45 | Huifopbouw | Onbekend | 25-10-2018 | 14,1 jaar |
| 40-BLJ-7 | MAN | TGX | Opleggertrekker | Onbekend | 08-10-2018 | 7,6 jaar |
| 40-BLK-7 | Mercedes-Benz | Atego | Gecond. met temperatuurreg. | Onbekend | 17-10-2018 | 7,6 jaar |
| 40-BLL-7 | Iveco | Crossway Low Entry | Bus | Onbekend | 06-12-2018 | 7,5 jaar |
| 40-BLN-7 | DAF | XF 460 FT | Opleggertrekker | Onbekend | 19-12-2018 | 10,7 jaar |
| 40-BLP-7 | Mercedes-Benz | Sprinter | Bus | Onbekend | 03-12-2018 | 7,5 jaar |
| 40-BLS-7 | Scania | R410 | Opleggertrekker | Onbekend | 01-02-2019 | 7,3 jaar |
| 40-BLT-1 | DAF | XF 450 FT | Opleggertrekker | Onbekend | 31-01-2019 | 7,3 jaar |
| 40-BLT-2 | DAF | CF 410 FT | Opleggertrekker | Onbekend | 18-01-2019 | 7,4 jaar |
| 40-BLT-3 | Volvo | FH | Opleggertrekker | Onbekend | 07-02-2019 | 7,3 jaar |
| 40-BLT-5 | DAF | FA75CF.310U | Kipper | Onbekend | 11-01-2019 | 14,1 jaar |
| 40-BLT-6 | Scania | G500 | Open laadvloer | Onbekend | 14-01-2019 | 7,4 jaar |
| 40-BLT-7 | DAF | XF 480 FT | Opleggertrekker | Onbekend | 15-01-2019 | 8,6 jaar |
| 40-BLX-7 | Scania | P360 | Opleggertrekker | Onbekend | 19-02-2019 | 12,3 jaar |
| 40-BLZ-7 | Scania | R450 | Opleggertrekker | Onbekend | 11-04-2019 | 7,1 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met een afmeting van 610 x 255 cm een gewicht van ± 7.662 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Volvo FH | 614 cm | 255 cm | 8.090 kg |
| MAN TGX | 615 cm | 255 cm | 7.830 kg |
| Renault T | 601 cm | 253 cm | 7.910 kg |
| Scania R460 | 603 cm | 255 cm | 8.140 kg |
| Scania R450 | 612 cm | 255 cm | 8.280 kg |
| Scania R410 | 606 cm | 255 cm | 8.340 kg |
| Scania R500 | 602 cm | 255 cm | 8.380 kg |
| MAN TGS | 606 cm | 255 cm | 7.240 kg |
| Scania R420 | 601 cm | 255 cm | 7.960 kg |
| Scania G410 | 603 cm | 255 cm | 7.770 kg |
| Volvo 460 | 605 cm | 255 cm | 8.150 kg |
| Scania G450 | 602 cm | 255 cm | 7.830 kg |
| Renault Premium | 614 cm | 252 cm | 7.490 kg |
| Mercedes-Benz Actros | 617 cm | 252 cm | 7.890 kg |
| Volvo FM | 604 cm | 255 cm | 7.500 kg |
| Scania R490 | 603 cm | 255 cm | 8.270 kg |
| Mercedes-Benz 934.03 | 620 cm | 251 cm | 7.310 kg |
| Scania R540 | 602 cm | 255 cm | 8.290 kg |
| Iveco AS440T-p | 610 cm | 255 cm | 7.910 kg |
| Scania P360 | 608 cm | 255 cm | 7.170 kg |
| Scania R560 | 601 cm | 255 cm | 8.210 kg |
| Scania PRT | 615 cm | 255 cm | 8.340 kg |
| Volvo 440 | 605 cm | 255 cm | 7.610 kg |
| Scania G320 | 601 cm | 255 cm | 8.030 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.