46-BSK-1
Er rijden momenteel 211 DAF XF 480 FAR's rond in Nederland. Deze XF 480 FAR komt uit het jaar 2018 en is nu 7 jaren, 6 maanden en 3 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 20 april 2026, dus sinds 1 maand en 5 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze DAF XF 480 FAR afneembare bovenbouw rijden er nog 208 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2017 en maart 2026. De nieuwwaarde van deze DAF XF 480 FAR is helaas onbekend.
Dit voertuig van DAF haalt een maximumsnelheid van 90 km/uur. Van alle Nederlandse bedrijfsauto's behoort deze DAF XF 480 FAR tot de 18.7% traagste bedrijfsauto's.
Het voertuig is geïmporteerd op 3 januari 2022. Het voertuig was toen 3 jaren, 1 maand en 12 dagen oud.
Bekijk ook alle DAF XF 480 FAR voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
DAF XF 480 FAR | 2018
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | DAF |
| Handelsbenaming | XF 480 FAR |
| Lengte | 9,57 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 8 |
| Topsnelheid | 90 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | afneembare bovenbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 355 kW (483 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 12902cc (12,9 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 22 november 2018 |
| Leeftijd | 7 jaren, 6 maanden en 3 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 20 april 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 maand en 5 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 3 januari 2022. Het voertuig was toen 3 jaren, 1 maand en 12 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 24 april 2027. Het voertuig moet over 11 maanden gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 10.059 kg |
| Massa rijklaar | 10.159 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 10159 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 16.841 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 27.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 27.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | 32.767 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 8.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 8.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 7.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 7.500 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 3 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 6,00 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N3 | |
| Type H4SN3 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 77 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 85 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 85 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO VI C | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Zware voertuigen) 595/2009*2017/1347C | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 46-BSK-1 | 24-04-2026 | 16:39 | periodieke controle | 24-04-2027 | Ja, bekijk hier. |
| 46-BSK-1 | 9-12-2024 | 11:02 | periodieke controle | 7-01-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 46-BSK-1 | 22-11-2024 | 13:17 | periodieke controle | 22-11-2026 | Nee |
| 46-BSK-1 | 28-11-2023 | 15:58 | periodieke controle | 7-01-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 46-BSK-1 | 31-07-2023 | 14:46 | periodieke controle | 31-07-2025 | Nee |
| 46-BSK-1 | 2-01-2023 | 08:55 | periodieke controle | 7-01-2024 | Nee |
| 46-BSK-1 | 7-01-2022 | 08:56 | periodieke controle | 7-01-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 46-BSK-1 | 7-01-2022 | 08:41 | periodieke controle | 7-01-2024 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 24-04-2026 | 16:39 | 590 | 5.*.51 | 1 | (Zij-)markeringslichten ontbreken |
2024 | |||||
| 9-12-2024 | 11:02 | 141 | 5.*.11 | 1 | Roetfilter werkt niet goed, aantal deeltjes meer dan toegest |
| 9-12-2024 | 11:02 | 391 | 5.*.43 | 3 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 9-12-2024 | 11:02 | 532 | 5.*.55 | 1 | Mistachterlicht werkt niet (goed) |
2023 | |||||
| 28-11-2023 | 15:58 | 547 | 5.*.51 | 1 | Lijnmarkering niet volgens voorschriften |
2022 | |||||
| 7-01-2022 | 08:56 | 979 | 5.*.48 | 2 | Opspatafscherming niet volgens voorschrift |
| 7-01-2022 | 08:56 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 7-01-2022 | 08:56 | 389 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie werkt niet goed |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| 46-BSK-1 | onbekend | Tachograaf | Onbekend |
Vergeet ook niet alle DAF XF 480 FAR voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 46-BSK-1 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
46-BSK-1
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 46-BSB-1 | DAF | XF 480 FT | Opleggertrekker | Onbekend | 04-11-2021 | 8,2 jaar |
| 46-BSG-1 | DAF | XF 460 FT | Opleggertrekker | Onbekend | 15-11-2021 | 9,3 jaar |
| 46-BSJ-1 | Mercedes-Benz | Actros | Opleggertrekker | Onbekend | 13-12-2021 | 4,4 jaar |
| 46-BSK-1 | DAF | XF 480 FAR | Afneembare bovenbouw | Onbekend | 03-01-2022 | 7,5 jaar |
| 46-BSK-3 | Volvo | FH | Opleggertrekker | Onbekend | 18-01-2022 | 4,4 jaar |
| 46-BSK-5 | Volvo | FM | Kraanwagen | Onbekend | 23-03-2022 | 4,2 jaar |
| 46-BSK-6 | Volvo | FE | Gesloten opbouw | Onbekend | 06-01-2022 | 4,4 jaar |
| 46-BSK-7 | MAN | TGX | Opleggertrekker | Onbekend | 18-01-2022 | 4,4 jaar |
| 46-BSK-8 | DAF | XF 480 FT | Opleggertrekker | Onbekend | 14-01-2022 | 7,4 jaar |
| 46-BSK-9 | DAF | XF 480 FT | Opleggertrekker | Onbekend | 21-01-2022 | 4,3 jaar |
| 46-BSL-1 | DAF | LF 210 FA | Gesloten opbouw | Onbekend | 14-01-2022 | 4,4 jaar |
| 46-BSN-1 | Volvo | FE | Gecond. met temperatuurreg. | Onbekend | 16-02-2022 | 9,1 jaar |
| 46-BSP-1 | Iveco | AS440T-p | Opleggertrekker | Onbekend | 17-02-2022 | 9,2 jaar |
| 46-BSR-1 | Volvo | FH | Opleggertrekker | Onbekend | 23-03-2022 | 4,2 jaar |
| 46-BST-1 | Mercedes-Benz | Sprinter | Kipper | Onbekend | 29-04-2022 | 4,1 jaar |
| 46-BSV-1 | Scania | R410 | Huifopbouw | Onbekend | 17-05-2022 | 9,7 jaar |
| 46-BSZ-1 | Ginaf | O6 4341 S-h | Afneembare bovenbouw | Onbekend | 09-05-2022 | 4 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met een afmeting van 957 x 255 cm een gewicht van ± 10.059 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Volvo FE | 962 cm | 255 cm | 9.990 kg |
| Volvo FH | 967 cm | 255 cm | 10.710 kg |
| Volvo FM | 961 cm | 255 cm | 10.830 kg |
| Mercedes-Benz Actros | 967 cm | 253 cm | 10.060 kg |
| Scania P280 | 950 cm | 255 cm | 10.140 kg |
| Scania P220 | 956 cm | 255 cm | 9.320 kg |
| MAN TGM | 965 cm | 260 cm | 10.010 kg |
| Scania R450 | 952 cm | 255 cm | 10.920 kg |
| MAN TGX | 967 cm | 253 cm | 10.370 kg |
| Iveco AD190S-p | 967 cm | 260 cm | 10.540 kg |
| Scania P250 | 962 cm | 255 cm | 9.640 kg |
| Mercedes-Benz Antos | 965 cm | 255 cm | 10.830 kg |
| Scania P230 | 947 cm | 255 cm | 9.760 kg |
| Renault T | 951 cm | 254 cm | 9.970 kg |
| MAN TGS | 948 cm | 255 cm | 11.000 kg |
| Volvo FM9 4X2R FAL8.0 Rad-A4 | 956 cm | 259 cm | 10.710 kg |
| Renault D | 947 cm | 255 cm | 10.590 kg |
| Iveco 190EL | 962 cm | 257 cm | 9.950 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.