BV-ZB-39
Er rijden momenteel 162 DAF FA CF85's rond in Nederland. Deze FA CF85 komt uit het jaar 2009 en is nu 17 jaren en 20 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 20 mei 2026, dus sinds 5 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze DAF FA Cf 85 veewagen rijden er in dezelfde variant (AEZZMZZ) nog 43 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen december 2007 en mei 2009. De nieuwwaarde van deze DAF FA Cf 85 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle DAF FA CF85 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
DAF FA Cf 85 | 2009
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | DAF |
| Handelsbenaming | FA Cf 85 |
| Lengte | 9,75 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 85 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | veewagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 300 kW (408 pk) |
| Continue vermogen | 300 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | MX300S2 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 12902cc (12,9 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 16 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 5 mei 2009 |
| Leeftijd | 17 jaren en 20 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 20 mei 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 13 mei 2026. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 10.880 kg |
| Massa rijklaar | 10.955 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 10955 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 8.045 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 19.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 20.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 32.767 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 7.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 5,10 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant AEZZMZZ | |
| Uitvoering MX300S2 | |
| Typegoedkeuringsnummer nl*2001/116*0098*02 | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk t.p.v. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| BV-ZB-39 | 13-05-2025 | 16:50 | periodieke controle | 13-05-2026 | Ja, bekijk hier. |
| BV-ZB-39 | 8-05-2024 | 16:47 | periodieke controle | 10-05-2025 | Ja, bekijk hier. |
| BV-ZB-39 | 8-05-2024 | 16:43 | inbouw | 8-05-2026 | Ja, bekijk hier. |
| BV-ZB-39 | 10-05-2023 | 16:50 | periodieke controle | 10-05-2024 | Ja, bekijk hier. |
| BV-ZB-39 | 22-04-2022 | 16:40 | periodieke controle | 5-05-2023 | Ja, bekijk hier. |
| BV-ZB-39 | 22-04-2022 | 16:29 | periodieke controle | 22-04-2024 | Ja, bekijk hier. |
| BV-ZB-39 | 9-04-2021 | 16:24 | periodieke controle | 5-05-2022 | Ja, bekijk hier. |
| BV-ZB-39 | 15-04-2020 | 14:19 | periodieke controle | 15-04-2022 | Ja, bekijk hier. |
| BV-ZB-39 | 15-04-2020 | 14:11 | manipulatie tacho | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| BV-ZB-39 | 15-04-2020 | 14:05 | periodieke controle | 5-05-2021 | Ja, bekijk hier. |
| BV-ZB-39 | 24-04-2019 | 16:25 | periodieke controle | 5-05-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 13-05-2025 | 16:50 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 13-05-2025 | 16:50 | 610 | 5.*.65 | 2 | Voertuig voorzien van niet toegestane lichten |
| 13-05-2025 | 16:50 | 556 | 5.*.55 | 1 | Remlicht werkt niet (goed) |
| 13-05-2025 | 16:50 | 480 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht niet van gelijke grootte/sterkte/kleur |
| 13-05-2025 | 16:50 | 392 | 5.*.43 | 1 | Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
| 13-05-2025 | 16:50 | 295 | 5.*.31 | 1 | Luchtlekkage reminrichting |
2024 | |||||
| 8-05-2024 | 16:47 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
| 8-05-2024 | 16:47 | 391 | 5.*.43 | 2 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 8-05-2024 | 16:47 | 480 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht niet van gelijke grootte/sterkte/kleur |
| 8-05-2024 | 16:47 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 8-05-2024 | 16:47 | 584 | 5.*.55 | 2 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 8-05-2024 | 16:47 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 8-05-2024 | 16:47 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2023 | |||||
| 10-05-2023 | 16:50 | 584 | 5.*.55 | 2 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 10-05-2023 | 16:50 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 10-05-2023 | 16:50 | 313 | 5.*.31 | 1 | Remschijf vertoont slijtage met kans op breuk |
| 10-05-2023 | 16:50 | 241 | 5.*.28 | 2 | Schokdemper werkt niet (goed) |
| 10-05-2023 | 16:50 | 234 | 5.*.28 | 4 | Koordlagen van luchtveerbalg beschadigd |
| 10-05-2023 | 16:50 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
2022 | |||||
| 22-04-2022 | 16:40 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
| 22-04-2022 | 16:40 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 22-04-2022 | 16:40 | 610 | 5.*.65 | 6 | Voertuig voorzien van niet toegestane lichten |
| 22-04-2022 | 16:40 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 22-04-2022 | 16:40 | 200 | 5.*.26 | 2 | Stabilisator ondeugdelijk bevestigd, gebroken of gescheurd |
| 22-04-2022 | 16:40 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 22-04-2022 | 16:40 | 053 | 5.*.4 | 4 | Bovenbouw ondeugdelijk bevestigd |
| 22-04-2022 | 16:40 | 330 | 5.*.31 | 1 | Drukreservoirs ondeugdelijk, beschadigd, verroest of lek |
2021 | |||||
| 9-04-2021 | 16:24 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 9-04-2021 | 16:24 | 636 | 5.*.68 | 1 | Onderste lagerbus zit los/bevestiging is uitgeslagen |
| 9-04-2021 | 16:24 | 389 | 5.*.43 | 2 | Ruitenwisserinstallatie werkt niet goed |
| 9-04-2021 | 16:24 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 9-04-2021 | 16:24 | 259 | 5.*.29 | 2 | Stuurkogel te veel speling |
| 9-04-2021 | 16:24 | 388 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie werkt niet |
2020 | |||||
| 15-04-2020 | 14:11 | 939 | 1 | Onderbreking stroomvoorziening meer dan 5 minuten | |
| 15-04-2020 | 14:05 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 15-04-2020 | 14:05 | 259 | 5.*.29 | 1 | Stuurkogel te veel speling |
| 15-04-2020 | 14:05 | 610 | 5.*.65 | 1 | Voertuig voorzien van niet toegestane lichten |
2019 | |||||
| 24-04-2019 | 16:25 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 24-04-2019 | 16:25 | 475 | 5.*.55 | 2 | Achterlicht werkt niet (goed) |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| BV-ZB-39 | onbekend | Tachograaf | Onbekend | ||
| BV-ZB-39 | 19-04-2018 | Tachograaf | SE | ||
| BV-ZB-39 | 8-05-2024 | Tachograaf | Onbekend |
Vergeet ook niet alle DAF FA CF85 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van BV-ZB-39 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
BV-ZB-39
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BV-ZB-30 | Volkswagen | Crafter | Bus | Onbekend | 05-05-2009 | 17,1 jaar |
| BV-ZB-31 | MAN | Tgx 18.440 4X2 BLS | Opleggertrekker | Onbekend | 05-05-2009 | 17,1 jaar |
| BV-ZB-36 | MAN | TGX | Opleggertrekker | Onbekend | 15-05-2009 | 17 jaar |
| BV-ZB-38 | MAN | TGX | Opleggertrekker | Onbekend | 03-07-2009 | 16,9 jaar |
| BV-ZB-39 | DAF | FA CF85 | Veewagen | Onbekend | 05-05-2009 | 17,1 jaar |
| BV-ZD-39 | Scania | R400 La 6X2/2 HNB | Opleggertrekker | Onbekend | 07-05-2009 | 17,2 jaar |
| BV-ZH-39 | Ginaf | X 3232 S | Afneembare bovenbouw | Onbekend | 18-05-2009 | 17 jaar |
| BV-ZS-39 | Ginaf | X 5450 S | Kipper | Onbekend | 04-06-2009 | 17 jaar |
| BV-ZT-39 | DAF | FA CF65 | Voor vervoer voertuigen | Onbekend | 18-11-2009 | 19,1 jaar |
| BV-ZV-39 | Volvo | FE | Afneembare bovenbouw | Onbekend | 10-06-2009 | 17 jaar |
| BV-ZX-39 | Spierings | AT5 | Mobiele kraan | Onbekend | 19-06-2009 | 16,9 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met een afmeting van 975 x 255 cm een gewicht van ± 10.880 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Actros | 984 cm | 255 cm | 11.400 kg |
| Volvo FH | 967 cm | 254 cm | 10.650 kg |
| MAN TGS | 981 cm | 255 cm | 11.800 kg |
| Volvo FM | 981 cm | 255 cm | 11.170 kg |
| MAN TGX | 976 cm | 255 cm | 10.370 kg |
| MAN TGM | 985 cm | 260 cm | 11.350 kg |
| Mercedes-Benz Antos | 980 cm | 255 cm | 11.030 kg |
| Scania P280 | 977 cm | 255 cm | 10.070 kg |
| Scania P320 | 981 cm | 259 cm | 11.460 kg |
| Volvo FE | 973 cm | 255 cm | 11.380 kg |
| Mercedes-Benz Axor 1824 L | 980 cm | 259 cm | 10.420 kg |
| Iveco AD190S-p | 967 cm | 260 cm | 10.540 kg |
| Mercedes-Benz Atego | 985 cm | 254 cm | 11.940 kg |
| Scania S450 | 980 cm | 254 cm | 10.290 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.