BV-ZS-39
Er rijden momenteel 63 Ginaf X 5450 S-sen rond in Nederland. Deze X 5450 S komt uit het jaar 2009 en is nu 17 jaren, 3 maanden en 2 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Ginaf X 5450 S kipper rijden er in dezelfde variant (X5450S) nog 29 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 2007 en juni 2009. De nieuwwaarde van deze Ginaf X 5450 S is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Ginaf X 5450 S voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Ginaf X 5450 S | 2009
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Ginaf |
| Handelsbenaming | X 5450 S |
| Lengte | 9,78 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 10 |
| Topsnelheid | 89 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | kipper |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 340 kW (462 pk) |
| Continue vermogen | 340 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | MX-340S2 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 12902cc (12,9 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 16 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 4 juni 2009 |
| Leeftijd | 17 jaren, 3 maanden en 2 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 12 december 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 21.580 kg |
| Massa rijklaar | 21.680 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 21680 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 28.320 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 50.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 52.400 kg |
| Maximum massa samenstelling | 32.767 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 10.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 13.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 10.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 13.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 7.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 13.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 13.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 13.000 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 5 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 6,91 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant X5450S | |
| Uitvoering MX340S2N3G | |
| Typegoedkeuringsnummer nl*2001/116*0240*01 | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk tussen 1e veerh. en voorste vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| BV-ZS-39 | 12-12-2024 | 15:07 | periodieke controle | 12-12-2025 | Ja, bekijk hier. |
| BV-ZS-39 | 4-12-2023 | 16:54 | periodieke controle | 4-12-2024 | Ja, bekijk hier. |
| BV-ZS-39 | 4-12-2023 | 16:36 | periodieke controle | 4-12-2025 | Ja, bekijk hier. |
| BV-ZS-39 | 4-12-2023 | 16:29 | manipulatie tacho | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| BV-ZS-39 | 24-10-2022 | 15:55 | periodieke controle | 23-11-2023 | Nee |
| BV-ZS-39 | 6-10-2021 | 16:40 | periodieke controle | 23-11-2022 | Ja, bekijk hier. |
| BV-ZS-39 | 6-10-2021 | 11:53 | periodieke controle | 6-10-2023 | Ja, bekijk hier. |
| BV-ZS-39 | 18-11-2020 | 15:29 | periodieke controle | 23-11-2021 | Ja, bekijk hier. |
| BV-ZS-39 | 8-11-2019 | 13:28 | periodieke controle | 23-11-2020 | Ja, bekijk hier. |
| BV-ZS-39 | 8-11-2019 | 09:52 | periodieke controle | 8-11-2021 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 12-12-2024 | 15:07 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2023 | |||||
| 4-12-2023 | 16:54 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 4-12-2023 | 16:29 | 925 | 1 | Verzegeling (digitale) bewegingssensor | |
2021 | |||||
| 6-10-2021 | 16:40 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2020 | |||||
| 18-11-2020 | 15:29 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 18-11-2020 | 15:29 | 252 | 5.*.29 | 1 | Band of wiel loopt aan in uiterste stuurstand |
| 18-11-2020 | 15:29 | 213 | 5.*.27 | 2 | Montage band niet volgens voorschriften |
| 18-11-2020 | 15:29 | 542 | 5.*.55 | 1 | Retroreflector vertoont gebrek |
| 18-11-2020 | 15:29 | 484 | 5.*.55 | 1 | Achterruitrijlicht lichtoppervlak >25% afgenomen |
| 18-11-2020 | 15:29 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2019 | |||||
| 8-11-2019 | 13:28 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 8-11-2019 | 13:28 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| BV-ZS-39 | onbekend | Tachograaf | Onbekend | ||
| BV-ZS-39 | 20-12-2017 | Tachograaf | DTCO.1381 |
Vergeet ook niet alle Ginaf X 5450 S voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van BV-ZS-39 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
BV-ZS-39
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BV-ZB-39 | DAF | FA CF85 | Veewagen | Onbekend | 05-05-2009 | 17,4 jaar |
| BV-ZD-39 | Scania | R400 La 6X2/2 HNB | Opleggertrekker | Onbekend | 07-05-2009 | 17,5 jaar |
| BV-ZH-39 | Ginaf | X 3232 S | Afneembare bovenbouw | Onbekend | 18-05-2009 | 17,3 jaar |
| BV-ZS-31 | Mercedes-Benz | Atego | Bergingsvoertuig | Onbekend | 12-06-2009 | 23,3 jaar |
| BV-ZS-32 | MAN | TGS | Asfaltkipper | Onbekend | 04-06-2009 | 17,3 jaar |
| BV-ZS-33 | DAF | FA LF45G12 | Gesloten opbouw | Onbekend | 04-06-2009 | 17,3 jaar |
| BV-ZS-34 | DAF | Fad CF85 | Afneembare bovenbouw | Onbekend | 17-06-2009 | 17,2 jaar |
| BV-ZS-38 | Ginaf | X 5450 S | Kipper | Onbekend | 04-06-2009 | 17,3 jaar |
| BV-ZS-39 | Ginaf | X 5450 S | Kipper | Onbekend | 04-06-2009 | 17,3 jaar |
| BV-ZT-39 | DAF | FA CF65 | Voor vervoer voertuigen | Onbekend | 18-11-2009 | 19,4 jaar |
| BV-ZV-39 | Volvo | FE | Afneembare bovenbouw | Onbekend | 10-06-2009 | 17,3 jaar |
| BV-ZX-39 | Spierings | AT5 | Mobiele kraan | Onbekend | 19-06-2009 | 17,2 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met een afmeting van 978 x 255 cm een gewicht van ± 21.580 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Arocs | 979 cm | 255 cm | 20.240 kg |
| Scania R500 | 980 cm | 255 cm | 23.690 kg |
| MAN TGS | 986 cm | 255 cm | 19.880 kg |
| Volvo FM | 980 cm | 255 cm | 21.600 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 1 september 2026.