BV-ZT-39
Er rijden momenteel 413 DAF FA CF65's rond in Nederland. Deze FA CF65 komt uit het jaar 2007 en is nu 19 jaren, 1 maand en 8 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 december 2024, dus sinds 1 jaar, 5 maanden en 21 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze DAF Fa-cf65 voor vervoer voertuigen rijden er nog 289 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen oktober 2006 en februari 2014. De nieuwwaarde van deze DAF Fa-cf65 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 18 november 2009. Het voertuig was toen 2 jaren, 7 maanden en 3 dagen oud.
Bekijk ook alle DAF FA CF65 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
DAF Fa-cf65 | 2007
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | DAF |
| Handelsbenaming | Fa-cf65 |
| Lengte | 10,05 m |
| Breedte | 2,52 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | voor vervoer voertuigen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 184 kW (250 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 6693cc (6,7 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 17 april 2007 |
| Leeftijd | 19 jaren, 1 maand en 8 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 4 december 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 5 maanden en 21 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 18 november 2009. Het voertuig was toen 2 jaren, 7 maanden en 3 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 6 december 2026. Het voertuig moet over 6 maanden en 14 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 7.445 kg |
| Massa rijklaar | 7.545 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 7545 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 11.455 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 19.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 19.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | 22.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 7.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 5,70 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk by vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| BV-ZT-39 | 24-10-2025 | 16:20 | periodieke controle | 6-12-2026 | Ja, bekijk hier. |
| BV-ZT-39 | 26-11-2024 | 12:13 | periodieke controle | 6-12-2025 | Ja, bekijk hier. |
| BV-ZT-39 | 26-11-2024 | 12:12 | periodieke controle | 26-11-2026 | Ja, bekijk hier. |
| BV-ZT-39 | 26-11-2024 | 11:59 | manipulatie tacho | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| BV-ZT-39 | 5-12-2023 | 16:36 | periodieke controle | 6-12-2024 | Ja, bekijk hier. |
| BV-ZT-39 | 6-12-2022 | 11:29 | periodieke controle | 6-12-2023 | Nee |
| BV-ZT-39 | 2-12-2022 | 15:28 | periodieke controle | 2-12-2024 | Nee |
| BV-ZT-39 | 1-12-2021 | 16:34 | periodieke controle | 3-12-2022 | Ja, bekijk hier. |
| BV-ZT-39 | 24-11-2020 | 10:07 | periodieke controle | 3-12-2021 | Ja, bekijk hier. |
| BV-ZT-39 | 24-11-2020 | 10:06 | periodieke controle | 24-11-2022 | Ja, bekijk hier. |
| BV-ZT-39 | 27-11-2019 | 09:20 | periodieke controle | 3-12-2020 | Ja, bekijk hier. |
| BV-ZT-39 | 3-12-2018 | 11:05 | periodieke controle | 3-12-2019 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 24-10-2025 | 16:20 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2024 | |||||
| 26-11-2024 | 11:59 | 940 | 1 | Fout in bewegingsgegevens | |
| 26-11-2024 | 11:59 | 939 | 1 | Onderbreking stroomvoorziening meer dan 5 minuten | |
2023 | |||||
| 5-12-2023 | 16:36 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
2021 | |||||
| 1-12-2021 | 16:34 | 388 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie werkt niet |
| 1-12-2021 | 16:34 | 597 | 5.*.59a | 1 | Mistlicht voor niet volgens voorschriften |
2020 | |||||
| 24-11-2020 | 10:07 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
2019 | |||||
| 27-11-2019 | 09:20 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 27-11-2019 | 09:20 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 27-11-2019 | 09:20 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| BV-ZT-39 | onbekend | Tachograaf | Onbekend | ||
| BV-ZT-39 | 29-11-2018 | Tachograaf | SIEMENS VDO |
Vergeet ook niet alle DAF FA CF65 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van BV-ZT-39 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
BV-ZT-39
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BV-ZB-39 | DAF | FA CF85 | Veewagen | Onbekend | 05-05-2009 | 17,1 jaar |
| BV-ZD-39 | Scania | R400 La 6X2/2 HNB | Opleggertrekker | Onbekend | 07-05-2009 | 17,2 jaar |
| BV-ZH-39 | Ginaf | X 3232 S | Afneembare bovenbouw | Onbekend | 18-05-2009 | 17 jaar |
| BV-ZS-39 | Ginaf | X 5450 S | Kipper | Onbekend | 04-06-2009 | 17 jaar |
| BV-ZT-34 | DAF | Fan CF85 | Afneembare bovenbouw | Onbekend | 08-06-2009 | 17 jaar |
| BV-ZT-35 | DAF | FA XF105 | Gesloten opbouw | Onbekend | 07-08-2009 | 16,8 jaar |
| BV-ZT-36 | Renault | Midlum | Open laadvloer | Onbekend | 11-06-2009 | 17 jaar |
| BV-ZT-39 | DAF | FA CF65 | Voor vervoer voertuigen | Onbekend | 18-11-2009 | 19,1 jaar |
| BV-ZV-39 | Volvo | FE | Afneembare bovenbouw | Onbekend | 10-06-2009 | 17 jaar |
| BV-ZX-39 | Spierings | AT5 | Mobiele kraan | Onbekend | 19-06-2009 | 16,9 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.