BX-RT-85
Er rijden momenteel 529 DAF FA CF75's rond in Nederland. Deze FA CF75 komt uit het jaar 2010 en is nu 15 jaren, 9 maanden en 15 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze DAF FA CF75 huifopbouw rijden er nog 296 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2006 en mei 2013. De nieuwwaarde van deze DAF FA CF75 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle DAF FA CF75 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
DAF FA CF75 | 2010
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | DAF |
| Handelsbenaming | FA CF75 |
| Lengte | 9,75 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | huifopbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 231 kW (314 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 9186cc (9,2 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 10 augustus 2010 |
| Leeftijd | 15 jaren, 9 maanden en 15 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 10 augustus 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 9.990 kg |
| Massa rijklaar | 10.090 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 10090 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 8.510 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 18.600 kg |
| Technische max massa voertuig | 20.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 32.767 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 7.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 7.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 13.000 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 5,70 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk a. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| BX-RT-85 | 24-06-2024 | 09:41 | periodieke controle | 24-06-2026 | Nee |
| BX-RT-85 | 21-06-2024 | 16:51 | zegelverbreking tacho | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| BX-RT-85 | 21-06-2024 | 15:18 | periodieke controle | 10-08-2025 | Ja, bekijk hier. |
| BX-RT-85 | 27-07-2023 | 13:40 | periodieke controle | 10-08-2024 | Ja, bekijk hier. |
| BX-RT-85 | 21-09-2022 | 09:56 | periodieke controle | 21-09-2024 | Nee |
| BX-RT-85 | 14-07-2022 | 12:01 | periodieke controle | 10-08-2023 | Ja, bekijk hier. |
| BX-RT-85 | 14-07-2022 | 10:56 | periodieke controle | 14-07-2024 | Ja, bekijk hier. |
| BX-RT-85 | 12-07-2021 | 16:12 | periodieke controle | 10-08-2022 | Ja, bekijk hier. |
| BX-RT-85 | 14-06-2021 | 13:47 | periodieke controle | 14-06-2023 | Nee |
| BX-RT-85 | 10-07-2020 | 13:43 | periodieke controle | 10-08-2021 | Ja, bekijk hier. |
| BX-RT-85 | 17-06-2019 | 15:01 | periodieke controle | 10-08-2020 | Ja, bekijk hier. |
| BX-RT-85 | 17-06-2019 | 09:40 | periodieke controle | 17-06-2021 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 21-06-2024 | 15:18 | 052 | 5.*.3 | 2 | Hulpbalk gescheurd |
| 21-06-2024 | 15:18 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
| 21-06-2024 | 15:18 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 21-06-2024 | 15:18 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 21-06-2024 | 15:18 | 597 | 5.*.59a | 1 | Mistlicht voor niet volgens voorschriften |
| 21-06-2024 | 15:18 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2023 | |||||
| 27-07-2023 | 13:40 | 053 | 5.*.4 | 1 | Bovenbouw ondeugdelijk bevestigd |
| 27-07-2023 | 13:40 | 395 | 5.*.44 | 1 | Voorruitontdooiing en ontwaseming werkt niet |
| 27-07-2023 | 13:40 | 436 | 5.*.49 | 1 | Afmeting of plaats stootbalk onjuist |
| 27-07-2023 | 13:40 | 470 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd of verwijd |
| 27-07-2023 | 13:40 | 522 | 5.*.56 | 2 | Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijk |
| 27-07-2023 | 13:40 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
2022 | |||||
| 14-07-2022 | 12:01 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 14-07-2022 | 12:01 | 475 | 5.*.55 | 2 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 14-07-2022 | 12:01 | 396 | 5.*.44 | 1 | Voorruitontdooiing en ontwaseming werkt niet goed |
| 14-07-2022 | 12:01 | 282 | 5.*.31 | 1 | Onderdeel reminrichting ondeugdelijk bevestigd |
2021 | |||||
| 12-07-2021 | 16:12 | 470 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd of verwijd |
| 12-07-2021 | 16:12 | 172 | 5.*.15 | 1 | Installatieplaatje snelheidsbegrenzer niet volgens voorschri |
| 12-07-2021 | 16:12 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 12-07-2021 | 16:12 | 176 | 5.*.16 | 1 | Bevestiging aandrijving ondeugdelijk |
| 12-07-2021 | 16:12 | 436 | 5.*.49 | 1 | Afmeting of plaats stootbalk onjuist |
| 12-07-2021 | 16:12 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 12-07-2021 | 16:12 | 053 | 5.*.4 | 1 | Bovenbouw ondeugdelijk bevestigd |
2020 | |||||
| 10-07-2020 | 13:43 | 475 | 5.*.55 | 3 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 10-07-2020 | 13:43 | 203 | 5.*.27 | 2 | Band beschadigd |
| 10-07-2020 | 13:43 | 053 | 5.*.4 | 2 | Bovenbouw ondeugdelijk bevestigd |
2019 | |||||
| 17-06-2019 | 15:01 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 17-06-2019 | 15:01 | 373 | 5.*.41 | 1 | Deur niet op normale wijze te openen |
| 17-06-2019 | 15:01 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 17-06-2019 | 15:01 | 470 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd of verwijd |
| 17-06-2019 | 15:01 | 556 | 5.*.55 | 1 | Remlicht werkt niet (goed) |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| BX-RT-85 | onbekend | Tachograaf | Onbekend | ||
| BX-RT-85 | 26-06-2017 | Tachograaf | SIEMENS VDO |
Vergeet ook niet alle DAF FA CF75 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van BX-RT-85 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Normaal gesproken zijn er meer kentekens die lijken op
BX-RT-85
In dit geval zijn er nog maar enkele voertuigen over, dit komt doordat dit kenteken oud is waarbij de meeste andere voertuigen met bijna hetzelfde kenteken gesloopt zijn.
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BX-RB-85 | Volvo | FH | Afneembare bovenbouw | Onbekend | 06-07-2010 | 16 jaar |
| BX-RH-85 | MAN | TGS | Kipper | Onbekend | 13-08-2010 | 15,8 jaar |
| BX-RT-84 | Scania | R124LA4X2NA420 | Opleggertrekker | Onbekend | 02-11-2010 | 22,6 jaar |
| BX-RT-85 | DAF | FA CF75 | Huifopbouw | Onbekend | 10-08-2010 | 15,8 jaar |
| BX-RZ-85 | DAF | Ftg XF105 | Opleggertrekker | Onbekend | 28-10-2010 | 15,6 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met een afmeting van 975 x 255 cm een gewicht van ± 9.990 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Actros | 984 cm | 255 cm | 10.210 kg |
| Scania P250 | 980 cm | 255 cm | 9.560 kg |
| Volvo FH | 967 cm | 254 cm | 10.650 kg |
| MAN TGX | 976 cm | 255 cm | 10.370 kg |
| Mercedes-Benz Antos | 977 cm | 255 cm | 10.830 kg |
| Renault D Wide | 972 cm | 255 cm | 9.510 kg |
| MAN TGM | 965 cm | 260 cm | 10.010 kg |
| Scania P230 | 970 cm | 255 cm | 9.400 kg |
| Scania P280 | 977 cm | 255 cm | 10.070 kg |
| Iveco AD190S-p | 969 cm | 260 cm | 10.540 kg |
| Mercedes-Benz Axor 1824 L | 980 cm | 259 cm | 10.420 kg |
| Mercedes-Benz Atego | 974 cm | 260 cm | 9.120 kg |
| Volvo FM | 981 cm | 255 cm | 10.390 kg |
| Volvo FM7-42R-71S | 981 cm | 255 cm | 9.660 kg |
| Volvo FE | 973 cm | 255 cm | 10.960 kg |
| Scania S450 | 980 cm | 254 cm | 10.290 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.