BZ-HL-06
Er rijden momenteel 413 DAF FA CF65's rond in Nederland. Deze FA CF65 komt uit het jaar 2011 en is nu 14 jaren, 10 maanden en 22 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 20 februari 2024, dus sinds 2 jaren, 3 maanden en 6 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze DAF FA CF65 geconditioneerd voertuig rijden er nog 289 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen oktober 2006 en februari 2014. De nieuwwaarde van deze DAF FA CF65 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle DAF FA CF65 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
DAF FA CF65 | 2011
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | DAF |
| Handelsbenaming | FA CF65 |
| Lengte | 9,75 m |
| Breedte | 2,60 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | geconditioneerd voertuig |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 163 kW (222 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 6693cc (6,7 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 4 juli 2011 |
| Leeftijd | 14 jaren, 10 maanden en 22 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 20 februari 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren, 3 maanden en 6 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 31 mei 2024. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 10.240 kg |
| Massa rijklaar | 10.340 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 10340 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 8.660 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 19.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 19.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | 22.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 7.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 5,40 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk v. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Emissieklasse EURO 5 / EURO V | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| BZ-HL-06 | 23-05-2023 | 15:36 | periodieke controle | 31-05-2024 | Ja, bekijk hier. |
| BZ-HL-06 | 23-05-2023 | 09:55 | periodieke controle | 23-05-2025 | Ja, bekijk hier. |
| BZ-HL-06 | 31-05-2022 | 15:39 | periodieke controle | 31-05-2023 | Ja, bekijk hier. |
| BZ-HL-06 | 28-05-2021 | 12:50 | periodieke controle | 28-05-2022 | Ja, bekijk hier. |
| BZ-HL-06 | 28-05-2021 | 12:42 | periodieke controle | 28-05-2023 | Ja, bekijk hier. |
| BZ-HL-06 | 30-06-2020 | 13:27 | periodieke controle | 30-07-2021 | Ja, bekijk hier. |
| BZ-HL-06 | 11-06-2019 | 16:35 | periodieke controle | 30-07-2020 | Ja, bekijk hier. |
| BZ-HL-06 | 7-06-2019 | 12:29 | periodieke controle | 7-06-2021 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2023 | |||||
| 23-05-2023 | 15:36 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 23-05-2023 | 15:36 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 23-05-2023 | 15:36 | 433 | 5.*.48 | 1 | Zijdelingse afscherming niet volgens voorschriften |
| 23-05-2023 | 15:36 | 234 | 5.*.28 | 4 | Koordlagen van luchtveerbalg beschadigd |
| 23-05-2023 | 15:36 | 200 | 5.*.26 | 2 | Stabilisator ondeugdelijk bevestigd, gebroken of gescheurd |
2022 | |||||
| 31-05-2022 | 15:39 | 433 | 5.*.48 | 1 | Zijdelingse afscherming niet volgens voorschriften |
| 31-05-2022 | 15:39 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 31-05-2022 | 15:39 | 524 | 5.*.56 | 1 | Lichtbeeld dimlicht onjuist |
| 31-05-2022 | 15:39 | 589 | 5.*.55 | 2 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 31-05-2022 | 15:39 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
2021 | |||||
| 28-05-2021 | 12:50 | AC5 | AC5 | 1 | Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
| 28-05-2021 | 12:50 | 295 | 5.*.31 | 1 | Luchtlekkage reminrichting |
| 28-05-2021 | 12:50 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
2020 | |||||
| 30-06-2020 | 13:27 | 433 | 5.*.48 | 2 | Zijdelingse afscherming niet volgens voorschriften |
| 30-06-2020 | 13:27 | 440 | 5.*.49 | 1 | Stootbalk ondeugdelijk |
| 30-06-2020 | 13:27 | 391 | 5.*.43 | 2 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 30-06-2020 | 13:27 | 417 | 5.*.47 | 1 | Gordelsluiting werkt niet |
| 30-06-2020 | 13:27 | 429 | 5.*.48 | 1 | Wiel of band niet goed afgeschermd |
2019 | |||||
| 11-06-2019 | 16:35 | AC5 | AC5 | 1 | Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
| 11-06-2019 | 16:35 | 259 | 5.*.29 | 1 | Stuurkogel te veel speling |
| 11-06-2019 | 16:35 | 391 | 5.*.43 | 2 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 11-06-2019 | 16:35 | 331 | 5.*.35 | 1 | Drukmeetpunt ontbreekt of defect |
| 11-06-2019 | 16:35 | 169 | 5.*.15 | 1 | Geldigheidsduur tachograaf verstreken |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| BZ-HL-06 | onbekend | Tachograaf | Onbekend | ||
| BZ-HL-06 | 7-06-2019 | Tachograaf | DCTO1381 |
Vergeet ook niet alle DAF FA CF65 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van BZ-HL-06 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
BZ-HL-06
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BZ-HH-06 | Mercedes-Benz | Atego | Geconditioneerd voertuig | Onbekend | 05-08-2011 | 14,8 jaar |
| BZ-HL-02 | Scania | P230 | Gesloten opbouw | Onbekend | 04-07-2011 | 14,9 jaar |
| BZ-HL-05 | DAF | A45170E08 | Gesloten opbouw | Onbekend | 04-07-2011 | 20,3 jaar |
| BZ-HL-06 | DAF | FA CF65 | Geconditioneerd voertuig | Onbekend | 04-07-2011 | 14,9 jaar |
| BZ-HL-07 | DAF | FA CF65 | Geconditioneerd voertuig | Onbekend | 04-07-2011 | 14,9 jaar |
| BZ-HP-06 | Dodge | Dodge | Bergingsvoertuig | Onbekend | 07-07-2011 | 22,6 jaar |
| BZ-HS-06 | Volkswagen | Crafter | Bus | Onbekend | 30-01-2016 | 17,1 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met een afmeting van 975 x 260 cm een gewicht van ± 10.240 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Actros | 984 cm | 255 cm | 10.210 kg |
| Scania P250 | 980 cm | 255 cm | 9.560 kg |
| Volvo FH | 967 cm | 254 cm | 10.650 kg |
| Mercedes-Benz Antos | 980 cm | 255 cm | 11.030 kg |
| Volvo FM | 981 cm | 255 cm | 11.170 kg |
| MAN TGX | 976 cm | 255 cm | 10.370 kg |
| Renault D Wide | 972 cm | 255 cm | 9.510 kg |
| MAN TGM | 965 cm | 260 cm | 10.010 kg |
| Scania P230 | 970 cm | 255 cm | 9.400 kg |
| Scania P280 | 977 cm | 255 cm | 10.070 kg |
| Mercedes-Benz Axor 1824 L | 980 cm | 259 cm | 10.420 kg |
| Volvo FE | 973 cm | 255 cm | 11.060 kg |
| MAN TGS | 972 cm | 255 cm | 11.180 kg |
| Iveco AD190S-p | 967 cm | 260 cm | 10.540 kg |
| Volvo FM7-42R-71S | 981 cm | 255 cm | 9.660 kg |
| Scania S450 | 980 cm | 254 cm | 10.290 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.