BR-TZ-49
Er rijden momenteel 74 DAF AE85XC's rond in Nederland. Deze AE85XC komt uit het jaar 2006 en is nu 20 jaren, 1 maand en 19 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 24 mei 2012, dus sinds 14 jaren en 2 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze DAF Ae85xc voor vervoer voertuigen rijden er nog 74 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 1998 en augustus 2007. De nieuwwaarde van deze DAF Ae85xc is helaas onbekend.
Bekijk ook alle DAF AE85XC voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
DAF Ae85xc | 2006
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | DAF |
| Handelsbenaming | Ae85xc |
| Lengte | 9,97 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 6 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | voor vervoer voertuigen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 280 kW (381 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 12580cc (12,6 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 7 april 2006 |
| Leeftijd | 20 jaren, 1 maand en 19 dagen |
| 0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 24 mei 2012 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 14 jaren en 2 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 11 mei 2012. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 9.920 kg |
| Massa rijklaar | 10.355 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 10355 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 16.145 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 26.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 26.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 32.767 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 7.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 7.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 7.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 7.500 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 3 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 6,80 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk t.p.v. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 3 / EURO 3 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| BR-TZ-49 | 6-05-2010 | Tachograaf | KIENZLE 1324 |
Vergeet ook niet alle DAF AE85XC voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van BR-TZ-49 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Normaal gesproken zijn er meer kentekens die lijken op
BR-TZ-49
In dit geval zijn er nog maar enkele voertuigen over, dit komt doordat dit kenteken oud is waarbij de meeste andere voertuigen met bijna hetzelfde kenteken gesloopt zijn.
Swipe voor complete tabel
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met een afmeting van 997 x 255 cm een gewicht van ± 9.920 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Scania P250 | 1001 cm | 260 cm | 10.900 kg |
| Mercedes-Benz Antos | 1003 cm | 260 cm | 10.780 kg |
| MAN TGM | 1007 cm | 260 cm | 10.260 kg |
| Volvo FE | 995 cm | 260 cm | 10.650 kg |
| Scania P230 | 998 cm | 259 cm | 10.810 kg |
| Mercedes-Benz Axor 1824 L | 988 cm | 255 cm | 9.240 kg |
| Volvo FE S 4X2R | 1004 cm | 255 cm | 9.450 kg |
| Mercedes-Benz Actros | 1003 cm | 255 cm | 10.170 kg |
| Renault T | 1004 cm | 255 cm | 10.460 kg |
| Volvo FM | 998 cm | 255 cm | 10.160 kg |
| Scania P320 | 987 cm | 255 cm | 10.010 kg |
| MAN TGX | 990 cm | 255 cm | 10.660 kg |
| Scania L280 | 988 cm | 255 cm | 9.450 kg |
| Scania P360 | 994 cm | 260 cm | 10.880 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.