BG-FZ-67
Er rijden momenteel 112 DAF AE75RC's rond in Nederland. Deze AE75RC komt uit het jaar 1998 en is nu 28 jaren, 1 maand en 18 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 25 augustus 2025, dus sinds 9 maanden en 1 dag. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze DAF AE 75 RC vuilniswagen rijden er nog 100 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen december 1992 en april 2000. De nieuwwaarde van deze DAF AE 75 RC is helaas onbekend.
Bekijk ook alle DAF AE75RC voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
DAF AE 75 RC | 1998
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | DAF |
| Handelsbenaming | AE 75 RC |
| Breedte | 2,50 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | vuilniswagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 180 kW (245 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 8 april 1998 |
| Leeftijd | 28 jaren, 1 maand en 18 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 28 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 25 augustus 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 9 maanden en 1 dag. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 4 augustus 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 12.600 kg |
| Massa rijklaar | 12.700 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 12700 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 7.300 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 20.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 20.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 8.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 8.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,60 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk t.p.v. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 2 / EURO 2 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| BG-FZ-67 | 3-07-2024 | 13:21 | periodieke controle | 4-08-2025 | Ja, bekijk hier. |
| BG-FZ-67 | 4-08-2023 | 10:47 | periodieke controle | 4-08-2024 | Ja, bekijk hier. |
| BG-FZ-67 | 4-08-2023 | 10:37 | periodieke controle | 4-08-2025 | Ja, bekijk hier. |
| BG-FZ-67 | 14-06-2022 | 11:11 | periodieke controle | 19-07-2023 | Ja, bekijk hier. |
| BG-FZ-67 | 1-07-2021 | 16:56 | periodieke controle | 19-07-2022 | Ja, bekijk hier. |
| BG-FZ-67 | 29-06-2021 | 15:08 | periodieke controle | 29-06-2023 | Nee |
| BG-FZ-67 | 3-07-2020 | 08:56 | periodieke controle | 19-07-2021 | Ja, bekijk hier. |
| BG-FZ-67 | 9-07-2019 | 15:58 | periodieke controle | 9-07-2021 | Nee |
| BG-FZ-67 | 9-07-2019 | 15:55 | periodieke controle | 19-07-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 3-07-2024 | 13:21 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 3-07-2024 | 13:21 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
2023 | |||||
| 4-08-2023 | 10:47 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
| 4-08-2023 | 10:47 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2022 | |||||
| 14-06-2022 | 11:11 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 14-06-2022 | 11:11 | 358 | 5.*.38 | 2 | Bedrijfsrem werkt niet op alle wielen |
2021 | |||||
| 1-07-2021 | 16:56 | RA6 | RA6 | 1 | Waarschuwingsinrichting antiblokkeersysteem geeft defect aan |
2020 | |||||
| 3-07-2020 | 08:56 | 353 | 5.*.38 | 1 | Remvertraging bedrijfsrem onvoldoende (< 90% >= 50% awet) |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| BG-FZ-67 | onbekend | Tachograaf | Onbekend | ||
| BG-FZ-67 | 30-06-2017 | Tachograaf | SIEMENS / VDO |
Vergeet ook niet alle DAF AE75RC voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van BG-FZ-67 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Normaal gesproken zijn er meer kentekens die lijken op
BG-FZ-67
In dit geval zijn er nog maar enkele voertuigen over, dit komt doordat dit kenteken oud is waarbij de meeste andere voertuigen met bijna hetzelfde kenteken gesloopt zijn.
Swipe voor complete tabel
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met breedte van 250 cm een gewicht van ± 12.600 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Volvo FH | 1120 cm | 260 cm | 13.750 kg |
| Mercedes-Benz Actros | 1075 cm | 260 cm | 13.650 kg |
| Volvo FM | 1069 cm | 260 cm | 13.780 kg |
| MAN TGS | 1136 cm | 260 cm | 13.800 kg |
| Scania R450 | 1046 cm | 260 cm | 13.740 kg |
| Volvo FE | 1072 cm | 260 cm | 12.510 kg |
| Scania S500 | 1053 cm | 260 cm | 13.810 kg |
| Scania P370 | 1141 cm | 260 cm | 13.740 kg |
| MAN TGX | 1058 cm | 260 cm | 13.830 kg |
| Renault D Wide | 1024 cm | 260 cm | 12.530 kg |
| Scania R500 | 1001 cm | 260 cm | 13.690 kg |
| Renault T | 1040 cm | 260 cm | 12.540 kg |
| Volvo FH16 | 917 cm | 255 cm | 13.780 kg |
| Mercedes-Benz Antos | 1062 cm | 260 cm | 12.930 kg |
| Scania R410 | 1077 cm | 260 cm | 13.020 kg |
| Scania P320 | 1121 cm | 260 cm | 13.170 kg |
| Mercedes-Benz Arocs | 875 cm | 260 cm | 12.850 kg |
| Scania R460 | 1016 cm | 255 cm | 12.480 kg |
| Scania S450 | 1042 cm | 260 cm | 13.660 kg |
| Scania S460 | 1067 cm | 260 cm | 13.560 kg |
| Scania P360 | 1096 cm | 260 cm | 12.230 kg |
| MAN TGM | 985 cm | 255 cm | 13.410 kg |
| Scania G410 | 903 cm | 255 cm | 13.640 kg |
| Scania G450 | 998 cm | 255 cm | 12.790 kg |
| Mercedes-Benz Metago PRO | 983 cm | 255 cm | 13.730 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.