BR-HN-57
Er rijden momenteel 146 DAF AE65CC's rond in Nederland. Deze AE65CC komt uit het jaar 2005 en is nu 20 jaren, 9 maanden en 8 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze DAF Ae65cc straatvgr,reiniger,rioolzgr rijden er nog 144 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 2001 en juli 2007. De nieuwwaarde van deze DAF Ae65cc is helaas onbekend.
Bekijk ook alle DAF AE65CC voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
DAF Ae65cc | 2005
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | DAF |
| Handelsbenaming | Ae65cc |
| Breedte | 2,55 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | straatvgr,reiniger,rioolzgr |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 162 kW (220 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 5883cc (5,9 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 18 augustus 2005 |
| Leeftijd | 20 jaren, 9 maanden en 8 dagen |
| 0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 16 september 2024. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 12.680 kg |
| Massa rijklaar | 12.845 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 12845 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 5.755 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 18.600 kg |
| Technische max massa voertuig | 18.600 kg |
| Maximum massa samenstelling | 22.100 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 7.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 7.100 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,00 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk t.p.v. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Emissieklasse EURO 3 / EURO 3 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| BR-HN-57 | 4-08-2023 | 09:21 | periodieke controle | 16-09-2024 | Nee |
| BR-HN-57 | 19-08-2022 | 15:02 | periodieke controle | 16-09-2023 | Ja, bekijk hier. |
| BR-HN-57 | 18-08-2021 | 15:34 | periodieke controle | 16-09-2022 | Ja, bekijk hier. |
| BR-HN-57 | 16-09-2020 | 12:02 | periodieke controle | 16-09-2021 | Ja, bekijk hier. |
| BR-HN-57 | 13-08-2019 | 15:09 | periodieke controle | 29-08-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2022 | |||||
| 19-08-2022 | 15:02 | 470 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd of verwijd |
2021 | |||||
| 18-08-2021 | 15:34 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 18-08-2021 | 15:34 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 18-08-2021 | 15:34 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
2020 | |||||
| 16-09-2020 | 12:02 | 470 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd of verwijd |
| 16-09-2020 | 12:02 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 16-09-2020 | 12:02 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
2019 | |||||
| 13-08-2019 | 15:09 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| BR-HN-57 | 11-08-2015 | Tachograaf | KIENZLE |
Vergeet ook niet alle DAF AE65CC voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van BR-HN-57 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Normaal gesproken zijn er meer kentekens die lijken op
BR-HN-57
In dit geval zijn er nog maar enkele voertuigen over, dit komt doordat dit kenteken oud is waarbij de meeste andere voertuigen met bijna hetzelfde kenteken gesloopt zijn.
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BR-HH-57 | DAF | AE55CF | Open wagen | Onbekend | 10-08-2005 | 20,8 jaar |
| BR-HN-57 | DAF | AE65CC | Straatvgr,reiniger,rioolzgr | Onbekend | 18-08-2005 | 20,8 jaar |
| BR-HN-58 | DAF | AE45CF | Open wagen | Onbekend | 18-08-2005 | 20,8 jaar |
| BR-HX-57 | DAF | TE85XC | Opleggertrekker | Onbekend | 10-10-2005 | 20,6 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met breedte van 255 cm een gewicht van ± 12.680 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Volvo FH | 1120 cm | 260 cm | 13.920 kg |
| Mercedes-Benz Actros | 1075 cm | 260 cm | 13.650 kg |
| Volvo FM | 1069 cm | 260 cm | 13.780 kg |
| MAN TGS | 1136 cm | 260 cm | 13.920 kg |
| Scania R450 | 1057 cm | 260 cm | 13.880 kg |
| Volvo FE | 1072 cm | 260 cm | 12.510 kg |
| Scania S500 | 1053 cm | 260 cm | 13.810 kg |
| Scania P370 | 1141 cm | 260 cm | 13.740 kg |
| Renault D Wide | 1024 cm | 260 cm | 12.530 kg |
| MAN TGX | 1058 cm | 260 cm | 13.830 kg |
| Scania R500 | 1001 cm | 260 cm | 13.690 kg |
| Renault T | 1040 cm | 260 cm | 12.540 kg |
| Volvo FH16 | 917 cm | 255 cm | 13.780 kg |
| Scania R410 | 1077 cm | 260 cm | 13.020 kg |
| Mercedes-Benz Antos | 1062 cm | 260 cm | 12.930 kg |
| Scania P320 | 1121 cm | 260 cm | 13.170 kg |
| Scania R460 | 1016 cm | 255 cm | 12.480 kg |
| Scania S450 | 1042 cm | 260 cm | 13.660 kg |
| Scania P360 | 1096 cm | 260 cm | 12.230 kg |
| Scania S460 | 1067 cm | 260 cm | 13.560 kg |
| Scania G410 | 903 cm | 255 cm | 13.640 kg |
| Scania S660 | 1042 cm | 260 cm | 13.930 kg |
| Scania G450 | 998 cm | 255 cm | 12.790 kg |
| Mercedes-Benz Metago PRO | 983 cm | 255 cm | 13.730 kg |
| Scania P410 | 895 cm | 254 cm | 13.280 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.