BN-SZ-48
Er rijden momenteel 71 DAF AE47XSsen rond in Nederland. Deze AE47XS komt uit het jaar 2003 en is nu 22 jaren, 10 maanden en 28 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 8 maart 2022, dus sinds 4 jaren, 2 maanden en 17 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze DAF Ae47xs gesloten opbouw rijden er nog 71 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen december 1996 en juni 2007. De nieuwwaarde van deze DAF Ae47xs is helaas onbekend.
Bekijk ook alle DAF AE47XS voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
DAF Ae47xs | 2003
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | DAF |
| Handelsbenaming | Ae47xs |
| Lengte | 9,91 m |
| Breedte | 2,53 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 280 kW (381 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 27 juni 2003 |
| Leeftijd | 22 jaren, 10 maanden en 28 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 22 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 8 maart 2022 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 jaren, 2 maanden en 17 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 9 februari 2027. Het voertuig moet over 8 maanden en 18 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 10.530 kg |
| Massa rijklaar | 10.630 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 10630 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 8.370 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 19.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 19.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | 32.767 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 7.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 7.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 5,70 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk t.p.v. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 3 / EURO 3 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| BN-SZ-48 | 19-01-2026 | 14:10 | periodieke controle | 9-02-2027 | Ja, bekijk hier. |
| BN-SZ-48 | 21-01-2025 | 14:55 | periodieke controle | 9-02-2026 | Ja, bekijk hier. |
| BN-SZ-48 | 9-02-2024 | 14:38 | periodieke controle | 9-02-2025 | Ja, bekijk hier. |
| BN-SZ-48 | 26-01-2023 | 16:47 | periodieke controle | 31-01-2024 | Ja, bekijk hier. |
| BN-SZ-48 | 26-01-2022 | 16:47 | periodieke controle | 31-01-2023 | Ja, bekijk hier. |
| BN-SZ-48 | 18-01-2021 | 15:45 | periodieke controle | 31-01-2022 | Ja, bekijk hier. |
| BN-SZ-48 | 21-01-2020 | 16:43 | periodieke controle | 31-01-2021 | Ja, bekijk hier. |
| BN-SZ-48 | 21-01-2019 | 16:30 | periodieke controle | 31-01-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 19-01-2026 | 14:10 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 19-01-2026 | 14:10 | 524 | 5.*.56 | 1 | Lichtbeeld dimlicht onjuist |
| 19-01-2026 | 14:10 | 522 | 5.*.56 | 1 | Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijk |
| 19-01-2026 | 14:10 | 431 | 5.*.48 | 1 | Opspatafscherming ontbreekt |
| 19-01-2026 | 14:10 | 295 | 5.*.31 | 1 | Luchtlekkage reminrichting |
2025 | |||||
| 21-01-2025 | 14:55 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
2024 | |||||
| 9-02-2024 | 14:38 | 470 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd of verwijd |
| 9-02-2024 | 14:38 | 673 | 5.*.71 | 1 | Claxon werkt niet/ontbreekt |
2023 | |||||
| 26-01-2023 | 16:47 | AC5 | AC5 | 1 | Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
| 26-01-2023 | 16:47 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 26-01-2023 | 16:47 | 588 | 5.*.51 | 1 | (Zij-)markeringslicht niet volgens voorschriften |
| 26-01-2023 | 16:47 | 522 | 5.*.56 | 2 | Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijk |
2022 | |||||
| 26-01-2022 | 16:47 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
| 26-01-2022 | 16:47 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 26-01-2022 | 16:47 | 588 | 5.*.51 | 1 | (Zij-)markeringslicht niet volgens voorschriften |
| 26-01-2022 | 16:47 | AC5 | AC5 | 1 | Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
2021 | |||||
| 18-01-2021 | 15:45 | AC5 | AC5 | 1 | Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
| 18-01-2021 | 15:45 | 522 | 5.*.56 | 2 | Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijk |
| 18-01-2021 | 15:45 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 18-01-2021 | 15:45 | 507 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
2020 | |||||
| 21-01-2020 | 16:43 | AC5 | AC5 | 1 | Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
| 21-01-2020 | 16:43 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2019 | |||||
| 21-01-2019 | 16:30 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
| 21-01-2019 | 16:30 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 21-01-2019 | 16:30 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| BN-SZ-48 | 26-06-2007 | Roetfilter zwaar | DAF | ||
| BN-SZ-48 | 11-06-2010 | Tachograaf | KIENZLE |
Vergeet ook niet alle DAF AE47XS voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van BN-SZ-48 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Normaal gesproken zijn er meer kentekens die lijken op
BN-SZ-48
In dit geval zijn er nog maar enkele voertuigen over, dit komt doordat dit kenteken oud is waarbij de meeste andere voertuigen met bijna hetzelfde kenteken gesloopt zijn.
Swipe voor complete tabel
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met een afmeting van 991 x 253 cm een gewicht van ± 10.530 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Actros | 995 cm | 260 cm | 11.060 kg |
| Mercedes-Benz Antos | 997 cm | 260 cm | 10.970 kg |
| Scania P250 | 1001 cm | 260 cm | 10.900 kg |
| MAN TGM | 987 cm | 260 cm | 11.350 kg |
| Volvo FM | 998 cm | 260 cm | 11.450 kg |
| Volvo FE | 995 cm | 260 cm | 10.650 kg |
| Scania P280 | 991 cm | 260 cm | 11.020 kg |
| Scania P230 | 998 cm | 259 cm | 10.810 kg |
| Scania P320 | 987 cm | 259 cm | 11.460 kg |
| Renault T | 988 cm | 255 cm | 11.210 kg |
| Scania G280 | 989 cm | 260 cm | 11.210 kg |
| Volvo FM7-42R-71S | 981 cm | 255 cm | 9.660 kg |
| MAN TGX | 990 cm | 255 cm | 10.660 kg |
| Scania P360 | 994 cm | 260 cm | 10.880 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.