F-360-VV
Er rijden momenteel 39 Zerobikes Phoenix's rond in Nederland. Deze Phoenix komt uit het jaar 2014 en is nu 11 jaren, 10 maanden en 29 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 mei 2024, dus sinds 2 jaren en 15 dagen. Deze scooter / brommer rijdt op elektriciteit, 100% Elektrisch, ook wel Full Electric genoemd en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Zerobikes ZB Phoenix E-06L rijden er in dezelfde variant (ZB45(MAX SPEED 45KM/H)) nog 3 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 2014 en januari 2015. De nieuwwaarde van deze Zerobikes ZB Phoenix E-06L is helaas onbekend.
Dit voertuig van Zerobikes haalt een maximumsnelheid van 45 km/uur.
Bekijk ook alle Zerobikes Phoenix voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Zerobikes ZB Phoenix E-06L | 2014
| Voertuigsoort | Scooter / Brommer |
| Merk | Zerobikes |
| Handelsbenaming | ZB Phoenix E-06L |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 45 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 50 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | N.v.t. |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 27 juni 2014 |
| Leeftijd | 11 jaren, 10 maanden en 29 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 11 mei 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren en 15 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 140 kg |
| Massa rijklaar | 140 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 150 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 290 kg |
| Technische max massa voertuig | 290 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,39 m | |
| Europese voertuigcategorie L1 | |
| Type ZERO E-06L | |
| Variant ZB45(MAX SPEED 45KM/H) | |
| Uitvoering ZNAHB | |
| Typegoedkeuringsnummer e11*2002/24*1563*00 | |
| Plaats chassisnummer r. frame onder balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie 0 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Zerobikes Phoenix voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van F-360-VV - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
F-360-VV
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|
| F-360-VB | Piaggio | Vespa Primavera | 14-05-2014 | 12 jaar |
| F-360-VD | Honda | NPS50 | 05-07-2014 | 12,9 jaar |
| F-360-VF | Sparta | Ion E-speed | 14-05-2014 | 12 jaar |
| F-360-VG | Berini | M58 | 20-05-2014 | 12 jaar |
| F-360-VH | Peugeot | Speedfight | 30-05-2014 | 12 jaar |
| F-360-VJ | Znen | ZN50QT-30A | 05-06-2014 | 12 jaar |
| F-360-VK | SYM | Mio | 12-06-2014 | 12 jaar |
| F-360-VN | Berini | Iva LUX50 | 10-06-2014 | 12 jaar |
| F-360-VP | Piaggio | 14-06-2014 | 12 jaar | |
| F-360-VR | Turbho | RL-50 | 18-06-2014 | 11,9 jaar |
| F-360-VV | Zerobikes | Phoenix | 27-06-2014 | 11,9 jaar |
| F-360-VX | Yamaha | CS50Z | 02-07-2014 | 11,9 jaar |
| F-360-VZ | Piaggio | Sprint | 12-08-2014 | 11,8 jaar |
| F-362-VV | SYM | Mio | 10-07-2014 | 11,9 jaar |
| F-363-VV | SYM | Mio | 28-06-2014 | 11,9 jaar |
| F-364-VV | SYM | Mio | 28-06-2014 | 11,9 jaar |
| F-366-VV | SYM | XS50QT | 28-06-2014 | 11,9 jaar |
| F-367-VV | SYM | Mio | 31-07-2014 | 11,8 jaar |
| F-368-VV | SYM | Mio | 09-09-2014 | 11,7 jaar |
| F-369-VV | SYM | Mio | 16-01-2015 | 11,4 jaar |
Scooter's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan scooter modellen met een gewicht van ± 140 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Evader EV100MEtro | - | - | 130 kg |
| E-Max VT-120LD | 205 cm | 72 cm | 140 kg |
| Wha Trading BV MTL-eb-042 | - | - | 140 kg |
| Kymco New Grand Dink | 211 cm | 77 cm | 130 kg |
| MTL MTL-eb-023 | - | - | 130 kg |
| Govecs GO! S1.2 | - | - | 140 kg |
| EVT EVT-168 | - | - | 140 kg |
| Yiying YY7QTd-25 | - | - | 140 kg |
| Kymco L2 | - | - | 140 kg |
| Move ECO Cargo 500 | 273 cm | 107 cm | 140 kg |
| Kreidler MSG | - | - | 130 kg |
| Access Streak | - | - | 130 kg |
| Access Hammel | - | - | 130 kg |
| Qwic Emoto Street City | - | - | 150 kg |
| Motorhispania DR01 | - | - | 130 kg |
| E-Ton Viper St. 50 | - | - | 140 kg |
| Cyrus Bromcarrier | - | - | 150 kg |
| AGM N10 | - | - | 130 kg |
| Emco Novum | - | - | 130 kg |
| Standard Motor Corp. SMC | - | - | 140 kg |
| E-Ton Draco | - | - | 130 kg |
| Aprilia RS4 50 | - | - | 140 kg |
| Fosti Retro | - | - | 130 kg |
| Vmoto VT-120LD | 205 cm | 72 cm | 140 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.