L-451-KD
Er rijden momenteel 61.171 Volkswagen Passat's rond in Nederland. Deze groene Passat komt uit het jaar 1981 en is nu 45 jaren en 8 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 26 januari 2026, dus sinds 4 maanden en 4 dagen. Deze personenauto rijdt op diesel en heeft 5 zitplaatsen.
Van deze Volkswagen Passat stationwagen rijden er nog 2.455 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1973 en oktober 2025. De nieuwwaarde ligt tussen de € 16.378 en € 81.765, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 45.769 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Volkswagen Passat is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 2 december 2021. Het voertuig was toen 40 jaren, 6 maanden en 13 dagen oud.
Bekijk ook alle Volkswagen Passat voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Volkswagen Passat | 1981
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Volkswagen |
| Handelsbenaming | Passat |
| Lengte | 4,54 m |
| Breedte | 1,69 m |
| Hoogte | 1,39 m |
| Kleur | GROEN |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | stationwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 40 kW (54 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1570cc (1,6 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 22 mei 1981 |
| Leeftijd | 45 jaren en 8 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 45 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 26 januari 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 maanden en 4 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 2 december 2021. Het voertuig was toen 40 jaren, 6 maanden en 13 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 5 juni 2026. Het voertuig moet over 6 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 983 kg |
| Massa rijklaar | 1.083 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 427 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.510 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.510 kg |
| Maximum massa samenstelling | 2.510 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 790 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 790 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 845 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 845 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,83 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,43 m (voor) / 1,41 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer schutbord |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 79 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 85 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 85 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| L-451-KD | 5-06-2024 | 08:49 | periodieke controle | 5-06-2026 | Ja, bekijk hier. |
| L-451-KD | 18-05-2022 | 11:11 | periodieke controle | 18-05-2024 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 5-06-2024 | 08:49 | 117 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem ondeugdelijk bevestigd |
| 5-06-2024 | 08:49 | 178 | 5.*.16 | 1 | Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| 5-06-2024 | 08:49 | 188 | 5.*.19 | 1 | Stofhoes fuseekogel beschadigd en dicht niet af |
| 5-06-2024 | 08:49 | 210 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 5-06-2024 | 08:49 | AC2 | AC2 | 1 | Schokdemper aanwezig die lekkage vertoont |
2022 | |||||
| 18-05-2022 | 11:11 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 18-05-2022 | 11:11 | 210 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 18-05-2022 | 11:11 | 357 | 5.*.39 | 1 | Parkeerrem werkt niet op 2 wielen |
| 18-05-2022 | 11:11 | 178 | 5.*.16 | 2 | Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| 18-05-2022 | 11:11 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 18-05-2022 | 11:11 | 186 | 5.*.19 | 1 | Fusee(kogel) te veel speling |
| 18-05-2022 | 11:11 | 673 | 5.*.71 | 1 | Claxon werkt niet/ontbreekt |
| 18-05-2022 | 11:11 | 393 | 5.*.43 | 1 | Ruitensproeierinstallatie werkt niet goed |
| 18-05-2022 | 11:11 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
Vergeet ook niet alle Volkswagen Passat voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van L-451-KD - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
L-451-KD
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| L-451-KB | Renault | Clio | Hatchback | € 25.826 | 23-11-2021 | 6,5 jaar | |
| L-451-KD | Volkswagen | Passat | Stationwagen | Onbekend | 02-12-2021 | 45,1 jaar | |
| L-451-KF | Volvo | XC40 | Stationwagen | € 52.855 | 07-06-2021 | 5,6 jaar | |
| L-451-KG | Ford | EcoSport | Hatchback | € 21.145 | 03-03-2023 | 8,9 jaar | |
| L-451-KJ | Skoda | Karoq | Stationwagen | € 38.530 | 11-06-2021 | 5 jaar | |
| L-451-KK | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 23.754 | 04-06-2021 | 12,6 jaar | |
| L-451-KL | Volvo | XC90 | MPV | € 82.994 | 13-07-2021 | 8,3 jaar | |
| L-451-KN | Volvo | S60 | Sedan | € 51.987 | 11-06-2021 | 5 jaar | |
| L-451-KP | Mercedes-Benz | Sprinter | Kampeerwagen | € 32.902 | 07-12-2011 | 14,5 jaar | |
| L-451-KR | Toyota | Corolla | Hatchback | € 25.540 | 19-08-2021 | 7,1 jaar | |
| L-451-KS | Peugeot | 2008 | MPV | € 36.700 | 02-07-2021 | 4,9 jaar | |
| L-451-KT | Opel | Crossland X | MPV | € 30.563 | 10-08-2021 | 7,9 jaar | |
| L-451-KV | Audi | Q2 | Stationwagen | € 39.822 | 28-12-2021 | 9,2 jaar | |
| L-451-KX | Nissan | Qashqai | MPV | € 41.391 | 17-06-2021 | 5 jaar | |
| L-451-KZ | Citroën | C3 Aircross | MPV | € 27.840 | 10-06-2021 | 7,2 jaar | |
| L-452-KD | Mercedes-Benz | E-klasse | Sedan | € 68.866 | 02-06-2021 | 6,7 jaar | |
| L-453-KD | Volvo | V50 | Stationwagen | Onbekend | 09-06-2021 | 18,7 jaar | |
| L-454-KD | Westfalia | Ford Nugget | Kampeerwagen | € 55.936 | 11-06-2021 | 5 jaar | |
| L-455-KD | Mercedes-Benz | C-klasse | Sedan | € 88.936 | 02-06-2021 | 8,9 jaar | |
| L-456-KD | Volkswagen | Passat | Stationwagen | € 44.542 | 02-06-2021 | 9,4 jaar | |
| L-457-KD | BMW | X3 | MPV | € 79.733 | 02-06-2021 | 11,9 jaar | |
| L-458-KD | Renault | Captur | Hatchback | € 31.985 | 16-12-2021 | 5,3 jaar | |
| L-459-KD | Rapido | S80 | Kampeerwagen | € 55.262 | 08-06-2021 | 5 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.