96-XP-PT
Er rijden momenteel 7.121 Volkswagen Jetta's rond in Nederland. Deze witte Jetta komt uit het jaar 1982 en is nu 44 jaren en 13 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 september 2012, dus sinds 13 jaren, 8 maanden en 23 dagen. Deze personenauto rijdt op diesel en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze Volkswagen Jetta C Diesel 40 KW sedan rijden er nog 1.691 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen november 1979 en november 2024. De nieuwwaarde ligt tussen de € 12.821 en € 73.618, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 36.684 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Volkswagen Jetta C Diesel 40 KW is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 8 augustus 2007. Het voertuig was toen 25 jaren, 2 maanden en 26 dagen oud.
Bekijk ook alle Volkswagen Jetta voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Volkswagen Jetta C Diesel 40 KW | 1982
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Volkswagen |
| Handelsbenaming | Jetta C Diesel 40 KW |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | sedan |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 40 kW (54 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1600cc (1,6 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 13 mei 1982 |
| Leeftijd | 44 jaren en 13 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 44 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 3 september 2012 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 13 jaren, 8 maanden en 23 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 8 augustus 2007. Het voertuig was toen 25 jaren, 2 maanden en 26 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 6 september 2016. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 868 kg |
| Massa rijklaar | 968 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 332 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.300 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.300 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 700 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 700 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 630 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 630 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,40 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,40 m (voor) / 1,36 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer op schutbord onder motorkap |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2014 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Volkswagen Jetta voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 96-XP-PT - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
96-XP-PT
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 96-XF-PT | Toyota | Yaris | MPV | € 18.040 | 28-04-2007 | 19,1 jaar | |
| 96-XL-PT | Renault | Modus | MPV | Onbekend | 20-07-2007 | 18,9 jaar | |
| 96-XN-PT | Ford | Focus | Hatchback | Onbekend | 31-07-2007 | 18,8 jaar | |
| 96-XP-PB | Peugeot | 107 | Hatchback | € 9.449 | 28-08-2007 | 18,8 jaar | |
| 96-XP-PD | Dacia | Logan | Sedan | Onbekend | 23-08-2007 | 18,8 jaar | |
| 96-XP-PG | Opel | Astra | Hatchback | € 24.067 | 13-08-2007 | 18,8 jaar | |
| 96-XP-PH | Opel | Corsa | MPV | € 16.769 | 16-08-2007 | 18,8 jaar | |
| 96-XP-PJ | Opel | Zafira | MPV | € 28.805 | 17-08-2007 | 18,8 jaar | |
| 96-XP-PK | Toyota | Auris | Hatchback | € 25.201 | 24-08-2007 | 18,8 jaar | |
| 96-XP-PL | Toyota | Yaris | MPV | € 16.800 | 18-08-2007 | 18,8 jaar | |
| 96-XP-PN | Suzuki | Swift | Hatchback | € 11.769 | 15-08-2007 | 18,8 jaar | |
| 96-XP-PS | Kia | Rio | MPV | Onbekend | 09-08-2007 | 18,8 jaar | |
| 96-XP-PT | Volkswagen | Jetta | Sedan | Onbekend | 08-08-2007 | 44,1 jaar | |
| 96-XP-PZ | Mercedes-Benz | E-klasse | Hatchback | Onbekend | 08-08-2007 | 46,3 jaar | |
| 96-XS-PT | Daihatsu | Sirion | Hatchback | Onbekend | 20-09-2007 | 18,7 jaar | |
| 96-XT-PT | Ford | Fiesta | Hatchback | Onbekend | 28-09-2007 | 18,7 jaar | |
| 96-XZ-PT | Land Rover | Range Rover | Stationwagen | Onbekend | 20-11-2007 | 20 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 36.684 en/of een gewicht van ± 868 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Renault Twingo | € 34.400 | 343 cm | - | 800 kg |
| Mazda 2 | € 36.800 | - | 170 cm | 940 kg |
| Smart Roadster | € 37.600 | 343 cm | 162 cm | 820 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Volkswagen JettaGoogle op afbeeldingen van de Volkswagen Jetta
Google op reviews van de Volkswagen Jetta
Volkswagen Jetta Wikipedia-pagina
Topgear.nl
Autotest: Volkswagen Jetta 2.0 TSI SE dsg (US-spec)
Autotest: Volkswagen Jetta 1.2 TSI
Autoblog.nl
Volkswagen Jetta nieuws
Volkswagen Jetta nieuws
Autoreview.nl
Volkswagen Jetta Hybrid
Autovisie.nl
Alles over Volkswagen Jetta
Geen Europese carriere voor Volkswagen Jetta
Onder de hamer: Volkswagen Jetta uit Fast and Furious
Volkswagen Jetta gaat voor snelheidsrecord op Bonneville
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/volkswagen/jetta/
Autozine.nl
Autotest: Volkswagen Jetta (2005 - 2011)
Autotest: Volkswagen Jetta
Autotest: Volkswagen Jetta Hybrid
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.