L-849-FL
Er rijden momenteel 34 Mercedes-Benz SLR's rond in Nederland. Deze grijze SLR komt uit het jaar 2004 en is nu 21 jaren, 11 maanden en 10 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 30 april 2021, dus sinds 5 jaren en 26 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz SLR 230 cabriolet rijden er nog 8 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 2004 en juli 2011. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz SLR 230 is helaas onbekend.
Deze Mercedes-Benz kan serieus snel rijden, de maximumsnelheid ligt op 250 km/uur. Daardoor behoort deze Mercedes-Benz SLR 230 tot de snelste 1.3% personenauto's van Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 30 april 2021. Het voertuig was toen 16 jaren, 10 maanden en 14 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz SLR voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz SLR 230 | 2004
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | SLR 230 |
| Lengte | 4,55 m |
| Breedte | 1,84 m |
| Hoogte | 1,32 m |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 250 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 22.513 |
| Inrichting | cabriolet |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 180 kW (245 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 3724cc (3,7 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 16 juni 2004 |
| Leeftijd | 21 jaren, 11 maanden en 10 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 21 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 30 april 2021 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 jaren en 26 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 30 april 2021. Het voertuig was toen 16 jaren, 10 maanden en 14 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 31 mei 2027. Het voertuig moet over 1 jaar en 5 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.670 kg |
| Massa rijklaar | 1.770 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 280 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.050 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.050 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 965 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 965 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.125 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.125 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,55 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,55 m (voor) / 1,54 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type 230 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. a. voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 241 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 73 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 87 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 87 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 3 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| L-849-FL | 15-04-2026 | 08:37 | periodieke controle | 31-05-2027 | Ja, bekijk hier. |
| L-849-FL | 30-04-2025 | 08:31 | periodieke controle | 31-05-2026 | Nee |
| L-849-FL | 31-05-2024 | 12:35 | periodieke controle | 31-05-2025 | Nee |
| L-849-FL | 24-04-2023 | 11:54 | periodieke controle | 30-04-2024 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 15-04-2026 | 08:37 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2023 | |||||
| 24-04-2023 | 11:54 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz SLR voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van L-849-FL - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
L-849-FL
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| L-840-FL | Mercedes-Benz | GLE | Stationwagen | € 140.097 | 07-05-2021 | 6 jaar | |
| L-841-FL | Toyota | Prius | MPV | € 34.494 | 17-07-2021 | 13,6 jaar | |
| L-842-FL | Hyundai | Tucson | MPV | € 34.310 | 05-05-2021 | 9,7 jaar | |
| L-843-FL | Mercedes-Benz | E-klasse | Sedan | € 74.931 | 01-05-2021 | 6,5 jaar | |
| L-844-FL | BMW | 3-Serie | Sedan | Onbekend | 17-02-2022 | 22,6 jaar | |
| L-845-FL | Smart | Fortwo | Coupe | € 23.135 | 04-05-2021 | 6,7 jaar | |
| L-846-FL | Smart | Fortwo | Coupe | € 23.135 | 04-05-2021 | 6,6 jaar | |
| L-847-FL | Smart | Fortwo | Coupe | € 23.135 | 04-05-2021 | 6,6 jaar | |
| L-848-FL | Hymer | B680MC | Kampeerwagen | € 132.828 | 25-05-2021 | 5 jaar | |
| L-849-FB | Opel | Corsa | Hatchback | € 21.947 | 07-05-2021 | 5,1 jaar | |
| L-849-FD | Nissan | Leaf | MPV | € 36.841 | 06-05-2021 | 5,1 jaar | |
| L-849-FF | Mercedes-Benz | A-klasse | Stationwagen | € 36.881 | 01-05-2021 | 11,1 jaar | |
| L-849-FG | Opel | Corsa | Hatchback | € 19.699 | 30-04-2021 | 5,1 jaar | |
| L-849-FH | Skoda | Karoq | Stationwagen | € 32.442 | 27-05-2021 | 5 jaar | |
| L-849-FJ | Ford | Kuga | MPV | € 44.391 | 07-05-2021 | 5,1 jaar | |
| L-849-FK | Ford | Puma | MPV | € 32.714 | 10-05-2021 | 5,8 jaar | |
| L-849-FL | Mercedes-Benz | SLR | Cabriolet | Onbekend | 30-04-2021 | 22 jaar | |
| L-849-FN | Volvo | XC40 | Stationwagen | € 55.987 | 31-05-2021 | 5 jaar | |
| L-849-FP | Toyota | Yaris | Hatchback | € 22.635 | 06-05-2021 | 5,1 jaar | |
| L-849-FR | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 24.431 | 05-05-2021 | 5,1 jaar | |
| L-849-FS | Volvo | XC40 | Stationwagen | € 57.763 | 07-06-2021 | 5 jaar | |
| L-849-FT | Volvo | XC40 | Stationwagen | € 46.374 | 10-05-2021 | 5 jaar | |
| L-849-FV | Skoda | Octavia | Stationwagen | € 63.442 | 29-05-2021 | 5 jaar | |
| L-849-FX | Ford | Mustang Mach-E | Hatchback | € 58.174 | 11-05-2021 | 5 jaar | |
| L-849-FZ | Hyundai | Tucson | MPV | € 35.500 | 05-06-2021 | 8,6 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.