L-250-TS
Er rijden momenteel 2.392 Mercedes-Benz 320's rond in Nederland. Deze grijze 320 komt uit het jaar 1997 en is nu 28 jaren, 10 maanden en 18 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 27 maart 2026, dus sinds 2 maanden. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz SL 320 cabriolet rijden er nog 527 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1936 en januari 2011. De nieuwwaarde ligt tussen de € 62.701 en € 129.575, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 95.288 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz SL 320 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 28 juli 2021. Het voertuig was toen 24 jaren en 19 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz 320 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz SL 320 | 1997
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | SL 320 |
| Lengte | 4,50 m |
| Breedte | 1,81 m |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 27.964 |
| Inrichting | cabriolet |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 170 kW (231 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 3199cc (3,2 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 9 juli 1997 |
| Leeftijd | 28 jaren, 10 maanden en 18 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 28 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 27 maart 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 maanden. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 28 juli 2021. Het voertuig was toen 24 jaren en 19 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 31 maart 2027. Het voertuig moet over 10 maanden en 4 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.750 kg |
| Massa rijklaar | 1.850 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 320 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.170 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.170 kg |
| Maximum massa samenstelling | 3.670 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.020 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.020 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.170 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.170 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,52 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,55 m (voor) / 1,54 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type - | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen schutbord in motorruimte |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 73 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 85 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 85 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 2 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| L-250-TS | 31-03-2026 | 09:20 | periodieke controle | 31-03-2027 | Nee |
| L-250-TS | 26-08-2025 | 14:29 | periodieke controle | 25-10-2026 | Ja, bekijk hier. |
| L-250-TS | 25-10-2024 | 11:33 | periodieke controle | 25-10-2025 | Nee |
| L-250-TS | 12-09-2023 | 11:20 | periodieke controle | 22-09-2024 | Nee |
| L-250-TS | 22-09-2022 | 13:43 | periodieke controle | 22-09-2023 | Ja, bekijk hier. |
| L-250-TS | 19-08-2021 | 14:26 | periodieke controle | 19-08-2022 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 26-08-2025 | 14:29 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 26-08-2025 | 14:29 | 556 | 5.*.55 | 1 | Remlicht werkt niet (goed) |
2022 | |||||
| 22-09-2022 | 13:43 | 211 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning op 1 as niet gelijk |
2021 | |||||
| 19-08-2021 | 14:26 | 188 | 5.*.19 | 2 | Stofhoes fuseekogel beschadigd en dicht niet af |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz 320 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van L-250-TS - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
L-250-TS
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| L-250-TB | Peugeot | 208 | Hatchback | € 26.520 | 28-07-2021 | 4,8 jaar | |
| L-250-TF | BMW | X1 | Stationwagen | € 48.563 | 10-03-2022 | 6,9 jaar | |
| L-250-TH | Toyota | Corolla | Stationwagen | € 32.030 | 23-08-2021 | 4,8 jaar | |
| L-250-TJ | BMW | 2-Serie | Stationwagen | € 45.300 | 04-08-2021 | 4,8 jaar | |
| L-250-TK | Hyundai | Kona | MPV | € 41.714 | 13-08-2021 | 5,4 jaar | |
| L-250-TL | Volvo | V60 | Stationwagen | € 49.722 | 02-08-2021 | 4,8 jaar | |
| L-250-TN | Nissan | Micra | MPV | € 23.191 | 25-08-2021 | 4,8 jaar | |
| L-250-TP | Toyota | Aygo | Hatchback | € 15.350 | 04-08-2021 | 4,8 jaar | |
| L-250-TR | Renault | Clio | Hatchback | € 19.493 | 13-08-2021 | 6,4 jaar | |
| L-250-TS | Mercedes-Benz | 320 | Cabriolet | Onbekend | 28-07-2021 | 28,9 jaar | |
| L-250-TT | Volvo | V40 | MPV | € 33.209 | 09-10-2021 | 9,8 jaar | |
| L-250-TV | Skoda | Scala | Hatchback | € 26.380 | 27-08-2021 | 4,8 jaar | |
| L-250-TX | Kia | Rio | Hatchback | € 22.570 | 02-08-2021 | 4,8 jaar | |
| L-250-TZ | Kia | Picanto | MPV | € 15.215 | 05-08-2021 | 4,8 jaar | |
| L-254-TS | Toyota | RAV 4 | Stationwagen | € 50.569 | 30-09-2021 | 4,7 jaar | |
| L-255-TS | Ford | Mustang | Cabriolet | € 116.111 | 28-07-2021 | 10,9 jaar | |
| L-256-TS | BMW | M2 | Coupe | € 92.063 | 28-07-2021 | 8,3 jaar | |
| L-257-TS | Volkswagen | Passat | Sedan | € 41.256 | 28-07-2021 | 11,1 jaar | |
| L-259-TS | Yamaha | Grizzly 125 | Niet geregistreerd | ? | Onbekend | 28-07-2021 | 19,3 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 95.288 en/of een afmeting van 450 x 181 cm en/of een gewicht van ± 1.750 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Audi Q4 e-tron | € 99.000 | 459 cm | 187 cm | 1.870 kg |
| Audi RS Q3 | € 87.300 | 441 cm | 184 cm | 1.630 kg |
| Audi S4 | € 91.200 | 458 cm | 178 cm | 1.860 kg |
| BMW 2-Serie | € 95.900 | 455 cm | 184 cm | 1.670 kg |
| Lexus SC 430 | € 103.900 | 452 cm | 183 cm | 1.720 kg |
| BMW X2 | € 98.100 | 457 cm | 185 cm | 1.670 kg |
| Mini JCW Countryman All4 | € 86.300 | 445 cm | 184 cm | 1.640 kg |
| BMW X1 | € 96.900 | 451 cm | 185 cm | 1.640 kg |
| Jeep Wrangler | € 93.700 | 448 cm | 188 cm | 1.860 kg |
| Jeep Cherokee | € 99.500 | 458 cm | 190 cm | 1.600 kg |
| Hyundai ix35 | € 86.200 | 441 cm | 182 cm | 1.820 kg |
| BMW 3-Serie | € 92.700 | 458 cm | 178 cm | 1.750 kg |
| Mitsubishi Pajero | € 102.500 | 450 cm | 179 cm | 1.910 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.