J-729-SP
Er rijden momenteel 599 Lotus Elise's rond in Nederland. Deze blauwe Elise komt uit het jaar 2004 en is nu 22 jaren en 1 dag oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 7 oktober 2020, dus sinds 5 jaren, 7 maanden en 18 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Lotus Elise 111R cabriolet rijden er nog 173 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 1996 en juli 2021. De nieuwwaarde ligt tussen de € 53.523 en € 88.279, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 65.679 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Lotus Elise 111R is helaas onbekend.
Deze Lotus kan serieus snel rijden, de maximumsnelheid ligt op 241 km/uur. Daardoor behoort deze Lotus Elise 111R tot de snelste 4.6% personenauto's van Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 7 oktober 2020. Het voertuig was toen 16 jaren, 4 maanden en 16 dagen oud.
Bekijk ook alle Lotus Elise voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Lotus Elise 111R | 2004
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Lotus |
| Handelsbenaming | Elise 111R |
| Lengte | 3,79 m |
| Breedte | 1,72 m |
| Hoogte | 1,12 m |
| Kleur | BLAUW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 241 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 13.772 |
| Inrichting | cabriolet |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 141 kW (192 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1796cc (1,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 24 mei 2004 |
| Leeftijd | 22 jaren en 1 dag |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 22 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 7 oktober 2020 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 jaren, 7 maanden en 18 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 7 oktober 2020. Het voertuig was toen 16 jaren, 4 maanden en 16 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 6 oktober 2026. Het voertuig moet over 4 maanden en 14 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 835 kg |
| Massa rijklaar | 935 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 231 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.166 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.166 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 443 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 443 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 723 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 723 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,30 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,46 m (voor) / 1,51 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk onder voorwielscherm |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 12.1 l/100km (1 liter op 8,3km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 12.1 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 6.8 l/100km (1 liter op 14,7km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 8.8 l/100km (1 liter op 11,4km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 208 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 98 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 98 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 70/220*2002/80B | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| J-729-SP | 6-10-2025 | 10:00 | periodieke controle | 6-10-2026 | Nee |
| J-729-SP | 5-09-2024 | 12:47 | periodieke controle | 5-09-2025 | Ja, bekijk hier. |
| J-729-SP | 16-08-2023 | 09:59 | periodieke controle | 31-08-2024 | Nee |
| J-729-SP | 17-08-2022 | 11:04 | periodieke controle | 31-08-2023 | Ja, bekijk hier. |
| J-729-SP | 6-08-2021 | 14:46 | periodieke controle | 31-08-2022 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 5-09-2024 | 12:47 | 210 | 5.*.27 | 4 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
2022 | |||||
| 17-08-2022 | 11:04 | OP1 | 0P1 | 1 | Afgedekt onderdeel niet beoordeeld 5.1b.3 |
Vergeet ook niet alle Lotus Elise voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van J-729-SP - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
J-729-SP
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| J-720-SP | Toyota | Corolla | Hatchback | Onbekend | 07-10-2020 | 21,6 jaar | |
| J-721-SP | Mini | One | Hatchback | € 25.732 | 07-10-2020 | 8,8 jaar | |
| J-722-SP | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 19.725 | 16-10-2020 | 13,5 jaar | |
| J-723-SP | Volkswagen | Up! | Hatchback | € 14.752 | 20-10-2020 | 13,2 jaar | |
| J-724-SP | Audi | A3 | Hatchback | Onbekend | 07-10-2020 | 20,6 jaar | |
| J-725-SP | Volvo | V90 | Stationwagen | € 70.602 | 07-10-2020 | 7,4 jaar | |
| J-726-SP | Volkswagen | Transporter | Stationwagen | Onbekend | 27-03-2021 | 34,7 jaar | |
| J-727-SP | Mercedes-Benz | E-klasse | Sedan | € 64.566 | 07-10-2020 | 9,2 jaar | |
| J-728-SP | Audi | A1 | Hatchback | € 29.629 | 15-10-2020 | 10,9 jaar | |
| J-729-SB | Volvo | XC60 | Stationwagen | € 68.920 | 12-10-2020 | 5,6 jaar | |
| J-729-SF | Renault | Megane | Stationwagen | € 26.427 | 20-10-2020 | 5,6 jaar | |
| J-729-SG | Peugeot | 2008 | Stationwagen | € 30.329 | 06-10-2020 | 9,9 jaar | |
| J-729-SH | Ford | GT | Cabriolet | Onbekend | 05-10-2020 | 18,2 jaar | |
| J-729-SJ | Kia | Niro | Stationwagen | € 31.345 | 08-10-2020 | 5,6 jaar | |
| J-729-SK | BMW | 4-Serie | Sedan | € 46.674 | 13-10-2020 | 5,6 jaar | |
| J-729-SL | Nissan | Qashqai | MPV | € 40.386 | 08-10-2020 | 5,6 jaar | |
| J-729-SN | Mercedes-Benz | CLA | Sedan | € 46.402 | 09-10-2020 | 5,6 jaar | |
| J-729-SP | Lotus | Elise | Cabriolet | Onbekend | 07-10-2020 | 22 jaar | |
| J-729-SR | Toyota | Yaris | MPV | € 23.574 | 27-10-2020 | 6 jaar | |
| J-729-ST | Toyota | Yaris | MPV | € 18.779 | 08-10-2020 | 11,3 jaar | |
| J-729-SV | Renault | Captur | Hatchback | € 22.060 | 17-10-2020 | 8,1 jaar | |
| J-729-SX | BMW | i3 | Sedan | € 43.566 | 15-10-2020 | 5,6 jaar | |
| J-729-SZ | Ford | Fiesta | Hatchback | € 22.041 | 16-10-2020 | 5,6 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.