X-679-KX
Er rijden momenteel 232 Ferrari 430's rond in Nederland. Deze rode 430 komt uit het jaar 2008 en is nu 18 jaren, 3 maanden en 7 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Ferrari 430 coupe rijden er in dezelfde variant (EB) nog 100 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen december 2004 en augustus 2011. De nieuwwaarde ligt tussen de € 211.747 en € 293.246, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 248.450 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Ferrari 430 is helaas onbekend.
Dit racemonster van Ferrari gaat hard! De maximumsnelheid ligt maar liefst op 320 km/uur. Daardoor behoort deze Ferrari 430 tot de aller-aller snelste personenauto's van Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 7 december 2023. Het voertuig was toen 15 jaren, 9 maanden en 30 dagen oud.
Bekijk ook alle Ferrari 430 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Ferrari 430 | 2008
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Ferrari |
| Handelsbenaming | 430 |
| Lengte | 4,51 m |
| Breedte | 1,92 m |
| Hoogte | 1,21 m |
| Kleur | ROOD |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 320 km/uur |
| 0 km (langzaam) (zeer zeer snel) 320 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 74.064 |
| Inrichting | coupe |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 372 kW (506 pk) |
| Continue vermogen | 372 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | FERRARI F136 ED |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 8 stuks |
| Cilinderinhoud | 4308cc (4,3 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 7 februari 2008 |
| Leeftijd | 18 jaren, 3 maanden en 7 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 7 december 2023. Het voertuig was toen 15 jaren, 9 maanden en 30 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 27 februari 2026. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.355 kg |
| Massa rijklaar | 1.455 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 225 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.680 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.680 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 790 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 790 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 890 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 890 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,60 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,67 m (voor) / 1,60 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type 136 | |
| Variant EB | |
| Uitvoering L | |
| Typegoedkeuringsnummer e3*2001/116*0043*09 | |
| Plaats chassisnummer op bodemplaat onder r. voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 27.6 l/100km (1 liter op 3,6km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 27.6 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 11 l/100km (1 liter op 9,1km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 11 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 15.7 l/100km (1 liter op 6,4km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 15.7 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 360 gr/km | 0 gr/km (schoon) (zeer vervuilend) 360 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 105 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 105 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 70/220*2003/76B | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| X-679-KX | 27-02-2025 | 09:58 | periodieke controle | 27-02-2026 | Nee |
| X-679-KX | 13-12-2023 | 15:11 | periodieke controle | 13-12-2024 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2023 | |||||
| 13-12-2023 | 15:11 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Vergeet ook niet alle Ferrari 430 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van X-679-KX - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
X-679-KX
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| X-670-KX | Chrysler | 300C | Sedan | Onbekend | 07-12-2023 | 19,7 jaar | |
| X-671-KX | Mercedes-Benz | GLA | Stationwagen | € 67.545 | 07-12-2023 | 7,5 jaar | |
| X-672-KX | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 61.484 | 15-12-2023 | 8,8 jaar | |
| X-673-KX | Ford | Fiesta | Hatchback | € 21.961 | 07-12-2023 | 5,8 jaar | |
| X-674-KX | Chrysler | Town & Country | MPV | Onbekend | 07-12-2023 | 18,2 jaar | |
| X-675-KX | Honda | Civic | Hatchback | Onbekend | 07-12-2023 | 19,1 jaar | |
| X-676-KX | Nissan | Versa | Sedan | € 36.971 | 07-12-2023 | 9,2 jaar | |
| X-677-KX | Mercedes-Benz | CLA | Stationwagen | € 45.389 | 07-12-2023 | 5,8 jaar | |
| X-678-KX | Renault | Kangoo | MPV | € 19.829 | 07-12-2023 | 8,6 jaar | |
| X-679-KB | MG | MG5 | Stationwagen | € 39.740 | 30-11-2023 | 2,5 jaar | |
| X-679-KD | Peugeot | 2008 | MPV | € 35.950 | 31-01-2024 | 2,3 jaar | |
| X-679-KF | Ford | Kuga | MPV | € 44.695 | 04-12-2023 | 4,5 jaar | |
| X-679-KG | Toyota | bZ4X | Stationwagen | € 49.995 | 28-12-2023 | 2,4 jaar | |
| X-679-KH | Toyota | Yaris | Hatchback | € 27.877 | 04-12-2023 | 2,4 jaar | |
| X-679-KJ | Ford | Fiesta | Hatchback | € 23.105 | 09-02-2024 | 7,5 jaar | |
| X-679-KK | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 31.507 | 30-12-2023 | 8 jaar | |
| X-679-KL | Toyota | Corolla | Hatchback | € 40.162 | 06-12-2023 | 2,4 jaar | |
| X-679-KN | Nissan | X-Trail | MPV | € 57.400 | 15-12-2023 | 2,4 jaar | |
| X-679-KP | Suzuki | Vitara | Hatchback | € 25.498 | 13-01-2024 | 10,7 jaar | |
| X-679-KR | Volkswagen | ID.3 | Stationwagen | € 43.050 | 22-12-2023 | 2,4 jaar | |
| X-679-KS | Ford | Transit Custom | MPV | € 95.185 | 06-12-2023 | 2,9 jaar | |
| X-679-KT | Seat | Ibiza | Hatchback | € 24.375 | 09-01-2024 | 2,3 jaar | |
| X-679-KV | Mini | Cooper SE | Stationwagen | € 40.342 | 05-02-2024 | 5,6 jaar | |
| X-679-KX | Ferrari | 430 | Coupe | Onbekend | 07-12-2023 | 18,3 jaar | |
| X-679-KZ | Volkswagen | T-Cross | Stationwagen | € 34.722 | 16-12-2023 | 3,4 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 248.450 en/of een afmeting van 451 x 192 cm en/of een gewicht van ± 1.355 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Porsche 911 | € 246.100 | 456 cm | 188 cm | 1.430 kg |
| Porsche Cayman | € 267.800 | 446 cm | 182 cm | 1.390 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 12 mei 2026.