ZF-82-66
OLDTIMER
Er rijden momenteel 53 Harley-Davidson U's rond in Nederland. Deze U komt uit het jaar 1942 en is nu 83 jaren, 10 maanden en 27 dagen oud en heeft de status oldtimer. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 15 oktober 2014, dus sinds 11 jaren, 7 maanden en 12 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson U rijden er nog 52 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1938 en januari 2009. De nieuwwaarde van deze Harley-Davidson U is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 16 juli 2014. Het voertuig was toen 72 jaren en 16 dagen oud.
Bekijk ook alle Harley-Davidson U voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson U | 1942
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | U |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 3 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 35 kW (48 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1200cc (1,2 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1942 |
| Leeftijd | 83 jaren, 10 maanden en 27 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 83 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 15 oktober 2014 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 jaren, 7 maanden en 12 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 16 juli 2014. Het voertuig was toen 72 jaren en 16 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 329 kg |
| Massa rijklaar | 336 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,50 m | |
| Europese voertuigcategorie L4 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson U voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van ZF-82-66 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
ZF-82-66
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| ZF-80-66 | Harley-Davidson | D 45 | Onbekend | 27-03-2014 | 95 jaar |
| ZF-81-66 | BMW | R 26 | Onbekend | 14-05-2014 | 70 jaar |
| ZF-82-60 | BSA | A 10 | Onbekend | 11-07-2014 | 70 jaar |
| ZF-82-61 | D.k.w. | RT 125 | Onbekend | 16-07-2014 | 82 jaar |
| ZF-82-62 | Simson | 425 Tour | Onbekend | 16-07-2014 | 67 jaar |
| ZF-82-63 | Vespa | 150 Super | Onbekend | 16-07-2014 | 54,9 jaar |
| ZF-82-64 | Royal Enfield | 180 | Onbekend | 16-07-2014 | n.n.b. |
| ZF-82-66 | Harley-Davidson | U | Onbekend | 16-07-2014 | 84 jaar |
| ZF-82-68 | Kreidler | LF | Onbekend | 16-07-2014 | 58,9 jaar |
| ZF-83-66 | MZ | RT 125 | Onbekend | 26-09-2014 | 68 jaar |
| ZF-84-66 | BSA | B 40 | Onbekend | 28-10-1986 | 58,9 jaar |
| ZF-85-66 | Humber | Coventry Standaard | Onbekend | 10-04-2015 | n.n.b. |
| ZF-87-66 | Nimbus | 750 | Onbekend | 29-07-2015 | 76 jaar |
| ZF-88-66 | BSA | B 31 | Onbekend | 14-10-2015 | 72 jaar |
| ZF-89-66 | Zündapp | KS 750 | Onbekend | 30-12-2015 | 84 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met een gewicht van ± 329 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| BMW K 1600 | 250 cm | 100 cm | 350 kg |
| Honda ST1300A | 227 cm | 86 cm | 320 kg |
| Honda SC51 | - | - | 310 kg |
| Suzuki VL 1500 | - | - | 350 kg |
| Yamaha VP08 | - | - | 330 kg |
| Suzuki VZR 1800 | - | - | 330 kg |
| Honda Gold Wing | - | - | 350 kg |
| Honda SC 26 | - | - | 310 kg |
| Suzuki 1500 Intruder LC | - | - | 310 kg |
| Suzuki AL | - | - | 320 kg |
| Kawasaki VN1500 Classic | - | - | 350 kg |
| Yamaha XV 1600 | - | - | 330 kg |
| Honda GL 1100 | - | - | 330 kg |
| Yamaha XV 1900 | - | - | 340 kg |
| Honda GL 1200 | - | - | 350 kg |
| Kawasaki Z 1300 | - | - | 300 kg |
| BMW R 18 | 244 cm | 95 cm | 360 kg |
| BMW K 1200 | - | - | 360 kg |
| Kawasaki Vnt 50 D | - | - | 320 kg |
| Honda SC 39 | - | - | 300 kg |
| Honda SC 34 | - | - | 340 kg |
| Indian Motorcycle Indian Chief Bobber Dark Horse | 230 cm | 99 cm | 330 kg |
| Yamaha XVZ1300A | - | - | 330 kg |
| Kawasaki VN 1500 | - | - | 320 kg |
| Honda GL1500C | - | - | 330 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.