ZF-83-66
OLDTIMER
Er rijden momenteel 16 MZ RT 125's rond in Nederland. Deze RT 125 komt uit het jaar 1958 en is nu 67 jaren, 10 maanden en 26 dagen oud en heeft de status oldtimer. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 26 september 2014, dus sinds 11 jaren en 8 maanden. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze MZ RT 125-2 rijden er nog 16 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1954 en juni 1960. De nieuwwaarde van deze MZ RT 125-2 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 26 september 2014. Het voertuig was toen 56 jaren, 2 maanden en 26 dagen oud.
Bekijk ook alle MZ RT 125 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
MZ RT 125-2 | 1958
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | MZ |
| Handelsbenaming | RT 125-2 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 6 kW (8.2 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 125cc (0,1 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1958 |
| Leeftijd | 67 jaren, 10 maanden en 26 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 67 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 26 september 2014 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 jaren en 8 maanden. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 26 september 2014. Het voertuig was toen 56 jaren, 2 maanden en 26 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 100 kg |
| Massa rijklaar | 107 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,30 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle MZ RT 125 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van ZF-83-66 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
ZF-83-66
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| ZF-80-66 | Harley-Davidson | D 45 | Onbekend | 27-03-2014 | 95 jaar |
| ZF-81-66 | BMW | R 26 | Onbekend | 14-05-2014 | 70 jaar |
| ZF-82-66 | Harley-Davidson | U | Onbekend | 16-07-2014 | 84 jaar |
| ZF-83-60 | BSA | M 20 | Onbekend | 18-09-2014 | 81 jaar |
| ZF-83-61 | Vespa | 150 | Onbekend | 18-09-2014 | 65,9 jaar |
| ZF-83-63 | Sparta | 200 | Onbekend | 19-09-2014 | 73 jaar |
| ZF-83-64 | Vespa | Vespa | Onbekend | 22-09-2014 | 58,9 jaar |
| ZF-83-66 | MZ | RT 125 | Onbekend | 26-09-2014 | 68 jaar |
| ZF-83-68 | Adler | MB 250 | Onbekend | 29-09-2014 | 72 jaar |
| ZF-84-66 | BSA | B 40 | Onbekend | 28-10-1986 | 58,9 jaar |
| ZF-85-66 | Humber | Coventry Standaard | Onbekend | 10-04-2015 | n.n.b. |
| ZF-87-66 | Nimbus | 750 | Onbekend | 29-07-2015 | 76 jaar |
| ZF-88-66 | BSA | B 31 | Onbekend | 14-10-2015 | 72 jaar |
| ZF-89-66 | Zündapp | KS 750 | Onbekend | 30-12-2015 | 84 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met een gewicht van ± 100 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| KTM 350 EXC | 223 cm | 82 cm | 110 kg |
| KTM 300 EXC | 227 cm | 82 cm | 110 kg |
| Vespa P 200 E | - | - | 110 kg |
| KTM 250 EXC | 225 cm | 82 cm | 110 kg |
| Honda Z125MA | 171 cm | 76 cm | 100 kg |
| Piaggio Gilera Runner | 183 cm | 74 cm | 110 kg |
| Piaggio SKR 125 | 175 cm | 71 cm | 100 kg |
| Honda CR250 Enduro | - | - | 110 kg |
| Zündapp KS 80 | - | - | 100 kg |
| Vespa 150 Sprint | - | 67 cm | 100 kg |
| Husqvarna FE 350 | 224 cm | 82 cm | 110 kg |
| Husqvarna TE 300 | 224 cm | 82 cm | 110 kg |
| Honda MSX125A | 176 cm | 73 cm | 100 kg |
| Suzuki UK 110 | 185 cm | 67 cm | 90 kg |
| Honda MSX125 | 176 cm | 76 cm | 100 kg |
| Piaggio Skipper | 178 cm | 76 cm | 110 kg |
| Piaggio M25 | 171 cm | 68 cm | 100 kg |
| Piaggio ZIP | 171 cm | 68 cm | 90 kg |
| Honda MBX 80 | - | 57 cm | 100 kg |
| Vespa Sprint | - | - | 100 kg |
| Zündapp KS 125 Sport | - | - | 110 kg |
| Vespa GL-a | - | - | 90 kg |
| Honda C125A | 192 cm | 72 cm | 100 kg |
| Honda ST125A | 176 cm | 76 cm | 100 kg |
| Zündapp KS 125 | - | - | 100 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.