ZF-03-83
OLDTIMER
Er rijden momenteel 53 Harley-Davidson U's rond in Nederland. Deze U komt uit het jaar 1941 en is nu 84 jaren, 10 maanden en 26 dagen oud en heeft de status oldtimer. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 29 augustus 2003, dus sinds 22 jaren, 8 maanden en 28 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson U rijden er nog 52 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1938 en januari 2009. De nieuwwaarde van deze Harley-Davidson U is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 24 juli 2001. Het voertuig was toen 60 jaren en 24 dagen oud.
Bekijk ook alle Harley-Davidson U voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson U | 1941
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | U |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 3 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 22 kW (30 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1200cc (1,2 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1941 |
| Leeftijd | 84 jaren, 10 maanden en 26 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 84 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 29 augustus 2003 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 22 jaren, 8 maanden en 28 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 24 juli 2001. Het voertuig was toen 60 jaren en 24 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 310 kg |
| Massa rijklaar | 317 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,56 m | |
| Europese voertuigcategorie L4 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer op framebuis onder zadel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2003 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 104 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 104 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson U voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van ZF-03-83 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
ZF-03-83
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| ZF-00-83 | Dayton | Motorcyclet | Onbekend | 19-02-2001 | n.n.b. |
| ZF-01-83 | Husqvarna | 160 | Onbekend | 03-05-2001 | 100 jaar |
| ZF-02-83 | D.k.w. | RT | Onbekend | 11-06-2001 | 73 jaar |
| ZF-03-80 | Laverda | 750SF | Onbekend | 24-07-2001 | 55,3 jaar |
| ZF-03-81 | Harley-Davidson | WL | Onbekend | 18-07-2001 | 79 jaar |
| ZF-03-82 | Kreidler | Floret RS | Onbekend | 20-07-2001 | 56,2 jaar |
| ZF-03-83 | Harley-Davidson | U | Onbekend | 24-07-2001 | 85 jaar |
| ZF-03-86 | Harley-Davidson | WL | Onbekend | 24-07-2001 | 85 jaar |
| ZF-03-88 | Jawa | Pecket | Onbekend | 20-07-2001 | 74 jaar |
| ZF-04-83 | BSA | M 20 | Onbekend | 05-10-2001 | 84 jaar |
| ZF-05-83 | D.k.w. | RT125/2H | Onbekend | 24-07-2004 | 72 jaar |
| ZF-06-83 | Kreidler | Florett | Onbekend | 05-03-2002 | 55,8 jaar |
| ZF-07-83 | Harley-Davidson | UL | Onbekend | 23-04-2002 | 88,3 jaar |
| ZF-09-83 | BSA | B 40 | Onbekend | 02-08-2002 | 56,2 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met een gewicht van ± 310 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Honda Pan European | - | - | 310 kg |
| BMW K 1600 | 250 cm | 100 cm | 340 kg |
| Honda ST1300A | 227 cm | 86 cm | 320 kg |
| Yamaha XS650SE | - | - | 290 kg |
| Honda SC51 | - | - | 310 kg |
| BMW K 1200 | 232 cm | 98 cm | 290 kg |
| Yamaha VP08 | - | - | 330 kg |
| Suzuki VL 1500 | - | - | 320 kg |
| Yamaha V Max | - | - | 300 kg |
| Suzuki VZR 1800 | - | - | 330 kg |
| Kawasaki VN 1500 | - | - | 320 kg |
| Honda GL 1100 | - | - | 330 kg |
| Yamaha VMX 1200 | - | - | 280 kg |
| Yamaha VP16 | - | - | 280 kg |
| Honda SC 26 | - | - | 310 kg |
| Suzuki 1500 Intruder LC | - | - | 310 kg |
| Suzuki AL | - | - | 320 kg |
| Yamaha FJR 1300 | 223 cm | 75 cm | 290 kg |
| Honda PC800 | - | - | 280 kg |
| Kawasaki 1000 GTR | - | - | 300 kg |
| Yamaha XV 1600 | - | - | 330 kg |
| Honda ST1100 P.european Abs-tcs | - | - | 290 kg |
| Yamaha VP05 | - | - | 280 kg |
| Honda SC 32 | - | - | 280 kg |
| Kawasaki VN1500 Classic | - | - | 320 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.