T-138-KH
Er rijden momenteel 273 Volkswagen Ventje's rond in Nederland. Deze witte Ventje komt uit het jaar 2022 en is nu 4 jaren, 2 maanden en 26 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze camper rijdt op diesel en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Volkswagen Ventje kampeerwagen rijden er nog 273 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2009 en december 2025. De nieuwwaarde ligt tussen de € 29.687 en € 85.603, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 49.076 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Ventje bedraagt € 45.185 incl. BTW en BPM, deze Volkswagen Ventje is daardoor € 3.891 goedkoper dan gemiddeld.
Je trekt met deze Volkswagen geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 164 km/uur. Daardoor behoort deze Volkswagen Ventje tot de snelste 11% campers van Nederland.
Bekijk ook alle Volkswagen Ventje voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Volkswagen Ventje | 2022
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Volkswagen |
| Handelsbenaming | Ventje |
| Lengte | 4,90 m |
| Breedte | 1,90 m |
| Hoogte | 2,08 m |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 164 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 45.185 |
| Bruto BPM | € 10.942 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 81 kW (110 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1968cc (2,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 18 februari 2022 |
| Leeftijd | 4 jaren, 2 maanden en 26 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.329 kg |
| Massa rijklaar | 2.429 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 521 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.950 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.950 kg |
| Maximum massa samenstelling | 4.800 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.575 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.575 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.400 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.400 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,00 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,62 m (voor) / 1,61 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type 7J0 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 7.6 l/100km (1 liter op 13,2km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 5.3 l/100km (1 liter op 18,9km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 6.1 l/100km (1 liter op 16,4km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (WLTP) 6.9 l/100km (1 liter op 14,5km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (WLTP) 181 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 161 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 70 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 76 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 AR | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*2018/1832AR | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Vergeet ook niet alle Volkswagen Ventje voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van T-138-KH - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
T-138-KH
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| T-130-KH | Toyota | Land Cruiser | Stationwagen | € 98.590 | 27-06-2018 | 7,9 jaar | |
| T-131-KH | Volkswagen | Crafter | Kampeerwagen | € 76.206 | 02-12-2015 | 15,7 jaar | |
| T-132-KH | Peugeot | Boxer | Kampeerwagen | € 55.942 | 28-04-2023 | 3,1 jaar | |
| T-133-KH | Peugeot | Boxer | Kampeerwagen | € 45.661 | 02-09-2021 | 7,7 jaar | |
| T-134-KH | Volkswagen | Ventje | Kampeerwagen | € 46.462 | 13-07-2018 | 7,8 jaar | |
| T-136-KH | Volkswagen | Ventje | Kampeerwagen | € 47.850 | 09-05-2023 | 3 jaar | |
| T-137-KH | Volkswagen | Ventje | Kampeerwagen | € 47.248 | 25-04-2023 | 3,1 jaar | |
| T-138-KB | Audi | A1 | Hatchback | € 33.406 | 19-07-2023 | 2,8 jaar | |
| T-138-KD | Renault | Austral | Stationwagen | € 48.494 | 30-06-2023 | 2,9 jaar | |
| T-138-KF | Skoda | Enyaq | Stationwagen | € 59.610 | 27-07-2023 | 2,8 jaar | |
| T-138-KG | MG | ZS | Hatchback | € 35.240 | 27-07-2023 | 2,8 jaar | |
| T-138-KH | Volkswagen | Ventje | Kampeerwagen | € 45.185 | 18-02-2022 | 4,2 jaar | |
| T-138-KJ | Ford | Puma | MPV | € 34.040 | 08-07-2023 | 4,3 jaar | |
| T-138-KK | Volkswagen | T-Cross | Stationwagen | € 38.600 | 30-06-2023 | 2,9 jaar | |
| T-138-KL | Ford | C-Max | MPV | € 34.540 | 30-06-2023 | 9,8 jaar | |
| T-138-KN | Volkswagen | Passat | Stationwagen | € 48.345 | 05-07-2023 | 2,9 jaar | |
| T-138-KP | Jeep | Compass | MPV | € 54.901 | 30-06-2023 | 2,9 jaar | |
| T-138-KR | Seat | Leon | Stationwagen | € 37.520 | 08-09-2023 | 5,3 jaar | |
| T-138-KS | BMW | 2-Serie | Sedan | € 45.090 | 11-07-2023 | 2,8 jaar | |
| T-138-KT | Audi | Q3 | Stationwagen | € 51.001 | 11-07-2023 | 5,6 jaar | |
| T-138-KV | Lamborghini | Aventador | Coupe | € 469.392 | 06-07-2023 | 8,3 jaar | |
| T-138-KX | Renault | Austral | Stationwagen | € 40.204 | 13-07-2023 | 2,8 jaar | |
| T-138-KZ | Saab | 9-3 | Cabriolet | Onbekend | 30-08-2023 | 16,7 jaar | |
| T-139-KH | Citroën | Jumper | Kampeerwagen | € 43.962 | 12-01-2015 | 11,3 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 49.076 en/of een afmeting van 490 x 190 cm en/of een gewicht van ± 2.329 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Vito | € 51.400 | 498 cm | 191 cm | 2.110 kg |
| Ford Nugget | € 51.200 | 494 cm | 196 cm | 2.280 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 14 mei 2026.