85-RSG-7
Er rijden momenteel 16.792 Peugeot Boxer's rond in Nederland. Deze witte Boxer komt uit het jaar 2001 en is nu 25 jaren, 1 maand en 24 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 13 december 2023, dus sinds 2 jaren, 5 maanden en 13 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 5 zitplaatsen.
Van deze Peugeot Boxer kampeerwagen rijden er nog 3.182 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 1994 en januari 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 15.143 en € 90.046, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 45.094 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Peugeot Boxer is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 11 juli 2011. Het voertuig was toen 10 jaren, 3 maanden en 10 dagen oud.
Bekijk ook alle Peugeot Boxer voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Peugeot Boxer | 2001
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Peugeot |
| Handelsbenaming | Boxer |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 7.790 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 79 kW (107 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2446cc (2,4 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 2 april 2001 |
| Leeftijd | 25 jaren, 1 maand en 24 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 25 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 13 december 2023 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren, 5 maanden en 13 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 11 juli 2011. Het voertuig was toen 10 jaren, 3 maanden en 10 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 17 april 2027. Het voertuig moet over 10 maanden en 22 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.310 kg |
| Massa rijklaar | 2.410 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 840 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.250 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.250 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.690 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.690 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.750 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.750 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,70 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,73 m (voor) / 1,71 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer by voorwielscherm r. voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 87 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 87 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 3 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 85-RSG-7 | 9-04-2026 | 16:37 | periodieke controle | 17-04-2027 | Ja, bekijk hier. |
| 85-RSG-7 | 17-04-2025 | 14:34 | periodieke controle | 17-04-2026 | Nee |
| 85-RSG-7 | 15-03-2024 | 14:47 | periodieke controle | 11-04-2025 | Nee |
| 85-RSG-7 | 14-03-2023 | 15:52 | periodieke controle | 11-04-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 85-RSG-7 | 24-03-2022 | 15:59 | periodieke controle | 11-04-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 85-RSG-7 | 5-03-2021 | 15:57 | periodieke controle | 11-04-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 85-RSG-7 | 4-03-2020 | 16:57 | periodieke controle | 11-04-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 85-RSG-7 | 2-04-2019 | 16:59 | periodieke controle | 11-04-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 9-04-2026 | 16:37 | 916 | 5.*.31 | 1 | Remleiding door corrosie aangetast |
| 9-04-2026 | 16:37 | 556 | 5.*.55 | 1 | Remlicht werkt niet (goed) |
2023 | |||||
| 14-03-2023 | 15:52 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 14-03-2023 | 15:52 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 14-03-2023 | 15:52 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
2022 | |||||
| 24-03-2022 | 15:59 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2021 | |||||
| 5-03-2021 | 15:57 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 5-03-2021 | 15:57 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2020 | |||||
| 4-03-2020 | 16:57 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2019 | |||||
| 2-04-2019 | 16:59 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 2-04-2019 | 16:59 | AC2 | AC2 | 1 | Schokdemper aanwezig die lekkage vertoont |
Vergeet ook niet alle Peugeot Boxer voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 85-RSG-7 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
85-RSG-7
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 85-RSG-1 | Seat | Altea | MPV | € 22.781 | 13-07-2011 | 14,9 jaar | |
| 85-RSG-2 | Toyota | Verso-S | Hatchback | € 19.820 | 18-07-2011 | 14,9 jaar | |
| 85-RSG-3 | Opel | Astra | Stationwagen | € 33.473 | 15-07-2011 | 14,9 jaar | |
| 85-RSG-6 | Volvo | V70 | Stationwagen | Onbekend | 18-07-2011 | 18,2 jaar | |
| 85-RSG-7 | Peugeot | Boxer | Kampeerwagen | Onbekend | 11-07-2011 | 25,2 jaar | |
| 85-RSG-9 | Fiat | Doblò | MPV | € 18.889 | 30-07-2011 | 14,8 jaar | |
| 85-RSH-7 | Volvo | V50 | MPV | € 32.634 | 08-08-2011 | 14,8 jaar | |
| 85-RSK-7 | Renault | Clio | Stationwagen | € 15.685 | 27-07-2011 | 14,8 jaar | |
| 85-RSP-7 | Mercedes-Benz | 420 | Sedan | Onbekend | 14-07-2011 | 40,3 jaar | |
| 85-RST-7 | Volkswagen | Kombi | MPV | € 42.551 | 19-07-2011 | 14,9 jaar | |
| 85-RSV-7 | Mazda | 5 | MPV | Onbekend | 11-08-2011 | 18,5 jaar | |
| 85-RSZ-7 | Toyota | Aygo | Hatchback | € 10.505 | 29-07-2011 | 14,8 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 45.094 en/of een gewicht van ± 2.310 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Transporter | € 45.700 | 529 cm | 190 cm | 2.240 kg |
| Volkswagen California | € 43.100 | 519 cm | 194 cm | 2.360 kg |
| Fiat 290 | € 45.300 | 705 cm | 224 cm | 2.480 kg |
| Renault Master | € 46.600 | 606 cm | 208 cm | 2.520 kg |
| Citroën Jumper | € 44.000 | 584 cm | 209 cm | 2.540 kg |
| Opel Movano | € 46.000 | 583 cm | 207 cm | 2.460 kg |
| Ford Transit | € 43.100 | 587 cm | 200 cm | 2.390 kg |
| Fiat Ducato | € 44.600 | 600 cm | 209 cm | 2.540 kg |
| Mercedes-Benz Vito | € 47.000 | 520 cm | 192 cm | 2.290 kg |
| Ford Transit Custom | € 44.100 | 517 cm | 203 cm | 2.260 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 45.700 | 689 cm | 199 cm | 2.530 kg |
| Ford Transit-tourneo | € 43.700 | 574 cm | 199 cm | 2.320 kg |
| Westfalia Nugget | € 46.000 | 497 cm | 203 cm | 2.380 kg |
| Volkswagen Ventje | € 48.000 | 500 cm | 190 cm | 2.280 kg |
| Westfalia Ford Nugget | € 45.000 | 498 cm | 203 cm | 2.430 kg |
| Volkswagen Caravelle | € 48.600 | 514 cm | 189 cm | 2.240 kg |
| Renault Trafic | € 41.500 | 524 cm | 194 cm | 2.100 kg |
| Dethleffs T 5841 | € 41.700 | 610 cm | 233 cm | 2.540 kg |
| Land Rover Defender | € 43.700 | 459 cm | 186 cm | 2.260 kg |
| Volkswagen Crafter | € 44.700 | 588 cm | 199 cm | 2.460 kg |
| Volkswagen Smallander | € 44.000 | 530 cm | 190 cm | 2.380 kg |
| Capron V337 | € 47.300 | 665 cm | 214 cm | 2.520 kg |
| Citroën Jumpy | € 44.600 | 512 cm | 192 cm | 2.100 kg |
| Hymer HV 512 | € 48.300 | 602 cm | 214 cm | 2.510 kg |
| Capron T 60 | € 46.800 | 595 cm | 232 cm | 2.540 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.