48-VTT-4
Er rijden momenteel 16.792 Peugeot Boxer's rond in Nederland. Deze Boxer komt uit het jaar 2002 en is nu 23 jaren, 10 maanden en 21 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 19 juni 2020, dus sinds 5 jaren, 11 maanden en 7 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Peugeot Boxer kampeerwagen rijden er nog 3.182 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 1994 en januari 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 15.143 en € 90.046, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 45.094 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Peugeot Boxer is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 25 juli 2008. Het voertuig was toen 6 jaren en 21 dagen oud.
Bekijk ook alle Peugeot Boxer voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Peugeot Boxer | 2002
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Peugeot |
| Handelsbenaming | Boxer |
| Breedte | 2,02 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 9.845 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 94 kW (128 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2800cc (2,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 5 juli 2002 |
| Leeftijd | 23 jaren, 10 maanden en 21 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 23 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 19 juni 2020 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 jaren, 11 maanden en 7 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 25 juli 2008. Het voertuig was toen 6 jaren en 21 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 23 mei 2027. Het voertuig moet over 11 maanden en 28 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.680 kg |
| Massa rijklaar | 2.780 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 720 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.120 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.120 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,70 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,76 m (voor) / 1,76 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. voorwielscherm by voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Emissieklasse EURO 3 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 48-VTT-4 | 4-05-2026 | 13:45 | periodieke controle | 23-05-2027 | Ja, bekijk hier. |
| 48-VTT-4 | 23-05-2025 | 14:35 | periodieke controle | 23-05-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 48-VTT-4 | 5-04-2024 | 14:56 | periodieke controle | 5-04-2025 | Nee |
| 48-VTT-4 | 21-03-2023 | 14:57 | periodieke controle | 22-03-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 48-VTT-4 | 3-02-2022 | 14:56 | periodieke controle | 22-03-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 48-VTT-4 | 19-02-2021 | 10:18 | periodieke controle | 22-03-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 48-VTT-4 | 2-03-2020 | 15:23 | periodieke controle | 22-03-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 48-VTT-4 | 22-03-2019 | 15:11 | periodieke controle | 22-03-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 4-05-2026 | 13:45 | 674 | 5.*.71 | 1 | Claxon werkt niet goed |
| 4-05-2026 | 13:45 | 285 | 5.*.31 | 2 | Bewegingsmogelijkheden remonderdeel beperkt |
| 4-05-2026 | 13:45 | 205 | 5.*.27 | 4 | Band onvoldoende profiel |
2025 | |||||
| 23-05-2025 | 14:35 | 392 | 5.*.43 | 2 | Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
| 23-05-2025 | 14:35 | 210 | 5.*.27 | 4 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
2023 | |||||
| 21-03-2023 | 14:57 | AC3 | AC3 | 1 | Roestschade van 1,5 t/m 2,0E of meer dan 15% dikteafname |
| 21-03-2023 | 14:57 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
2022 | |||||
| 3-02-2022 | 14:56 | 507 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
2021 | |||||
| 19-02-2021 | 10:18 | 210 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
2020 | |||||
| 2-03-2020 | 15:23 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
2019 | |||||
| 22-03-2019 | 15:11 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 22-03-2019 | 15:11 | 289 | 5.*.31 | 2 | Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| 22-03-2019 | 15:11 | 391 | 5.*.43 | 2 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
Vergeet ook niet alle Peugeot Boxer voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 48-VTT-4 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
48-VTT-4
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 48-VTB-4 | Nissan | Patrol | Gesloten opbouw | ? | Onbekend | 26-06-2008 | 17,9 jaar |
| 48-VTJ-4 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | ? | Onbekend | 11-07-2008 | 17,9 jaar |
| 48-VTK-4 | Ford | Transit | Gesloten opbouw | ? | Onbekend | 21-07-2008 | 17,9 jaar |
| 48-VTN-4 | Dodge | RAM1500 | Open wagen | ? | Onbekend | 09-07-2008 | 21,3 jaar |
| 48-VTS-4 | Volkswagen | Transporter | Open wagen | ? | Onbekend | 22-07-2008 | 17,9 jaar |
| 48-VTT-4 | Peugeot | Boxer | Kampeerwagen | ? | Onbekend | 25-07-2008 | 23,9 jaar |
| 48-VTT-8 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | ? | Onbekend | 11-08-2008 | 17,8 jaar |
| 48-VTX-4 | Opel | Combo | Gesloten opbouw | ? | Onbekend | 08-08-2008 | 17,8 jaar |
| 48-VTZ-4 | Ford | F 150 | Open wagen | ? | Onbekend | 01-12-2008 | 26,9 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 45.094 en/of breedte van 202 cm en/of een gewicht van ± 2.680 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Fiat Ducato | € 45.800 | 600 cm | 209 cm | 2.660 kg |
| Citroën Jumper | € 45.100 | 587 cm | 205 cm | 2.550 kg |
| Pössl KW 9 | € 46.700 | 600 cm | 205 cm | 2.780 kg |
| Renault Master | € 47.500 | 606 cm | 208 cm | 2.520 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 46.300 | 689 cm | 199 cm | 2.750 kg |
| Opel Movano | € 48.300 | 575 cm | 207 cm | 2.460 kg |
| Pössl KW 18 | € 47.400 | 636 cm | 205 cm | 2.910 kg |
| Pössl KW 20 | € 44.700 | 541 cm | 205 cm | 2.670 kg |
| Adria Compact SL | € 44.900 | 662 cm | 212 cm | 2.710 kg |
| Knaus R07 | € 45.000 | 599 cm | 205 cm | 2.800 kg |
| Volkswagen Crafter | € 47.200 | 674 cm | 200 cm | 2.670 kg |
| Toth Es Fiai Clever | € 47.800 | 618 cm | 205 cm | 2.670 kg |
| Dethleffs KW 009 | € 44.700 | 600 cm | 205 cm | 2.770 kg |
| Karmann Mobil Davis 620 | € 46.000 | 637 cm | 205 cm | 2.940 kg |
| Pössl Roadcar 540 | € 42.500 | 541 cm | 208 cm | 2.560 kg |
| Roller Team Livingstone 2 | € 43.800 | 600 cm | 205 cm | 2.820 kg |
| Westfalia Ford Nugget | € 46.900 | 498 cm | 203 cm | 2.430 kg |
| Adria Twin 540 SPT | € 45.500 | 541 cm | 205 cm | 2.620 kg |
| Adria Twin 600 SPT | € 46.400 | 600 cm | 205 cm | 2.740 kg |
| Adria Twin 640 SLX | € 43.300 | 636 cm | 205 cm | 2.890 kg |
| Karmann Mobil Davis 590 | € 45.200 | 602 cm | 205 cm | 2.790 kg |
| Westfalia Amundsen | € 47.200 | 585 cm | 205 cm | 2.750 kg |
| Adria Compact SP | € 45.300 | 610 cm | 212 cm | 2.620 kg |
| Pössl Summit 640 | € 47.200 | 636 cm | 205 cm | 2.910 kg |
| Pössl Roadcar 640 | € 47.500 | 639 cm | 208 cm | 2.810 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.